Gönderen Konu: ASMED, DİLEK ÇAKIR, 5000 GREFT  (Okunma sayısı 3457 defa)

PUSULA

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
ASMED, DİLEK ÇAKIR, 5000 GREFT
« : 02 Eylül 2023, 15:48:12 »
Herkese selamlar, iyi forumlar ...

Yıllardır istediğim bir şeydi saç ektirmek fakat bir türlü cesaret edemediğim bir şeydi, çünkü en büyük endişem, çim adam olmak veya siyahilerin saçı gibi önde bir hat ile oyuncak bebeklerin saçı gibi olması tedirginliği vardı.
Arkadaş sohbeti esnasında, araştırmalarına çok güvendiğim bir arkadaşım, ASMED den bahsetti bana, sonra da bu forum sayfasından bahsetti, sonra bende araştırmaya başladım.

Aslında araştırma demeyelim tavsiyesi üzerine, ASMED in bu konuda çok başarılı olduğunu gördüm, yapılan öncesi ve sonrası fotoğraflardan arkadaşımın araştırmalarının yine güven verdiğini ve sonuçların çok başarılı olduğunu gördüm.
Ve birlikte randevu almaya karar verdik.

İşte burada başlıyor deneyimimiz;

30 AĞUSTOS 2023 de ilk adımı atarak, yıllardır istediğim ama cesaret edemediğim saç operasyonu için ilk görüşmemizi DİLEK ÇAKIR Hocamızla gerçekleştirdik.

Öncelikle sekreteryadan başlayan güler yüz ve kliniğin temizliği dikkatimi çekti. Randevu saatine verilen hassasiyet insana kendini değerli hissettiriyor. Zaten kapıda bizi Almina Hanım güler yüzü ile karşıladı ve randevu saatine kadar bize eşlik etti , bazı sorular yöneltti mevcut sağlık durumlarımızla ilgili olarak.

Dilek Çakır Hanımı bekler iken kahvemizi içtikten sonra, kuru ve ıslak farklı açılardan fotoğraflar çekildi, sonrasında Dilek Hanım sıcak bir karşılamadan sonra, saçlarımızı incelediği ve gerekli greftlerin 7000 kadar olduğunu söyledi, iki gün sürecekmiş benim operasyonum, yaklaşık 5000 greft ekileceğini ve 2000 kadar da yedek bırakılacağını söyledi sonraki yıllar için. Özellikle belirtiği doğal bir görünümün olacağını bu konuda tereddüt etmem konusunda telkinlerde bulundu, hatta donör bölgenin de yapılacak olan teknik ile hem iz kalmayacağı hem de çok çabuk iyileşme sağlayacağını söyledi.

Açıkçası Dilek Hanım ve ekibinin rahatlığı, bana aşırı bir güven ve teslimiyet duygusu yaşattı, çünkü o kadar işlerine hakim ve pazarlama ağzı yapmadan, anlatıyorlar ki operasyon aşamalarını, bu da doğru yere geldiğimin ve sonuçların sürpriz olmayacağı beklentisi oluşturdu bende. Hatta Dilek Hanıma tekrar jöle kullanabilecek miyim diye espri yaptığımda gülerek evet kullanabileceksin dedi. Umudum bir kat daha arttı. :D

Şimdi sizlere operasyon öncesi ilk halimi paylaşıyorum. Sonrasında, aşama aşama fotoğraflarımı ve deneyimlerimi bu sayfada size aktarmaya devam edeceğim.

Ayrıca bu forum sayfasını kuran Hintel'e de teşekkür etmek istiyorum, çünkü okudum yorumlar ve tavsiyeler saç ekimde doğru yeri bulmamı sağladı.

Herkese sağlıklı günler dilerim. Umarım sizlerde doğru adresi bulursunuz.

17 Ekimden sonra görüşmek üzere (operasyon tarihi)

ahmet89

• Full Member
Ynt: ASMED, DİLEK ÇAKIR, 5000 GREFT
« Yanıtla #1 : 02 Eylül 2023, 16:05:13 »
Donörünün yandan iyi görünüyor 5 bini rahat kaldırır bence o sayıya da güzel bi sıklık olur. Şimdi kaldı 1.5 ay beklemek 😁
🧔🏻‍♂️

PUSULA

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 02 Eylül 2023, 16:16:11 »
Teşekkür ederim, gerçekten umutluyum, Dilek Hoca'ya ve ekibine güveniyorum  !

onizuka eikichi

• Dr koray Erdoğan saç ekimi sonuçları
  • Hero Member
« Yanıtla #3 : 02 Eylül 2023, 16:53:12 »
Hayırlı olsun ön çizginiz güzel olursa tepe çok dolmasa bile baya bir saçlı görüntüye kavuşursunuz diye düşünüyorum. Aslında bu tarz açıklıklar saç ekimi için hem mevcut saçlar için riskli ama başarılı yapıldığı taktirde çok avantajlı bir dökülme tipi. Sizde kendinizi Türkiye'nin en önde gelen merkezden birisine emanet etmişsiniz. Umarım beklentilerinizin karşılanacağı bir ekim olur.
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 02 Eylül 2023, 18:09:01 »
Hayırlı olsun Asmed Dilek çakır saç ekimim kararınız açıklık fazla alan geniş merkez çok kaliteli Dilek hanım gayet güzel bir sonuç alır saçlarınızdan  umarım çok güzel olur
Global Moderator

Ozcan1982

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 02 Eylül 2023, 18:18:09 »
Yeni 100 yılın efsane saç ekimcisi Dilek çakır olacak gibi. Hayırlı olsun yazınız beni etkiledi Dilek hoca ile görüşmek istedim aş erdim resmen:) umarım çok güzel sonucunuz olur.

PUSULA

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 04 Eylül 2023, 18:51:07 »
Yeni 100 yılın efsane saç ekimcisi Dilek çakır olacak gibi. Hayırlı olsun yazınız beni etkiledi Dilek hoca ile görüşmek istedim aş erdim resmen:) umarım çok güzel sonucunuz olur.

Teşekkür ederim , yorumlarınıza aynen katılıyorum ...

PUSULA

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 04 Eylül 2023, 18:53:24 »
Hayırlı olsun Asmed Dilek çakır saç ekimim kararınız açıklık fazla alan geniş merkez çok kaliteli Dilek hanım gayet güzel bir sonuç alır saçlarınızdan  umarım çok güzel olur

Teşekkür ederim Hintell

PUSULA

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #8 : 04 Eylül 2023, 18:56:04 »
Hayırlı olsun ön çizginiz güzel olursa tepe çok dolmasa bile baya bir saçlı görüntüye kavuşursunuz diye düşünüyorum. Aslında bu tarz açıklıklar saç ekimi için hem mevcut saçlar için riskli ama başarılı yapıldığı taktirde çok avantajlı bir dökülme tipi. Sizde kendinizi Türkiye'nin en önde gelen merkezden birisine emanet etmişsiniz. Umarım beklentilerinizin karşılanacağı bir ekim olur.
Teşekkür ederim , benimde ilk sorum ön hat nasıl olacak , ama cevap gayet tatminkar bir ses tonu  , ''gayet doğal olacak hiç merak etmeyin'' dedi. Dilek Hanım!

onizuka eikichi

• Dr koray Erdoğan saç ekimi sonuçları
  • Hero Member
« Yanıtla #9 : 04 Eylül 2023, 20:40:20 »
Teşekkür ederim , benimde ilk sorum ön hat nasıl olacak , ama cevap gayet tatminkar bir ses tonu  , ''gayet doğal olacak hiç merak etmeyin'' dedi. Dilek Hanım!

Asmed'in doğallık konusunda bir problemi hiç olmadı zaten. Endişeniz olmasın.
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

PUSULA

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #10 : 05 Eylül 2023, 12:09:34 »

|-nazarboncugu-|
« Son Düzenleme: 05 Eylül 2023, 18:30:54 Gönderen: Hintell »

PUSULA

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #11 : 17 Ekim 2023, 20:50:59 »
Evet büyük gün geldi(17 Ekim) ,  an itibarı ile ilk aşama ekim tamalandı.yarın ikinci aşaması olacak , birazdan fotoları paylaşacağım tüm deneyimlerimi de ikerleyen günlerde , aşama aşama anlatacağım.şimdimdilik şunu söyleyebilirim aşırı profosyonel , beklentilerimin üzerinde 👏♥️🧿🇹🇷

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #12 : 18 Ekim 2023, 09:09:19 »
Hayurlı olaun hocam saç ekiminiz alan geniş ön çizgi de alana göre makul bir şekilde yapılmış yaşınıza uygun güzel olmuş temiz ve sağlıklı duruyor ikinci operasyonda güzel geçer umarım
Global Moderator

PUSULA

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #13 : 19 Ekim 2023, 11:52:58 »
Hayurlı olaun hocam saç ekiminiz alan geniş ön çizgi de alana göre makul bir şekilde yapılmış yaşınıza uygun güzel olmuş temiz ve sağlıklı duruyor ikinci operasyonda güzel geçer umarım
Teşekkür ederim , bakalım uzama sürecinde , doğallık nasıl olacak ...

yenice8

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #14 : 27 Ocak 2024, 14:20:15 »
Merhaba süreciniz hakkında bilgi verirmisiniz
🙄

Facebook Twitter Instagram