Gönderen Konu: Saç ekimi sonrası sporda bacak antrenmanı  (Okunma sayısı 274 defa)

jardel

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Saç ekimi sonrası sporda bacak antrenmanı
« : 28 Ağustos 2023, 22:05:31 »
Yaklasik 4 ay önce 28 nisan 2023’de saç ekimi yaptırdım.2 hafta önce spor salonuna başladım.haftada 3 gün gidiyorum. Salonda hoca haftada 1 gün bacak antrenmanı yazdı.

Biliyorsunuz bacak antrenmanı testesteronu arttırıyor.haftada 1 gün bacak antrenmanının saça zararı olur mu? Hocaya söyleyip programı değiştirsem mi?

cengover21

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Saç ekimi sonrası sporda bacak antrenmanı
« Yanıtla #1 : 29 Ağustos 2023, 02:03:29 »
testesteron fazlalığının saç dökülmesi ile alakası yok hocam önemli olan testesteronun ne kadarının dht ye dönüştüğü bu yüzden çeşitlim antiandrojenler kullanıyoruz ,melanizma senin zannettiğin gibi değil.
rahatlıkla bacak antremanı yapabilirsin saç dökülmeni etkilemez.

jardel

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 29 Ağustos 2023, 10:48:36 »
testesteron fazlalığının saç dökülmesi ile alakası yok hocam önemli olan testesteronun ne kadarının dht ye dönüştüğü bu yüzden çeşitlim antiandrojenler kullanıyoruz ,melanizma senin zannettiğin gibi değil.
rahatlıkla bacak antremanı yapabilirsin saç dökülmeni etkilemez.

teşekkür ederim. anladım hocam, konuyu çok bilmediğimden kafamda soru işareti oluşmuştu.

kafamda ben şey diye düşünmüştüm: vucüt geliştirme çalışınca testestreon artar -)DHT artar-)artan DHT ekilen saçlara zarar verebilir gibi bir düşünce vardı.
  • Ekim Tarihi: 28.04.2023
  • Ekim Merkezi ismi fehmi armani
  • Greft Miktarı 3000 ile 3500 arası
  • Yaşınız 34
  • Medikal Tedavi xpecia, solgar biotin , omega3

Thescript

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 29 Ağustos 2023, 22:31:17 »
Yaklasik 4 ay önce 28 nisan 2023’de saç ekimi yaptırdım.2 hafta önce spor salonuna başladım.haftada 3 gün gidiyorum. Salonda hoca haftada 1 gün bacak antrenmanı yazdı.

Biliyorsunuz bacak antrenmanı testesteronu arttırıyor.haftada 1 gün bacak antrenmanının saça zararı olur mu? Hocaya söyleyip programı değiştirsem mi?
konuydsn bagimsiz olucsk birsz ama saçlarınız çıktı mi ne durumda bende ektirdim de

jardel

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 01 Eylül 2023, 18:20:38 »
konuydsn bagimsiz olucsk birsz ama saçlarınız çıktı mi ne durumda bende ektirdim de

https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=31548.msg604746#new
  • Ekim Tarihi: 28.04.2023
  • Ekim Merkezi ismi fehmi armani
  • Greft Miktarı 3000 ile 3500 arası
  • Yaşınız 34
  • Medikal Tedavi xpecia, solgar biotin , omega3

Facebook Twitter Instagram