Gönderen Konu: HLC Ankara 2500 greft (1500 saç, 1000 sakal) VERTEX saç ekimi 1-2 aralık 2017  (Okunma sayısı 42643 defa)

brad_pittch

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
76. Gün. Elime kafamda böyle bisey geldi. Bi kabariklik hissedip zorladim. Nedir bu?

Ekstrem

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Bir graft fire ama kafana takma, manelde %5 fire ortalaması vardır.

Kaya

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Fire degil bu, endise etme.

10. gunden sonra istersen cimbizla cek ekilen saci, yerine yenisi tekrar cikar.

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları

10.gün cımbızla çekilen saç Kesin çıkar mı yoksa fire olmayacaksa mı çıkar? Yani bu saç İçin “kesinlikle fire değil” diyebilir miyiz? 80.gündeki şok dökülme mi bu? Fire olmuş ama kabuğa yapışıp orada kalmış, hatta bu yüzden uzayamamıs, sonrasında ise el yordamı ile kabuğu kazıdıgında eline gelmiş fire greftlerdeb biri  olabilir mi bu?

Kaya

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları

10.gün cımbızla çekilen saç Kesin çıkar mı yoksa fire olmayacaksa mı çıkar? Yani bu saç İçin “kesinlikle fire değil” diyebilir miyiz? 80.gündeki şok dökülme mi bu? Fire olmuş ama kabuğa yapışıp orada kalmış, hatta bu yüzden uzayamamıs, sonrasında ise el yordamı ile kabuğu kazıdıgında eline gelmiş fire greftlerdeb biri  olabilir mi bu?
Olabilir ama dusuk ihtimal diye dusunuyorum. Benim dusuncem soktan sonra normal cikisa gecenlerden deriyi yaramayip bombe yaratan bir sac teli ama kesin boyledir diyemem tabiiki; kimse diyemez.

Senin mantigi anliyorum ama karsit soylem olarak 'tutmasaydi buyumeye calisip kabariklik yaratmazdi hic' de diyebiliriz. Dedigim gibi, kesin diyemem; dusuncem fire olmadigi seklinde.

Brad hocam, tam olarak nereden ciktigini biliyorsan o noktayi 1 ay sonra kontrol et. Oradan sac cikmazsa firedir diyebiliriz ki ona bile eminim diyemem. Cikmaya calisip takilmissa, kok tekrardan donguye girmis de olabilir. O kokun fire olup olmadigini kesin anlamak icin 3 ay sonra kontrol etmen gerekecek.

brad_pittch

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
82. Gun. Sanki biraz kipirdanmalar var gibi. Ya fire de olsa endiselenmiyorum. Kesin sonuc 12 ay beklicem. Belki daha fazla da gerekecek. Ama bugun foto aldigimda oncekilere gore daha iyi bir alan gordum. Belki saclar uzadigindan bilemiyorum. Elime kucuk kucuk kil kokleri geliyor. Tam olarak nerden çıkardığımı hatirlayamiyorm o fireyi de.

Edit; bu videoyu da eylul 2017de cektim. Karşılaştırma icin buyrun:
« Son Düzenleme: 22 Şubat 2018, 23:02:41 Gönderen: brad_pittch »

LINKINP

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
İyi günler size ulaşamıyorum e postanıza mesaj attım anti-androjenler ilgili bilgi almak istiyorum sizden

Sacsizkel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Verteks ekimi için çok erken bir süre ama bu ekim iyi olucaktır kullanıdıgınız anti androjenler süreçi hızlandırıcakır.
  • Ekim Merkezi ismi ASMED KORAY ERDOGAN
ASMED KORAY ERDOGAN saç ekimi
saç ekimi sonuçları forum

Kel12.02.2018

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Bence bu ekimin başarısız olma ihtimali yok. Erkeklik hormanını baskılayan ilaçlar kullanmanız bunun başarısız olma ihtimalini sıfırlıyor.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Bence bu ekimin başarısız olma ihtimali yok. Erkeklik hormanını baskılayan ilaçlar kullanmanız bunun başarısız olma ihtimalini sıfırlıyor.

katılıyorum çok doğru bir gözlem.. çok agır ilaçlar kullanıyor  ve bu süreci başarılı kılıcaktır tabı ekım de ıyı bır ekım..
Global Moderator

Parabellum

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
76. Gün. Elime kafamda böyle bisey geldi. Bi kabariklik hissedip zorladim. Nedir bu?
sana tek gelmis bana hergun geliyor tirnagima bu sekilde hemde hergun bende 2 ci ayimdayim artik takmiyorum birseyi ne olacaksa olsun dedim

keskin55

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları

katılıyorum çok doğru bir gözlem.. çok agır ilaçlar kullanıyor  ve bu süreci başarılı kılıcaktır tabı ekım de ıyı bır ekım..
O ilaçlarla kendiliğinden cikacaktir bütün saçlar.  Bir sene sonra verteks tamamen kapanacaktir.

brad_pittch

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları

O ilaçlarla kendiliğinden cikacaktir bütün saçlar.  Bir sene sonra verteks tamamen kapanacaktir.

tam bilmiyorum emin değilim ama zaten sakal ve donör bölgeden alınan saç kökleri testosterona karşı dirençli değil mi? yani baskılasamn da baskılamasam da her türlü eğer ekim iyiyse o saçlar çıkacak. doğru mu düşünüyorum? çünkü 1.5 sene dht ve testosteron baskılayan ilaçlar kullandım ama bir noktaya kadar gelebildi vertex, ilk sayfada videolarım var. ön bölge feci arttı ama vertex bir türlü kapanmadı. neyse bakalım görücez.

2.5 aydır estrojen kullanıyorum anti-androjenlerin yapamadığını yaptı ve kendi başına testosteron seviyem 900 ng/dl'den 34 ng/dl'ye kadar düştü. sanıoyrum antiandrojenlerin her birini bırakicam estrojen takviyesiyle ihtiyac kaldığını düşünmüyorum çünkü estrojen kendi başına suprese ediyor testosteronu. böylelikle antiandrojenlerin mental yan etkilerinden kurtulmuş olurum. isterseniz estrojen deneyimlerimi de yazarım ama pek ihtiyaciniz olduğubu düşünmüyorum asjgfaskjahs :D

LINKINP

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Hocam e mailinize mesaj bıraktım bakabilir misiniz?

Facebook Twitter Instagram