Gönderen Konu: HLC Ankara 2500 greft (1500 saç, 1000 sakal) VERTEX saç ekimi 1-2 aralık 2017  (Okunma sayısı 42580 defa)

Parabellum

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Hayirli olsun hocam konunu biraz takip ettim bir kac sorum olacak tecrübelerinden yararlanmak istiyiyorum.ben 7 ay öncesine kadar ekim yaptirdim 4000 greft ama sonuç pek iç acici olmadı ikinci bir ekim düsünuyorum ama döner bölgem de yeterli saclar yok ve ince telliler sakaldan ilave ettirmeyi de düsünüyorum ama ekilen saclarimin arasinda mevcut saclarimda var onların ve dönerin guvetlenmesi  icin Finasteride kullanmayı planliyorum sakaldan da ekim yaptiracağım icin finas ile sakal ekimi yapilinca sonuclara engeli olur mu sizce?

brad_pittch

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Merhabalar sanırım 8.5 ay oldu. Bugün çektiğim video;

Döngü noktası biraz seyrek. Ben mutluyum ekimden. Kimse anlamıyor herkes beğeniyor saçlarımı.

brad_pittch

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
bunlar da fotolar

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Hayırlı olsun güzel sonuc gayet başarılı
Global Moderator

brad_pittch

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
arkadaşlar 11 ay oldu. saç fışkırıyor :D

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Hayırlı olsun gayet güzel sonuç güle güle tara saçlarını dostum detaylı paylaşım ve videolar için ayrıca teşekür ederiz
« Son Düzenleme: 02 Kasım 2018, 12:37:15 Gönderen: Hintell »
Global Moderator

Tarık06

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Vay harika olmuş:))  çok doğal ve güzel bir sonuç .

janeiro_46

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
bencede süper sonuc

Boss2609

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Güzel sonuç hayırlı olsun

Gençadam

• Full Member
Forumun gelmiş geçmiş en yararli konusu

davud123

• Sr. Member
yabancı forumlarda da görüyorum hormon terapi ile geçiş yapıyorlar yalnız şunu merak ediyorum penislerini napıyorlar sordugumda engellemişlerdi

Cassowary

• Sr. Member
Forumun en extrem konusu olmuş . Çok yararlı , bilgilendirici yazılar ... kendisine teşekkür ederim.
Arkadaşımız uzun zamandır da aktif olmamış forumda . Biz mi çok kafaya takıyoruz anlamadım .

tsimonoce

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Forumun en extrem konusu olmuş . Çok yararlı , bilgilendirici yazılar ... kendisine teşekkür ederim.
Arkadaşımız uzun zamandır da aktif olmamış forumda . Biz mi çok kafaya takıyoruz anlamadım .

+1...

Erolkara

• Sr. Member

adamda saç problemi kalmamış ki niye uğrasın zaten kullandığı ilaçlar ona yeterde artar bile :)

Lion

• Sr. Member
Acaba kullandığınız ağır hormon ilaçları etkisi bu sonuca ne kadar fayda sağlamıştır geçen konunuza göz gezdirdim finasterid'den çok daha ağır hormonel baskılayıcılar kullanmısınız..

Facebook Twitter Instagram