Gönderen Konu: HLC Ankara 2500 greft (1500 saç, 1000 sakal) VERTEX saç ekimi 1-2 aralık 2017  (Okunma sayısı 42578 defa)

JaCKiE_BrOwN

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Harikasınız gerçekten. Hem özgüveninize, cesaretinize ve kararlılığınıza hayran kaldım. Verteks bir türlü kapanmamış tüm çabalarınıza rağmen, ancak bir ekim tüm görüntüyü değiştirmiş. Çok iyi sonuç bence

brad_pittch

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Vay be gercekten harikaaa süper kapanmış vetex ne ekildiyse çıkmış yogun ve sık duruyor henüz 6 cı ayında olmana ramen

teşekkürler hintell =))

« Son Düzenleme: 01 Haziran 2018, 17:13:06 Gönderen: Hintell »

brad_pittch

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Harikasınız gerçekten. Hem özgüveninize, cesaretinize ve kararlılığınıza hayran kaldım. Verteks bir türlü kapanmamış tüm çabalarınıza rağmen. Bu kadar çabaya rağmen kapanmayan verteks için ekim sonucu umarım iyi olur.

teşekkür ederim =)) bu aşamaya gelmesi bile büyük bir mucize mutluyum açıkçası şimdiki haliyle artarsa ne ala =))

Canqi

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Harikasınız gerçekten. Hem özgüveninize, cesaretinize ve kararlılığınıza hayran kaldım. Verteks bir türlü kapanmamış tüm çabalarınıza rağmen. Bu kadar çabaya rağmen kapanmayan verteks için ekim sonucu umarım iyi olur.

teşekkür ederim =)) bu aşamaya gelmesi bile büyük bir mucize mutluyum açıkçası şimdiki haliyle artarsa ne ala =))

Şimdiden anlık olarak kendinizi gaza getirmeyin bence .ilerde memnuniyetsizlik başlayabilir.açıkçası ben çok büyük bir fark göremedim.

brad_pittch

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları

Şimdiden anlık olarak kendinizi gaza getirmeyin bence .ilerde memnuniyetsizlik başlayabilir.açıkçası ben çok büyük bir fark göremedim.

Muazzam sonuç diyen arkadaşlar trollüyor mu acaba? Ben de farkındayım çok sık olmadığının ama fark var  hissediorm ve memnunum şimdilik. Açıkçası farklı gözlerin bu kadar ayrı seyler görmesi şaşırttı beni

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Vay be gercekten harikaaa süper kapanmış vetex ne ekildiyse çıkmış yogun ve sık duruyor henüz 6 cı ayında olmana ramen

teşekkürler hintell =))

rica ederim eklemeyı unuttum çokta doğal duruyor şimdiden....  güle güle tara saçlarını  dahada ıyı olucaktır
Global Moderator

brad_pittch

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları

teşekkürler hintell =))

rica ederim eklemeyı unuttum çokta doğal duruyor şimdiden....  güle güle tara saçlarını  dahada ıyı olucaktır

Ya Trollemiyorsun değil mi :))) tesekkur ederim tekrar. En iyi sen yorumluyorsun sac ekimlerini. Bazi arkadaşlar sonucu beğenmemiş açıkçası bana da çok sık değil gibi geliyor bilemedim. Yine de memnunum simdilik

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
simdi bu sonuç degil öncelikle onu belirteyim ve forumda kesınlıkle ekımler hakkında dalga geçmem yanı trollemek gibi bişey söz konusu olamaz

ekimleri süreçlerıne göre değerlendirrim bu sonucta vertex olarak ele alırsak cunku bır frontal bolgeye gore cok daha uzun sürece yayılan bır bölgedir 15 ay kadar

şuan ıcın gayet harıka bır durumda gıdışat olarak ılerleyen zamanlarda çok daha gelişicek ve çok daha guzel olucak

bır cok vertex ekımı senın su aldığın 6 aylık sonucuna bıle yaklaşamaz hlc gayet başarılı bır operasyon yapmış
Global Moderator

brad_pittch

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
O zaman çok teşekkür ediyorum tekrardan analizin için 😊😊😊😊😊

brad_pittch

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Bunlar da geçen hafta hlc'de çekilen fotograflarim. Saclarimi kestirmeden önce.

Ağabey

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Dostum senin durum iyi görünüyor ama öncesi fotolara baktığımız zaman durumu anlamak zorlaşıyor çünkü öncesi görüntüde çok kötü değil çok az bir seyrelmen varmış.burda farklı yorumlar gelmesinin sebebinin bu olduğunu düşünüyorum .fazlasıyla olumlu yorum yapanlar bence öncesi fotolarına çok detaylı bakmayanlar.
Hani senin bu haliyle saç problemin bitmiş ona bir şey demiyorum ama konunu en başta okudum ve bence sen bu saçları epey bir uzatacaksın.bak işte o zaman seyrek görüntü geri gelebilir .benim demek istediğim şu 2500 greft gerçekten o seyrek bölgeye eklendimi ,bence eklenmemiş eklenmiş olsa saç derini göremezdik.zaten bence planlama hatalı yapılmış o bölgeden 2500 greft asla çıkmaz.hem verteks olacak hem kendi saçların epey bir olacak üstüne 2500 greft ekilecek ve o saçlar çıkacak.daha önce hiç görmediğim bir şey .şöyle düşün sana 500 greft ekilmiş ve hepsi tutmuş .görüntü anca böyle olurdu aksini iddia edecek olan varsa bir şey diyemeyeceğim.
Umarım ileriki zamanlarda daha fazla çıkış olurda sık bir görüntüye kavuşursun.

janeiro_46

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
bence güzel... 16 yasindaki gibi SIK olmaz zaten ama senin vertexi görüpte " ahh bunun saci dökülüyor/seyreliyor" kimse demez

sacini kestiysen bide öyle foto yolla bakalim :) öyle daha iyi analiz yapma sansimiz olur

no name

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Hocam sen olumsuz yorumlara aldırma çık iyi kapanmış seyrek görünen yer daç çıkışı gülün olduğu yer ki herkese orası belirgindir bu ekim başarılıdır daha 6 ay olmasına rağmen

Kel12.02.2018

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Sizin saça kötü diyen, haset ettiği için bunu söylüyordur. Saç ektiren her kime sorarsanız sorun, 14-15 aylık saç sonucu olarak bu sonucu görsün, göbek atar. Sizin ekiminiz şu haliyle bile başarılı, daha üstüne en az 9-10 aylıkta süre daha var.

Facebook Twitter Instagram