Gönderen Konu: Hisar Hastanesi / Estemylife 2850 greft 06.12.2017 (Hiperbarik) Yaş : 38  (Okunma sayısı 47041 defa)

Stag

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Iyi cesaret etmissiniz komple estetik valla brawo hoc am  :o ;D
Bir arada çıksın dedim ama haketten kolay iş değil .

Asimavi

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
bize bayern münih çıkınca bende senin gbi oldum yatak döşek oldum:)  .....alnın şişmiş ilaç akmış gözler vs iç kısma o şiş olduğu için sana öyle geliyor çizgin gayet iyi sıkıntı yok geçmiş olsun..3 güne şişlik ödem falan kalmaz
25.11.2017 Bayern münihi, kendi sahamizda 2:1 maglup ettik (Borussia Mönchengladbach). Korkulacak bir durum yok!!!
Burada 3 luk yapariz onlari:)) :D

Stag

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
bize bayern münih çıkınca bende senin gbi oldum yatak döşek oldum:)  .....alnın şişmiş ilaç akmış gözler vs iç kısma o şiş olduğu için sana öyle geliyor çizgin gayet iyi sıkıntı yok geçmiş olsun..3 güne şişlik ödem falan kalmaz
25.11.2017 Bayern münihi, kendi sahamizda 2:1 maglup ettik (Borussia Mönchengladbach). Korkulacak bir durum yok!!!
Levandosky olmasaydı iyidi roben falan vi çözüm bulunurda levo sıkıntı.

Asimavi

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Levandosky olmasaydı iyidi roben falan vi çözüm bulunurda levo sıkıntı.

Ya durun hocam motivasyonu Yüksek tutmak lazim.

Asimavi

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Sıklık suan iyi bence  o saçların için coklu greftler olduğu için hepsi çıkarsa tatmın eder diye düşünüyorum bir kısmıda kabuk temızlemesınde dokulmustur sonuçla birlite çıkar zaten alana bakılırsa 2850 greft var.
Bu arada cizginiz hintell Beyin cizgisine cok benziyor. Umarim sonucunuzda okadar guzel olacak

Stag

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Sıklık suan iyi bence  o saçların için coklu greftler olduğu için hepsi çıkarsa tatmın eder diye düşünüyorum bir kısmıda kabuk temızlemesınde dokulmustur sonuçla birlite çıkar zaten alana bakılırsa 2850 greft var.
Bu arada cizginiz hintell Beyin cizgisine cok benziyor. Umarim sonucunuzda okadar guzel olacak
İnşallah kardeşim , Hintell kadar olsa daha ne isticem.

Asimavi

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Hocam bu Beşiktaş’ın kurasından sonra hala şoktasın sen:)) nasıl oldu son durum

Stag

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Hocam bu Beşiktaş’ın kurasından sonra hala şoktasın sen:)) nasıl oldu son durum
Yarın (pazartesi ) 10. Gün yıkama var görsel paylaşacağım, hep birlikte değerlendirelim.

Stag

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
10. Gün yıkama , kabuklar 7. Gün dökülmüştü zaten.

Stag

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Kabuk dükülmesi sırasında çok fazla saç kılı vardı ama Hasan hoca doğal bir durum olduğunu söyledi.

Stag

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Köklerin sağlıklı olduğunu sürecin gayet sağlıklı ilerlediğini söyledi .Burun ameliyatı olduğumdan baş bölgesinin kanlanmasının fazla olduğunu bu nedenle belkide şok dökülme yaşamayacağımı söyledi.

emretasdemir

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Hayırlı olsun hocam keşke daha önce ektirseydin senin sonucu görüp ona göre karar verirdim açıklık aynı :) inşallah güzel sonuç alırsın açıklık az zaten

Stag

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Hayırlı olsun hocam keşke daha önce ektirseydin senin sonucu görüp ona göre karar verirdim açıklık aynı :) inşallah güzel sonuç alırsın açıklık az zaten
Amin dostum teşekkür ederim , dilerim istediğim gibi olur.

Asimavi

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Sizinde gercekten cok hizli iyileşmiş. Dönör süper. Zaten ön çizginize hayranım. Inşallah çok güzel olur sonucunuz

Facebook Twitter Instagram