Gönderen Konu: Hisar Hastanesi / Estemylife 2850 greft 06.12.2017 (Hiperbarik) Yaş : 38  (Okunma sayısı 47025 defa)

Kes3210

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
geçmiş olsun.Umarım yakın zamanda saçlarınıza kavuşursunuz .üçret hakkında bilgi verirmisiniz ?

Asimavi

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Kullanmanız gereken ilaçların başında finasterid gelıyor onun dışındakiler takviye azda olsa.
Hintell bey bu finasterid nasıl kullanılıyor Ve ne zaman başlanıyor ne kullanılması gerektiği önemli benim için sizde en tecrübelilerdensiniz görüşleriniz çok önemli

sayinbay

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
DOSTUM GEÇMİŞ OLSUN.AYNI ZAMANDA DA HAYIRLI OLSUN BENDE 2271272017 DE AYNI YERDE EKİM YAPTIRDIM,ŞU AN KABUKLARLA BİRLİKTE ÇOK FAZLA MİKTARDA SAÇ DÖKÜLÜYOR.TEDİRGİN OLDUM UMARIN DİBİNDEKİLER YARA KABUĞUDUR,GREFT KÖKLERİ DEĞİLDİR.SANIRIM AYNI DURUM SENİN DE BAŞINA GELMİŞ.OKUDUM BİRAZ İÇİM RAHATLADI.İNŞ TAKİPTE KALACAĞIM SENİ.İNŞ İSTEDİĞİMİZ SONUÇLARA ULAŞABİLİRİZ.

Stag

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
DOSTUM GEÇMİŞ OLSUN.AYNI ZAMANDA DA HAYIRLI OLSUN BENDE 2271272017 DE AYNI YERDE EKİM YAPTIRDIM,ŞU AN KABUKLARLA BİRLİKTE ÇOK FAZLA MİKTARDA SAÇ DÖKÜLÜYOR.TEDİRGİN OLDUM UMARIN DİBİNDEKİLER YARA KABUĞUDUR,GREFT KÖKLERİ DEĞİLDİR.SANIRIM AYNI DURUM SENİN DE BAŞINA GELMİŞ.OKUDUM BİRAZ İÇİM RAHATLADI.İNŞ TAKİPTE KALACAĞIM SENİ.İNŞ İSTEDİĞİMİZ SONUÇLARA ULAŞABİLİRİZ.
Aynen sıkıntı yok 1. Ay prp de yaptırdım o ara tekrar sordum , herhangi bir sıkıntı yok normal süreç olduğu söylendi.

Stag

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
1.Ay fotoları paylaşıyorum , şok dökülme tamamlanmadı ama dipten saç gelmeye başladı acaba gelen saçlar da dökülecek mi , tecrübeli arkadaşlar bilgi verirse sevinirim.

kilian

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Hocam bu kabukları 8. günde nasıl döktün ya? Benim 10. gün hepsi duruyor! Yıkarken sadece tampon yapar gibi bastırıyorum üzerine hafif hafif ovalama yapmıyorum. Siz nasıl yıkadınız saçları?

Stag

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Hocam bu kabukları 8. günde nasıl döktün ya? Benim 10. gün hepsi duruyor! Yıkarken sadece tampon yapar gibi bastırıyorum üzerine hafif hafif ovalama yapmıyorum. Siz nasıl yıkadınız saçları?
Ben hiperbarik tedavi aldım bundan olduğunu söylediler, losyonu ekim bölgesinde ne kadar uzun süre tutarsan o kadar iyi bir iki saat kalsın hiçbir sakıncası yok iyice yumuşuyor kabuklar yıkarkende ovalama yaparken gidiyorlar .Benim ekim yaptırdığım merkezde hastaları çağırıp orda çalışanlara yaptırıyorlar , benim kendinden gitti.

Asimavi

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ben hiperbarik tedavi aldım bundan olduğunu söylediler, losyonu ekim bölgesinde ne kadar uzun süre tutarsan o kadar iyi bir iki saat kalsın hiçbir sakıncası yok iyice yumuşuyor kabuklar yıkarkende ovalama yaparken gidiyorlar .Benim ekim yaptırdığım merkezde hastaları çağırıp orda çalışanlara yaptırıyorlar , benim kendinden gitti.
Hocam baya yol almışsınız. Bu arada benimde 8 günde dökülmüştü kabuklar. Gerçekten hiperbabariğin etkisi hızlı iyileşmesiymiş

Texaslı_16

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
1.Ay fotoları paylaşıyorum , şok dökülme tamamlanmadı ama dipten saç gelmeye başladı acaba gelen saçlar da dökülecek mi , tecrübeli arkadaşlar bilgi verirse sevinirim.

Ekim güzel gözüküyor hayırlı olsun ön çizgi gayet iyi benim ki gibi eski halini almış :) benimde merak ettiğim bir konu umarım dökülmüyordur.

İravus

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
hocam benim 14. gün baya kırılmaoldusaçlarda normalmi kök değil ama bildiğin saçlar yıkamayla kırılarak geliyor elime

Asimavi

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
hocam benim 14. gün baya kırılmaoldusaçlarda normalmi kök değil ama bildiğin saçlar yıkamayla kırılarak geliyor elime
Aynen boyle dökülüyor hocam. Bu normal hepimiz bunu yaşadık. Korkmayın. Şok dökülme dedikleri bu

İravus

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
anladım teşekkürler benim daha 2. haftası ekim sonrası korktum açıkcası :)

Stag

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Kabuk dökülmede saçların bir kısmı kabukla geliyor zaten bir kısmıda kırık olarak dökülüyor , sorun yok keyfine bak , diger ekimleri incelersen genelde karşılaşılan bir durum olduğunu görürsün.

benimalnımgeniş

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ben ön çizginizi çok beğendim, hayırlı olsun.

Facebook Twitter Instagram