Gönderen Konu: Hisar Hastanesi / Estemylife 2850 greft 06.12.2017 (Hiperbarik) Yaş : 38  (Okunma sayısı 46999 defa)

Stag

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
7. Gün kabuklar dokundukça kendliğinden döküldü bazılarında tek tük saç vardı desiğim gibi .

Stag

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
8. Gün

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Kabukları çok erken temizlenmiş güzel gidiyor
Global Moderator

Stag

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Kabukları çok erken temizlenmiş güzel gidiyor
Teşekkür ederim , Sıklık nasıl sence sanki 2850 greft yok gibi , birde çoğu 2'li 3'lü 4'lü olmasına rağmen seyrek gibi sanki , ne dersin ?

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Sıklık suan iyi bence  o saçların için coklu greftler olduğu için hepsi çıkarsa tatmın eder diye düşünüyorum bir kısmıda kabuk temızlemesınde dokulmustur sonuçla birlite çıkar zaten alana bakılırsa 2850 greft var.
Global Moderator

Stag

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Sıklık suan iyi bence  o saçların için coklu greftler olduğu için hepsi çıkarsa tatmın eder diye düşünüyorum bir kısmıda kabuk temızlemesınde dokulmustur sonuçla birlite çıkar zaten alana bakılırsa 2850 greft var.
Teşekkür ederim , konuya hakim olmadığımdan desteğe ihtiyacım var , rogaine veya biotin tarzı birşeyler kullanmak konusunda ne dersin ne zaman başlıyim yada hiç başlamasam daha mı iyi ömür boyu kullanmak zor olmaz mı .

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Kullanmanız gereken ilaçların başında finasterid gelıyor onun dışındakiler takviye azda olsa.
Global Moderator

Asimavi

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Benimde 7.gün dökülmüştü. Aynen hızlı gidiyor hocam.

Stag

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Benimde 7.gün dökülmüştü. Aynen hızlı gidiyor hocam.
İnşallah sonu da güzel olur.

Asimavi

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Kentsel :D dönüşüm diyorsun :::))))))))) supersiniz

Stag

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Kentsel :D dönüşüm diyorsun :::))))))))) supersiniz
Heryerde tadilat var 40.000 bakımı yaptırıyorum   8)

Asimavi

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Iyi cesaret etmissiniz komple estetik valla brawo hoc am  :o ;D

Hatayli

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
bize bayern münih çıkınca bende senin gbi oldum yatak döşek oldum:)  .....alnın şişmiş ilaç akmış gözler vs iç kısma o şiş olduğu için sana öyle geliyor çizgin gayet iyi sıkıntı yok geçmiş olsun..3 güne şişlik ödem falan kalmaz
25.11.2017 Bayern münihi, kendi sahamizda 2:1 maglup ettik (Borussia Mönchengladbach). Korkulacak bir durum yok!!!

Hatayli

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Bu arada ekimin hayirli olsun. Kusura bakma arkadas, konuna langirt  Bayern münih´le baslamisim!

Facebook Twitter Instagram