Gönderen Konu: Hisar Hastanesi / Estemylife 2850 greft 06.12.2017 (Hiperbarik) Yaş : 38  (Okunma sayısı 47004 defa)

legolas

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
geçmiş olsun ön çizgi keskin olmuş ama ben beğendim ön çizgide bence gayet normal

Stag

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
geçmiş olsun ön çizgi keskin olmuş ama ben beğendim ön çizgide bence gayet normal
Teşekkür ederim dostum, sence geride olmamış mı ?

legolas

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
bence gayet iyi 5-6 ay sonra saçlar uzadığı zaman fark edeceksiniz zaten

Alice66

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
bize bayern münih çıkınca bende senin gbi oldum yatak döşek oldum:)  .....alnın şişmiş ilaç akmış gözler vs iç kısma o şiş olduğu için sana öyle geliyor çizgin gayet iyi sıkıntı yok geçmiş olsun..3 güne şişlik ödem falan kalmaz

bozkurt

• Hero Member
O saçlar çıkınca çizginin geride olmadığını anlayacaksın.

Stag

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
 ;D
bize bayern münih çıkınca bende senin gbi oldum yatak döşek oldum:)  .....alnın şişmiş ilaç akmış gözler vs iç kısma o şiş olduğu için sana öyle geliyor çizgin gayet iyi sıkıntı yok geçmiş olsun..3 güne şişlik ödem falan kalmaz
Leipzig abisini çağırmış diyorlar :)) ilk 16 geldikten sonta bunlara pek bakmıcaksın Beşiktaş boş  takım dğil hele Şenol hoca hiç boş  adam  değil , böyle  bir rakip grubundan ikinci çıkacak sen lider çıkacaksın ve eşleşeceksin ,bu bile gurur vesilesi.

Alice66

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
;D
Leipzig abisini çağırmış diyorlar :)) ilk 16 geldikten sonta bunlara pek bakmıcaksın Beşiktaş boş  takım dğil hele Şenol hoca hiç boş  adam  değil , böyle  bir rakip grubundan ikinci çıkacak sen lider çıkacaksın ve eşleşeceksin ,bu bile gurur vesilesi.
ya orası öyle  yinede bayern olmasa iyidi birde ciddi almışlar  almanlar bir şeyi ciddi alırsa sıkıntı bayern hariç hepsi olurdu aslında ..evet bu sene iyiyiz de levandowski falan korkunç golcü tek başına polonyayı dünya kupasına götürdü neyse ekimin güzel :) ben beğendim

Stag

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
;D
ya orası öyle  yinede bayern olmasa iyidi birde ciddi almışlar  almanlar bir şeyi ciddi alırsa sıkıntı bayern hariç hepsi olurdu aslında ..evet bu sene iyiyiz de levandowski falan korkunç golcü tek başına polonyayı dünya kupasına götürdü neyse ekimin güzel :) ben beğendim
Teşekkür ederim dostum .

Stag

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
O saçlar çıkınca çizginin geride olmadığını anlayacaksın.
İnşallah dedğin gibi olur da ön çizgi beni tatmin eder .

Stag

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Bugün ekimin 7. Günü yıkama 5 gün oldu , sizce nedir bunlar köküyle mi gelmiş yoksa normal dökülme mi ?

Stag

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ekim sırasında bunların köklü halini gördüm daha uzun ve kalındı ama bilemiyorum , düşüncelerinizi rica ediyorum.

Alice66

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
bu herkes de olan bir durum dokuyla kabukla kırılan saçlar bu şekilde ekimin 5 . 15 gün arası yıkamalarda çok görünüyor için rahat olsun sıkıntı yok ayrıca kök dokusu öyle bir şey değil oranın içinden çıkması için cımbızla falan çekmen lazım 10 günde ....içerde neredeyse 1 cm.kolay değil yani kökün dışarı çıkması

Stag

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
bu herkes de olan bir durum dokuyla kabukla kırılan saçlar bu şekilde ekimin 5 . 15 gün arası yıkamalarda çok görünüyor için rahat olsun sıkıntı yok ayrıca kök dokusu öyle bir şey değil oranın içinden çıkması için cımbızla falan çekmen lazım 10 günde ....içerde neredeyse 1 cm.kolay değil yani kökün dışarı çıkması
Kardeşim Allah razı olsun yüreğime su serptin .

Stag

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
7. Gün yanı bugün elimi kafama attığımda kabuklar dökülmeye başladı , cumartesi hastanede yapacaktık ama bişe kalmadı ve kabukların bazılarında  kısa kıllar vardı yukarıdaki iletide fotolar var. Hem ışık altında hemde normal çekimleri paylaşıyorum.Tecrubelerinizi lütfen paylaşıp durumu analiz edin.

Facebook Twitter Instagram