Gönderen Konu: Hisar Hastanesi / Estemylife 2850 greft 06.12.2017 (Hiperbarik) Yaş : 38  (Okunma sayısı 46998 defa)

Stag

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Şekil almaya başlamış bile usta fena olur 1 aya.Benim tek eleştirecegim nokta başka birindede gördüm ondan dikkatimi çekti bu ön çizginin alna çok yakın yapılması azıcık geriden olsa varya vallahi ekim olduğunu biz bile anlayamayiz ama böyle biraz farkediliyor ama onun dışında çok iyi zaten moralini falan bozma sakin :)
Açıkcası 20 li yaşlardaki fotolarımı gösterdim ona göre yapıldı yani orjinal bölgesine döndü yan taraflar da öyle ama biraz sivri oldu gibi geliyor, yanlar biraz  daha kenarlara doğru açılsaymış daha geniş gösterebilirdi , belkide şimdi böyle görünüyor uzayınca ve sıklaşınca daha farklı görünebilir.

Stag

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Tecrübeli arkadaşlardan dönüş alamıyorum o kadar beklemem rağmen yorum alamamak can sıkıcı , belki de geniş alan  ekimi olmadığı için ciddiye alınmıyor olabilirim buna hak veriyorum çünkü çok fazla geniş alan ekimi var yeni ekim yaptıracak arkadaşlarda bilgi ve fikir alabilmek  için o tarz konulara yöneliyorlar  ama tecrübeli arkadaşların desteğine ihtiyacım var , xpecia tablet kullanımını buraktım bazı arkadaşlar hala devam ediyor .Bu andan itibaren  beklemek dışında  durumu pozitif etkileyecek birşey varsa lütfen paylaşın .

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Gidişat güzell ön ciZgi biraz daha dolarsa daha güzel bir görüntü olur doğallık açısından.
187 gün daha gelişim olacaktır arada kalan ince saçlar kalınlaşıp cok faha dolgun olacağını yani iyi bir sonuçla tamamlanacağını düşünüyorum dostum.
Global Moderator

Stag

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Gidişat güzell ön ciZgi biraz daha dolarsa daha güzel bir görüntü olur doğallık açısından.
187 gün daha gelişim olacaktır arada kalan ince saçlar kalınlaşıp cok faha dolgun olacağını yani iyi bir sonuçla tamamlanacağını düşünüyorum dostum.

Cevap verdiğin için teşekkür ederim dostum , 7,8,9 aylarda bu söylediklerin umarım gerçekleşir .

Stag

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
200. Gün / Tecrübeli rakaşlardan rica ediyorum ;
Dipten  gelen tüyler takviye biotin vb..  ürünler kullandığım için mi çıktılar ve ilaç kullanımını burakınca tekrar gidecekler mi ?
Çünkü dikkat ederseniz anlımda da tüylenme olmaya başladı , onlarda mı uzayacak ?
Daha  önce doğal yollarla dökülen saç,  ekimin ve ilaçların etkisiyle aktif hale geçer mi yoksa o köklerin işi çoktan bitti mi ?
Son olarak  geç  başlayan atak ve gelişim olan kişilerde , gelişim doğal olarak geç mi biter aksi halde geç başlaması olumsuz bir duruma mı işaret eder.
« Son Düzenleme: 26 Haziran 2018, 23:15:58 Gönderen: Stag »

Stag

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
...
« Son Düzenleme: 26 Haziran 2018, 23:17:53 Gönderen: Stag »

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Dostum bana tekli gördüğün köklerin hemen hepsi geçmişten kalan kendi köklerin.. döngü ile zayıflayıf yok olmaya yüz tutan bu sebeple son döngüsüne bşraz geriden gelen teller. Bu sebeple onların kalınlasacanı sanmıyorum.
Diger bir ihtimal ise hasar gördüğü İçin felç geçirmiş sağlıksız greftler. Bende 2 seneyi geçmesine rağmen boyu 1 cm i geçemeyen biçimsiz teller var..
Bu yazdıklarım sadece fikir..

Stag

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Dostum bana tekli gördüğün köklerin hemen hepsi geçmişten kalan kendi köklerin.. döngü ile zayıflayıf yok olmaya yüz tutan bu sebeple son döngüsüne bşraz geriden gelen teller. Bu sebeple onların kalınlasacanı sanmıyorum.
Diger bir ihtimal ise hasar gördüğü İçin felç geçirmiş sağlıksız greftler. Bende 2 seneyi geçmesine rağmen boyu 1 cm i geçemeyen biçimsiz teller var..
Bu yazdıklarım sadece fikir..
Zaten ekim için tekli greft neredeyse hiç yoktu bende bu nedenle ön hatta doğallık konusunda sıkıntı yaşayabilirim , haklı olabilirsin teşekkür ederim.

Hmtaksz

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Fotoğraf kalitesi çok iyi tekniği nedir ? Sadece iyi cihaz mı :)

Stag

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Fotoğraf kalitesi çok iyi tekniği nedir ? Sadece iyi cihaz mı :)
Zaten süreç hakkında hiç yorum yapmayın siz :) saç diplerin ıslak olacak veya kremli sonra flaşı açıp yakın çekim yapacaksın en son olarak zoom yapacaksın , ne t görüntü alırsın dostum.

Cemal

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
👍deneyecem bunu☺☺

Hmtaksz

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Zaten süreç hakkında hiç yorum yapmayın siz :) saç diplerin ıslak olacak veya kremli sonra flaşı açıp yakın çekim yapacaksın en son olarak zoom yapacaksın , ne t görüntü alırsın dostum.
Yorum yapılacak birşey kalmamış zaten :) şaka bi yana süreç çok iyi gidiyor kaldı ki daha 6. aydasın artık 9-10. ayı beklemek lazım kalınlaşma açısından.

Stag

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Yorum yapılacak birşey kalmamış zaten :) şaka bi yana süreç çok iyi gidiyor kaldı ki daha 6. aydasın artık 9-10. ayı beklemek lazım kalınlaşma açısından.
İlerleyen zamanlarda kalınlaşması bir yana ,bazı  ekimlerde 9. ayda da çıkış olabiliyor dilerim ekilenlerin tamamı çıkar veya en az fireyle süreci tamamlarım.

Stag

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
210 gün .  Sizce nedir durum . Anladım ki saç ekiminin en sıkıntılı işi bekleme dönemi.

Stag

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Bunlarda ışık altı flaşlı çekim, dipten gelenler uzamaya başladı fakat çok yavaş uzuyorlar sanki.

Facebook Twitter Instagram