Gönderen Konu: Hisar Hastanesi / Estemylife 2850 greft 06.12.2017 (Hiperbarik) Yaş : 38  (Okunma sayısı 47035 defa)

Stag

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
180. Gün fotoları bir önceki sayfada :) Şimdi bu dipten gelenler saç olacak mı ?  Yani geçici ve ilaç takviyelerinin dönemlik sonucu değildir İnşallah .Bu ucu yeni görünenler  yada birkaç milim olan tüyler saç olarak çıkarsa arkasından bir veya iki atak daha gelebilir belki .

Can29

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Bence süreç güzel gidiyor diplerden gelenlerde zamanla çıkar
Kuleyle kavgalı çilekeş pilot.

Parabellum

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Hocam bu kadar net foto nasil çekiyorsunuz bir tüyosu  var mı 13 mp kamera bir türlü beceremiyorum net cekimi aynadan bakiyorum cikis goremiyorum

Kratos

• Saç ekimim
  • Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Merhaba stag sac ekiminden memnunmusun? Tavsiye edermisin?
Serkan Aygın | 3100 Greft | Fue | Yaş 35 | 03.10.2019
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=9873.0

Stag

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Merhaba stag sac ekiminden memnunmusun? Tavsiye edermisin?
Sonucu görmeden herhangi bir tavsiye ile sizleri yanıltmak istemiyorum , 6. Ay bitti ve hocanın dediğine göre ilk 6 ayda % 40- 50  ,  8. Ve 9.ay da kalan % 50 çıkışları olur ön bölge olduğundan fazla fire beklemiyoruzz demişti , 12.  aya kadar da saç tellerinin kalınlaşması vb... olaylar olur ve süreç tamamlanır demişti , kısacası tavsiye edebilecek durumda değilim ama ilerleyen süreçte düşüncelerimi paylaşırım. Şunu net söyleyebirim ki çok iyi ve kaliteli insanlar merkezleri de öyle ,tabi bu yeterli bir kriter olamaz.
« Son Düzenleme: 12 Haziran 2018, 15:49:46 Gönderen: Stag »

robie_fowliver

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Hocam saçlarınız çok kaliteli maşallah. Süreç devam ediyor insallah sonunda memnun kalıp "Lefter" gibi kapatırsınız defteri.

Stag

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Hocam bu kadar net foto nasil çekiyorsunuz bir tüyosu  var mı 13 mp kamera bir türlü beceremiyorum net cekimi aynadan bakiyorum cikis goremiyorum
Öncelikle çekim yapacağım alanı ya ıslatıyorum yada hair forte sprey sıkıyorum ıslak olması fark yaratıyor , daha sonra cep telefonumda flaşı etkin hale getirerek yakın çekim yapıyorum , en sonun da zoom yapıp resmi kırpıyorum, bu kadar ama samsung cihazlar en kaliteli görüntüyü yakalıyor diyebilirim.

Stag

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Hocam saçlarınız çok kaliteli maşallah. Süreç devam ediyor insallah sonunda memnun kalıp "Lefter" gibi kapatırsınız defteri.
Çok teşekkür ederim , dilerim öyle olur.

Parabellum

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
anladim hocam samsung benim tel de yanliş yaptiğim ıslatmadan cekim yapiyorum ikinciside cok yakin cekiyordum sonradan zoom yapmak daha mantikliymis eyvallah
Öncelikle çekim yapacağım alanı ya ıslatıyorum yada hair forte sprey sıkıyorum ıslak olması fark yaratıyor , daha sonra cep telefonumda flaşı etkin hale getirerek yakın çekim yapıyorum , en sonun da zoom yapıp resmi kırpıyorum, bu kadar ama samsung cihazlar en kaliteli görüntüyü yakalıyor diyebilirim.

İravus

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları

çıkacak hepsi inşallah :)

Stag

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları

çıkacak hepsi inşallah :)
Dediğin gibi çıkar ve arkasından bir kaç atak daha gelirse fark yaratabilir.

Cemal

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Hayırlı olsun ekimin. Bende aynı yerde yaptırdım.

Ne güzel parlıyor saçların..darısı bize

Stag

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Hayırlı olsun ekimin. Bende aynı yerde yaptırdım.

Ne güzel parlıyor saçların..darısı bize

Saçların parlama nedeni kremli olması :) yoksa normal , senin ekimin de hayırlı olsun ,teşekkür ederim.

Stag

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
187. Gün sanki her geçen gün biraz daha oturuyor gibi bir hal var . Mümkün olduğunca ışık altında paylaşım yapıyorum.

emretasdemir

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Şekil almaya başlamış bile usta fena olur 1 aya.Benim tek eleştirecegim nokta başka birindede gördüm ondan dikkatimi çekti bu ön çizginin alna çok yakın yapılması azıcık geriden olsa varya vallahi ekim olduğunu biz bile anlayamayiz ama böyle biraz farkediliyor ama onun dışında çok iyi zaten moralini falan bozma sakin :)

Facebook Twitter Instagram