Gönderen Konu: Hisar Hastanesi / Estemylife 2850 greft 06.12.2017 (Hiperbarik) Yaş : 38  (Okunma sayısı 47055 defa)

diptera

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
4-5 değil 10-11 ay sonunda bile tamamı çıkmıyor saçların. 4-5 ay kötümserlik için çok erken. iyiye gidecektir merak etmeyin.
10-11 ay sonunda bile tamamı çıkmıyor deyip hala beklenti içinde olmak pollyannacılıktır.11nci ayda çıkmayan saç sonrasında daha neredeyse hiç çıkmaz.Lütfen gerçekçi olalım burada hayal pazarlamıyoruz objektif ve gerçekçi olalım.Ekim merkezleri ağzıyla konuşmak hastaya gereksiz umut vaad ekmektir.Yanlışım varsa düzeltin dostlar

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
4-5 değil 10-11 ay sonunda bile tamamı çıkmıyor saçların. 4-5 ay kötümserlik için çok erken. iyiye gidecektir merak etmeyin.

Saç folikülü 360 gün boyunca hiç kök vermeden deri altında bekleyecek, 360 gün sonra çıkacak? Yok abi öyle bir dünya. Saç döngüsü 4 aydır, saç yavaş üzüyor 5 ay, ekim travması ve sonrasındaki şok dökülme  45 -50 gün de...7.ayda çıkan çıkmış, çıkacak olanlarda baş göstermiştir.
Süreç 2 yılı buluyor, tepeler 15.ayda çıkmaya başlıyor tabirleri ekimci ağzı.Hem hastaya moral olsun, hemde hastanın gözü alışsın durumlar.
Bu bahsettiğim olay yeni çıkışlar ile alakalı durum. 8.aydan sonra, yeni çıkan saçların kalınlaşması, kıvrık çıkanların kesimi sonrası düzlenmesi, tarama yönüne alışması gibi sebeplerden ekim sonucunuzda  göZle görülür bir iyileşme olabilir ama ben 12. Ayda saçsız bölgeden saç çıkacağına, 15.ayda çıkışların dewam edeceğine inanmıyorum.

İravus

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
inşallah abi beklemedeyim

LaTenT

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Sloceer e katiliyorum en gec 8. Ayda is biter gerisi uzama kalinlasma vs 12. Aya kadar bekleyin sozu ekimilerin laf ebeligi bencede olanlar kalinlasiyir uzuyor biraz hacim aliyor aa 12. Ay saclarim cikiyor diyenler var vertex icin birsey diyemem tabikide sevgiler

Stag

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ben hem kendi doktorumdan konuyla ilgili bilgi alıyorum hemde sitede ki paylaşımları kontrol ediyorum  , stres yapmaya gerek yok henüz 5. Ayda dahi değilim , 6. Ayda % 40 -50  8 ve 9. aylarda tamami cikmis olur dedi doktor mehmet akil  ,bu benlm ekimim icin gecerli vertex bolgesi 12 . Aya kadar devam ediyor  sanırım.

prelude034

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ben hem kendi doktorumdan konuyla ilgili bilgi alıyorum hemde sitede ki paylaşımları kontrol ediyorum  , stres yapmaya gerek yok henüz 5. Ayda dahi değilim , 6. Ayda % 40 -50  8 ve 9. aylarda tamami cikmis olur dedi doktor mehmet akil  ,bu benlm ekimim icin gecerli vertex bolgesi 12 . Aya kadar devam ediyor  sanırım.

Çıkış zamanlaması kişiden kişeye değişkenlik gösteriyor bence. Çok net örnek olması adına linkini verdiğim yabancı formda Koray Erdoğan ekimi sonucu mevcut. 10.sayfa 7.ay, 11.sayfa 9.ay, 16.sayfa 1 yıllık sonuç. Bence konuya yeterli açıklığı gösteren bir örnek. https://bellicapelli.forumfree.it/?t=72871528&st=135

Stag

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları

Çıkış zamanlaması kişiden kişeye değişkenlik gösteriyor bence. Çok net örnek olması adına linkini verdiğim yabancı formda Koray Erdoğan ekimi sonucu mevcut. 10.sayfa 7.ay, 11.sayfa 9.ay, 16.sayfa 1 yıllık sonuç. Bence konuya yeterli açıklığı gösteren bir örnek. https://bellicapelli.forumfree.it/?t=72871528&st=135
Haklısın güzel örnek oldu, bence ekim alanın genişliği , donörün kalitesi , ekim yapan doktor vb... Çok sayıda değişken var , dilerim herkesin gönlüne göre olur.

Parabellum

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ben sunu anladım guzel olacak saç 3 ayda 4 ayda belli ediyor kendini

Glownshow

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları

Saç folikülü 360 gün boyunca hiç kök vermeden deri altında bekleyecek, 360 gün sonra çıkacak? Yok abi öyle bir dünya. Saç döngüsü 4 aydır, saç yavaş üzüyor 5 ay, ekim travması ve sonrasındaki şok dökülme  45 -50 gün de...7.ayda çıkan çıkmış, çıkacak olanlarda baş göstermiştir.
Süreç 2 yılı buluyor, tepeler 15.ayda çıkmaya başlıyor tabirleri ekimci ağzı.Hem hastaya moral olsun, hemde hastanın gözü alışsın durumlar.
Bu bahsettiğim olay yeni çıkışlar ile alakalı durum. 8.aydan sonra, yeni çıkan saçların kalınlaşması, kıvrık çıkanların kesimi sonrası düzlenmesi, tarama yönüne alışması gibi sebeplerden ekim sonucunuzda  göZle görülür bir iyileşme olabilir ama ben 12. Ayda saçsız bölgeden saç çıkacağına, 15.ayda çıkışların dewam edeceğine inanmıyorum.

Sloocer söylediklerine kısmen katılıyorum. Saç kökünün uyku süresi 4-5 ay diye söyleniyor bazen şok dökülme 75. Günlere kadar sürebiliyor. Bu durumda ekinlerin baş vermesi geç dökülen kökler için 8. Ayları bulabiliyor. Diğer uzun saçların kıvam ve uzunluğunuda hesaplarsak 9-10 ay diyebiliriz. 10. Aydan sonra radikal bir değişim bekleyemeyiz.

Stag

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ekim sonrası , bu iş olur diyen tecrubeli arkadaşla yüksek oranda dağru tahminde bulunuyorlar , internete baktığımızda veya konunun uzmanlarını dinlediğimizde görüyoruz ki 2 ve 3. aylarda başlayan çıkışlar 9. Hatta 10.  Aya kadar devam ediyor .Bu süreçte faydalı olduğunu düşündüğünüz ve çıkışları pozitif etkileyecek ürünler varsa lütfen paylaşın.

İravus

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
abi minox ile xpecia dışında bişe kullanıyomusun ?

Stag

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
abi minox ile xpecia dışında bişe kullanıyomusun ?
Minox kullanmıyorum .

İravus

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
xpecia dışında finans medobiotin kullanabilirsin yan etkisini görmezsen ben kullanıyorum

Stag

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
xpecia dışında finans medobiotin kullanabilirsin yan etkisini görmezsen ben kullanıyorum
Finass sıkıntılı bir ilaç diye biliyorum , minox nasıl ?

Facebook Twitter Instagram