Gönderen Konu: Büşra Can saç ekimi Batman 5000 Greft  (Okunma sayısı 3526 defa)

Destroyer

• Yeni üye
  • *
Ynt: Büşra Can saç ekimi Batman 5000 Greft
« Yanıtla #46 : 09 Nisan 2024, 22:30:24 »
Selam son durum nedir? Fotograf paylaşabilir misin?

Walter whitee

• Full Member
« Yanıtla #47 : 10 Nisan 2024, 23:15:43 »
Hocam ekim 12 aylık bir süreç hiç moralinizi bozmayın bence şuanki görünümünüz gayet iyi , sigara içki kullanmıyodunuz dimi

KaDir KaYa

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #48 : 17 Nisan 2024, 09:18:06 »
7’nci ayın fotoğrafları 8’nci ayın fotoğraflarını 5 gün sonra atacağım arkadaşlar sonuç benim için üzücü ve hüsran saç tutmamış Ekim yeriyle konuştum tekrardan bir görüşme yapacağız aramalarını bekliyorum
« Son Düzenleme: 17 Nisan 2024, 18:28:20 Gönderen: KaDir KaYa »

KaDir KaYa

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #49 : 17 Nisan 2024, 09:34:27 »
Hocam ekim 12 aylık bir süreç hiç moralinizi bozmayın bence şuanki görünümünüz gayet iyi , sigara içki kullanmıyodunuz dimi

Kardeşim senin başka yerde de yaptığın yorumları okudum. Yanlış anlama Çok boş yapıyorsun (bence şu an ki görüntün güzel diyorsun) kardeşim sen hiç mi Ekim sonuçları görmüyorsun körmüsün bu görüntü güzel diyorsan saç ekimi ile ilgili hiçbir bilgiye sahip biri değilsin sen demektir. 12 aylık sürece gerek yok kardeş 6 ay da bilemeden en kötü 8 ay da her şey belli oluyor zaten reklamcımısın nesin anlamadım. Git biraz araştırma yap saç ekimiyle ilgili sonra yorum yap saç ekimiyle ilgili araştırmadığım hemen hemen hiçbir şey kalmadı gerek formdan sosyal medyadan Google’dan  YouTube’dan saç ektiren insanlardan ve saç ekimi yapan merkezlerden Mümkünse kardeş benim paylaşımlarıma sen yorum yapma çünkü objektif biri gibi yaklaşmıyorsun sigara yok alkol yok 6 seans mezo 1 seans prp 6 ay biotin 1 kutu procopil sprey  6 ay sonrasından solgar saw palmetto bunlar sadece takviyeler bir baba kızına nasıl bakıyorsa en iyi şekilde bende o şekil baktım saçlarıma ne boş konuşuyorsun sen
« Son Düzenleme: 17 Nisan 2024, 18:29:47 Gönderen: KaDir KaYa »

Destroyer

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #50 : 17 Nisan 2024, 15:58:32 »
Kardeş öncelikle hayrılı olsun saç ekimin ben de bu ekim merkezinden gün aldım önümüzdeki ay gideceğim. Kızma bana ama ekim öncesi ve sonrası görüntüne bakarsam sonuç tamamen hüsran diyemem ama tabiki daha iyi sonuç çıkabilirdi ortaya. Bir de tam karşı yani ön profilden resim atar mısın? Karşıdan bakınca nasıl görünüyor tam olarak merak ediyorum. Prp ve mezoterapi ya da ilaçların ben katkısı olduğunu düşünmüyorum. Ben şahsen ekim sonrası sadece 2 prp yaptıracağım harici normal hayatıma devam etmeyi düşünüyorum. Peki görüşmenin detayını paylaşır mısın onlar ne dediler bu sonuca ve telafi edecekler mi? ÜCret alacaklar mı tekrardan bahsedebilir misin biraz?

Destroyer

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #51 : 17 Nisan 2024, 16:38:59 »
REsimlerini baştan inceledim yine. 5.5  6 ay a kadar süreç gayet iyi ilerlemiş ve sonra sanki bir anda gelişim durmuş gibi görünüyor. Acaba aldığın ilaçların yan etkisi olabilir mi? Çok fazla ilaç kullanmışsın gibi geldi bana ya da bu aylardan sonra mı atak yapacak bir daha tam çözemedim. Ön tarafın iyi gibi görünüyor o yüzden merak ettim profil resmini. Sen peki aynaya bakınca memnun musun ön profilden?

KaDir KaYa

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #52 : 18 Nisan 2024, 08:51:18 »
Kardeş öncelikle hayrılı olsun saç ekimin ben de bu ekim merkezinden gün aldım önümüzdeki ay gideceğim. Kızma bana ama ekim öncesi ve sonrası görüntüne bakarsam sonuç tamamen hüsran diyemem ama tabiki daha iyi sonuç çıkabilirdi ortaya. Bir de tam karşı yani ön profilden resim atar mısın? Karşıdan bakınca nasıl görünüyor tam olarak merak ediyorum. Prp ve mezoterapi ya da ilaçların ben katkısı olduğunu düşünmüyorum. Ben şahsen ekim sonrası sadece 2 prp yaptıracağım harici normal hayatıma devam etmeyi düşünüyorum. Peki görüşmenin detayını paylaşır mısın onlar ne dediler bu sonuca ve telafi edecekler mi? ÜCret alacaklar mı tekrardan bahsedebilir misin biraz?

Kardeşim Ekim yerinin çok iyi çıkardığı sonuçlarda var zaten Ekim yapmadan önce detaylı ve uzun bir araştırma yaparak gittim. Dediğin gibi daha iyi sonuç çıkabilirdi. Çünkü çok iyi çıkardığı sonuçlarada denk geldim. 4 5 gün sonra fotoğraf tekrar atacağım 8nci ayın ilaçların katkısı var kardeşim kullanmamazlık yapma ekinden sonra 6 ay düzenli prp veya mezo da yaptır görüşme diğer yorumunun altına yazıyorum

KaDir KaYa

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #53 : 18 Nisan 2024, 09:06:34 »
REsimlerini baştan inceledim yine. 5.5  6 ay a kadar süreç gayet iyi ilerlemiş ve sonra sanki bir anda gelişim durmuş gibi görünüyor. Acaba aldığın ilaçların yan etkisi olabilir mi? Çok fazla ilaç kullanmışsın gibi geldi bana ya da bu aylardan sonra mı atak yapacak bir daha tam çözemedim. Ön tarafın iyi gibi görünüyor o yüzden merak ettim profil resmini. Sen peki aynaya bakınca memnun musun ön profilden?

İlaçların hiçbir yan etkisi yok kardeşim ondan bilgin olsun. olması gereken standartta ilaçları kullandım Ekim yerinin talimatlarına harfiyen uydum sende Ekim yaptıracağın yerin talimatlarına harfiyen uy her zaman ön tarafa daha çok Ekim yapılır o yüzden ön fazla duruyor Ekim yeri bayramdan 2 gün önce filan  konuştum tabi bu sadece bi ön konuşmaydı.  Bizzat Büşra hoca kendisi konuştu. Kendisi de durumun böyle olmasından dolayı üzgün olduğunu belirtti ve elimden ne geliyorsa sizin için yapmaya hazırım dedi. Böyle söylemesinden anlaşılıyor ki Yaptığı işlemin arkasında duran biri.  Revizyon olacağını söyledi ama 12 ayın bitmesini lazım dedi. Ücret filan konusu geçmedi aramızda. Bayramdan sonra bi konuşma daha yapacaktık o konuşmayı halen yapamadık aramalarını bekliyorum.
« Son Düzenleme: 18 Nisan 2024, 09:20:20 Gönderen: KaDir KaYa »

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #54 : 18 Nisan 2024, 10:36:49 »
Biraz destek alırsan çok ince saç var onlar da kalınlaşır bakalım ileri ki kalan süreçde belki çok daha iyi olabilir finaster+xpecia düşünürseniz
Global Moderator

KaDir KaYa

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #55 : 18 Nisan 2024, 20:50:32 »
Biraz destek alırsan çok ince saç var onlar da kalınlaşır bakalım ileri ki kalan süreçde belki çok daha iyi olabilir finaster+xpecia düşünürseniz

Ekim olmayan saçları korumak ve güçlendirmek için dediğiniz mantıklı hocam katılıyorum size bakalım ilerleyen zaman da ekilen saçlar nasıl olacak

KaDir KaYa

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #56 : 27 Nisan 2024, 12:36:04 »
8 ay oldu arkadaşlar son durum bu şekilde…

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #57 : 27 Nisan 2024, 18:43:06 »
12 ay sonu 1 saç ekimi daha gerekecek bu alan için hocam
Global Moderator

KaDir KaYa

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #58 : 29 Nisan 2024, 11:20:39 »
12 ay sonu 1 saç ekimi daha gerekecek bu alan için hocam

Söylediğinize katılıyorum hocam. Tepe bölgesi için 2’nci ekimi düşünürken şimdi Ekim yaptığım yere bir Ekim daha gerekiyor ve bu da çok Can sıkıcı bir durum haline geliyor. Dönür bölgesinde zaten olan az saçlarla tepeyi kapatmayı düşünürken şimdi Ekim yaptığım yeri kapatmayı düşünüyorum ve tepem yine açık kalmış olacak saçma sapan bir duruma gidiyor süreç. Büşra hoca ile  yakın zamanda bir konuşma yaptım tekrar arayıp detaylı konuşmayı yapacağız. Detaylı konuştuktan sonra yazarım

hammut

• Sr. Member
« Yanıtla #59 : 29 Nisan 2024, 18:04:25 »
1 seans daha ister bu açıklık

Facebook Twitter Instagram