Gönderen Konu: Ekim asmed  (Okunma sayısı 810 defa)

pamira

• Sr. Member
Ynt: Ekim asmed
« Yanıtla #1 : 11 Ağustos 2023, 17:25:12 »
Herkese merhaba asmed a grup için ön hatta Ekim düşünüyorum ama kafamda soru işaretleri var ne diyorsunuz

Olumlu Yonler -> 1-) Homojenizasyon super olur, ekim oldugu anlasilmaz
                         2-) 10-15 gune sokaklarda rahatca gezersin
                         3-) Surece sahip cikar gerekirse ucretsiz revizyon yapar
                         4-) Sakak / on bolge ekimi genelde baya dogal ve guzel olur

Olumsuz Yonler -> 1-) Tepe bolgesi ekimlerini cok basarili bulmuyorum. Ozellikle benim gibi cok acikligi olmayan kisilerde banko kapanmasini beklerken sacma sapan sonuclar olustu (ilk ekimden bahsediyorum, Koray hoca tepeye karismamisti bu yuzden revizyon yapti bizzat kendisi 3 ay oldu daha sonucu gorecegiz)
                            2-) Finasteride kullanmadan ekime girmen %95 imkansiz (ilerleyen zamanlarda dutasteride ve minoxidil tavsiyeleri de gelebiliyor kisaca ilaclara gomulebilirsin)
                            3-) Ekimin gidisati iyi degilse kontrollere 1 yil ya da 15 ay asla cagrilmiyorsun, eger iyiyse gidisat onlar cagiriyor foto video cekiyorlar ordan anlayabilirsin.
                            4-) Asmed'e gittiginde ekstrem bir yerle karsilasiyorsun. A-Z her sey dusunulmus emek harcanmis ultra bir yer. Gaza gelip sonucun da bu kusursuzlukta olmasini bekleme. Kisaca beklentileri merkezin potansiyeline gore belirleme. Hazirlikli ol her seye

TAVSIYE : Asmed'te ekim yaptircaksan Koray hocayi sec yani A grubunu. Zaten diger grupta Dilek Cakir diye biliyorum. Toplamda 2 grup var iste. A-B-C vardi zamaninda biz de Asmed kalitesi diye B yi sectik ortasi olsun hesabi. Hayal kirikligi yasadim bizzat hem de baya. Dilek Cakir icin bir sey demiyorum hakkini yiyemem ama Asmed = Koray hoca. Yaptircaksan bundan sasma derim
  • Ekim Tarihi: 8-9 Aralik 2021 | 8 Mayis 2023
  • Ekim Merkezi ismi ASMED
  • Greft Miktarı 5006 | 1510
  • Medikal Tedavi Finasteride - Dutasteride
ASMED - 1.Sac Ekimim 8-9 Aralik 2021

https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=24994.0

&

ASMED - 2.Sac Ekimim 8 Mayis 2023 (Revizyon)

https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=31519.0

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #2 : 11 Ağustos 2023, 17:37:59 »
  asmedi pek sevmememe rağmen senin ekimi dr koray en guzel doğallığı o sağlıcaktır sana. en azından olmazsa yeniden eker.zor ekim tecrube ister .ama dr koray yapsın ekimini.doğallık sıklıktan onemli.
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Can13

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 11 Ağustos 2023, 18:51:04 »
Olumlu Yonler -> 1-) Homojenizasyon super olur, ekim oldugu anlasilmaz
                         2-) 10-15 gune sokaklarda rahatca gezersin
                         3-) Surece sahip cikar gerekirse ucretsiz revizyon yapar
                         4-) Sakak / on bolge ekimi genelde baya dogal ve guzel olur

Olumsuz Yonler -> 1-) Tepe bolgesi ekimlerini cok basarili bulmuyorum. Ozellikle benim gibi cok acikligi olmayan kisilerde banko kapanmasini beklerken sacma sapan sonuclar olustu (ilk ekimden bahsediyorum, Koray hoca tepeye karismamisti bu yuzden revizyon yapti bizzat kendisi 3 ay oldu daha sonucu gorecegiz)
                            2-) Finasteride kullanmadan ekime girmen %95 imkansiz (ilerleyen zamanlarda dutasteride ve minoxidil tavsiyeleri de gelebiliyor kisaca ilaclara gomulebilirsin)
                            3-) Ekimin gidisati iyi degilse kontrollere 1 yil ya da 15 ay asla cagrilmiyorsun, eger iyiyse gidisat onlar cagiriyor foto video cekiyorlar ordan anlayabilirsin.
                            4-) Asmed'e gittiginde ekstrem bir yerle karsilasiyorsun. A-Z her sey dusunulmus emek harcanmis ultra bir yer. Gaza gelip sonucun da bu kusursuzlukta olmasini bekleme. Kisaca beklentileri merkezin potansiyeline gore belirleme. Hazirlikli ol her seye

TAVSIYE : Asmed'te ekim yaptircaksan Koray hocayi sec yani A grubunu. Zaten diger grupta Dilek Cakir diye biliyorum. Toplamda 2 grup var iste. A-B-C vardi zamaninda biz de Asmed kalitesi diye B yi sectik ortasi olsun hesabi. Hayal kirikligi yasadim bizzat hem de baya. Dilek Cakir icin bir sey demiyorum hakkini yiyemem ama Asmed = Koray hoca. Yaptircaksan bundan sasma derim
hocam çok teşekkür ediyorum cevabın için zaten a grubunu seçecem asuman hair ile arasında kaldım gördüğüm asuman hairin ektiği çıkıyor takviye konusundada daha öndeler bence
Asmed çok yoğun canlı muayene gidecektim yoğunluktan alamadılar asmed ve asuman hair arasındayım asmed =koray hoca kesinlikle katılıyorum

Can13

• Hero Member
« Yanıtla #4 : 11 Ağustos 2023, 18:53:31 »
  asmedi pek sevmememe rağmen senin ekimi dr koray en guzel doğallığı o sağlıcaktır sana. en azından olmazsa yeniden eker.zor ekim tecrube ister .ama dr koray yapsın ekimini.doğallık sıklıktan onemli.
bencede öyle ama seyrek ekimde doğal olmuyor bence ve donörüde boşa harcamak istemiyorum bu ekimle donorden 3600 greft gitmiş olcak ilerisi içinde lazım olabilir donor diyincede asmed varya kafam çok karışık ve asmed min 6 ay fin kullanmamı istiyor Asuman hair test istedi ona göre vercek mesela

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #5 : 11 Ağustos 2023, 20:36:04 »
 ilerdede pek donor sorunu yasayacağını sanmıom finde testte pek gerekli değil bence sana.merkezler son donem bazı tuhaf isteklere basladık kendilerinimi geliştirdiler gelişimcilik farkındalık ayaklarımı yapıyorlar anlamadım.en fazla yeni on çizgi yapılcak he bu acemi yer için cok zor ama 20 yılını bu işe vermiş kişiler gozleri kapalı yapmalı bunu
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Can13

• Hero Member
« Yanıtla #6 : 11 Ağustos 2023, 22:08:33 »
ilerdede pek donor sorunu yasayacağını sanmıom finde testte pek gerekli değil bence sana.merkezler son donem bazı tuhaf isteklere basladık kendilerinimi geliştirdiler gelişimcilik farkındalık ayaklarımı yapıyorlar anlamadım.en fazla yeni on çizgi yapılcak he bu acemi yer için cok zor ama 20 yılını bu işe vermiş kişiler gozleri kapalı yapmalı bunu
😀 olabilir hocam bakacaz artık teşekkür ederim yorumun için

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #7 : 11 Ağustos 2023, 22:13:26 »
 düz ekim zamanı bitti incik boncuğa daldılar eskidende doğru ekince çıkıyordu bu son yeniliklerin katkı yapıcağını dusunmuom bana sacma gelio butun merkezler buna basladı farkındalık geliimciyiz algısı bence sadece bu rica ederim

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #8 : 13 Ağustos 2023, 08:43:24 »
Her saç ekimi açıklık ve saç kalitesine göre sonuç verir bunu öncelikle unutmayın.

Asmed i seçim sadece biraz para verdi diye ben o kadar para verdim sonuç bu şeklinde yorumlar yapılmasın diye genelde K.Erdoğan zaten hastaları seçer

Önce saç teli kalitesi açık alan ve dökülme durumunu değerlendirmek gerek.

Asmed gideceksen malzeme kalitende Asmed i hak edecek.
O zamam süper sonuç alırsınız.

Global Moderator

Can13

• Hero Member
« Yanıtla #9 : 13 Ağustos 2023, 20:10:07 »
Her saç ekimi açıklık ve saç kalitesine göre sonuç verir bunu öncelikle unutmayın.

Asmed i seçim sadece biraz para verdi diye ben o kadar para verdim sonuç bu şeklinde yorumlar yapılmasın diye genelde K.Erdoğan zaten hastaları seçer

Önce saç teli kalitesi açık alan ve dökülme durumunu değerlendirmek gerek.

Asmed gideceksen malzeme kalitende Asmed i hak edecek.
O zamam süper sonuç alırsınız.
Abi benim malzeme kaliteli bence 😀 doğru yerde olunca sonuç tabikide daha iyi olur bencede hayırlısı tabi her operasyonda risk vardır

Can13

• Hero Member
« Yanıtla #10 : 14 Ağustos 2023, 20:25:31 »
Yani eski asmed olsa gözüm kapalı ama şuan düşündürtüyor beni forumdaki sonuçları donör için üzerine yok zaten ona kimse laf edemez

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #11 : 14 Ağustos 2023, 20:51:50 »
 kriterin sadece doğallık olsun çıkmazsa revize ile sıklaştırılır doğal olmazsa soktur gene ektir tek seferde gelmeyebiliyor uğraş dur olabilir senin için.ön ekimine genelde parası olan kesere gidiyor murattrumun ekimi guzel genelde oda kalın ve seyrek ekiyor.murat gibi yapıcaksa keserede gidebilirsin.dr korayda  ekimde basrol olcaksa ektir çıkmazsa revizeyi bastan konusup

Can13

• Hero Member
« Yanıtla #12 : 14 Ağustos 2023, 21:21:36 »
Kanal açımını koray hoca yapacak ekimi asistanlar her merkezin iyi yada kötü sonucu var ama bakalım koray hoca ile konuşabilirsem kafam netleşcek biraz daha doktor keserin temsilcileri sağolsunlar iletişim konusunda çok kötüler bence

Can13

• Hero Member
« Yanıtla #13 : 14 Ağustos 2023, 21:30:53 »
Asuman hair ilede konuşcam maddi durumda işin içine giriyor asuman hairin ön ekimlerinde yoğunluk iyi gibi duruyor ama bellide olmaz tabi emeklikel nedersin forumdaki ön ekimlerine

Can13

• Hero Member
« Yanıtla #14 : 14 Ağustos 2023, 21:39:54 »
Planlama bu 2 bin greft asmed konsultasyon cevabı bence tam istediğim çizgiydi görünce öyle dedim ona çok şaşırdım kafamdakini çizmelerine

Facebook Twitter Instagram