Gönderen Konu: revize ekim-serkan aygın  (Okunma sayısı 1136 defa)

Hipomani

• Sr. Member
Ynt: revize ekim-serkan aygın
« Yanıtla #15 : 18 Ağustos 2024, 00:45:56 »
Eğer tekrardan bir ekim yapalım derlerse kabul etmeyin hatta keşke 2.ekimi de orada yaptırmasaydınız çünkü ilkini iyi yapamayan sonrasını da beceremez.
Burda sizi yonlendiren çok bilmis biri ve birileri olabilir. Biz yandık siz yanmayin. Çok haklısınız. Becerir sandım hata yapmazlar dedim. Ama  orası bildiniz otel gibi. Onlarca oda onlarca ekip var. Muhtemelen Türklere özen göstererek yapmıyorlar. Ekipler tecrübesiz.Allah bin türlü belalarini versin. Sonuç bin bok oldu. Sakın ama sakın hata yapmayın.

Hipomani

• Sr. Member
« Yanıtla #16 : 18 Ağustos 2024, 00:48:04 »
Geçmiş olsun hocam. Ekimi kim yapmıştı ? Serkan aygın kendisi mi yaptı ekibi mi ?
Serkan aygin in s şu yok ortalıkta. İki kere gittim oraya adam orda değil. Paraları yemekle meşguldür muhtemelen. İnsan bı ilgilenir. Revizeye gelmişiz. Bı konuşur iki dk. Bok kadar değerimiz yok.

korayy

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #17 : 18 Ağustos 2024, 00:55:58 »
Yazık günah. Serkan aygın’a ekim yaptırmaya gidenler ekim günü Serkan Aygın’ın yüzünü bile görmüyor. Keşke öncesinde ekimi kimin yapacağını sorsaydınız. Tecrübesiz ekipler yapacaklarsa öncesinde bilmeniz en doğal hakkınızdı. Şu durumda tekrardan geçmiş olsun demekten başka bir şey kalmıyor geriye. Ayrıca ilk ekimde 7000 greft alındı demişsiniz emin misiniz 7000 greft olduğundan? 7000 greftin ekim fotoğrafı var mıydı?

Araştırmacıkel

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #18 : 18 Ağustos 2024, 01:05:59 »
Açıklığınız çok yokmuş 7000 Greft ile nasıl kapanmaz bu alan anlamış değilim. Bir de Serkan aygını şişirip duruyorlar ilk önerilen kişilerden biri de Serkan Aygın gerçekten çok yazık. İnsanlar ümitlerini paralarını bağlıyor bu işe ve sonuç bu sizi çok iyi anlayabiliyorum ben de yaşadım aynılarını. Bu yüzden burada hesap açıp insanları yönlendirmeye çalışıyorum. Her zaman herkese dediğim gibi kesinlikle ünlü ve fabrikasyon yerlerden uzak durun. Kendileri yapmıyorlar ve ekipleri de kontrol etmiyorlar sadece maddi yönden bakıyorlar olaya sizin psikolojiniz umurlarında değil

İLİZAROV

• Hero Member
« Yanıtla #19 : 18 Ağustos 2024, 01:32:42 »
Gram utanmazlar, bir gram utanmaları yok, insanların hayatlarını hayallerini çalarlar. Sonrada geçiştirip, senden aldığı parayla gününü gün ederler.

İLİZAROV

• Hero Member
« Yanıtla #20 : 18 Ağustos 2024, 13:15:23 »
Açıklığınız çok yokmuş 7000 Greft ile nasıl kapanmaz bu alan anlamış değilim. Bir de Serkan aygını şişirip duruyorlar ilk önerilen kişilerden biri de Serkan Aygın gerçekten çok yazık. İnsanlar ümitlerini paralarını bağlıyor bu işe ve sonuç bu sizi çok iyi anlayabiliyorum ben de yaşadım aynılarını. Bu yüzden burada hesap açıp insanları yönlendirmeye çalışıyorum. Her zaman herkese dediğim gibi kesinlikle ünlü ve fabrikasyon yerlerden uzak durun. Kendileri yapmıyorlar ve ekipleri de kontrol etmiyorlar sadece maddi yönden bakıyorlar olaya sizin psikolojiniz umurlarında değil
Tek bir yanlışın yok,para tuzağı reklamcılıktan başka bişi değil,yaptıkları kötü işlerden hiç bahsedilmez nedense

Hipomani

• Sr. Member
« Yanıtla #21 : 18 Ağustos 2024, 14:35:39 »
Yazık günah. Serkan aygın’a ekim yaptırmaya gidenler ekim günü Serkan Aygın’ın yüzünü bile görmüyor. Keşke öncesinde ekimi kimin yapacağını sorsaydınız. Tecrübesiz ekipler yapacaklarsa öncesinde bilmeniz en doğal hakkınızdı. Şu durumda tekrardan geçmiş olsun demekten başka bir şey kalmıyor geriye. Ayrıca ilk ekimde 7000 greft alındı demişsiniz emin misiniz 7000 greft olduğundan? 7000 greftin ekim fotoğrafı var mıydı?
Yok kardeşim. Konularima bakarsanız gelir ilk Ekim 4000 in biraz üstü.ondan sonra revize oldum oda 3bin civarı. 7bini geçiyor.
Tam bir rezalet. Ekilen saç dokulmez. Kural bu. Yanlış Ekim yapılırsa dökülür. Tutmaz. Nitekim tutmadı. Revize den sonra bir yıl geçti. Daha kötüye gitti. Bı bok bildikleri yok. Hintel beye burdan teessufumu bildiriyorum. Hintel sen burda moderatör sun. Serkan ayginin 4 yıllık maduruyum. Yap bı yorum da görelim. Hadi. Serkan aygina karşı bı yorumunu görelim bekliyorum

İLİZAROV

• Hero Member
« Yanıtla #22 : 18 Ağustos 2024, 14:47:21 »
Yok kardeşim. Konularima bakarsanız gelir ilk Ekim 4000 in biraz üstü.ondan sonra revize oldum oda 3bin civarı. 7bini geçiyor.
Tam bir rezalet. Ekilen saç dokulmez. Kural bu. Yanlış Ekim yapılırsa dökülür. Tutmaz. Nitekim tutmadı. Revize den sonra bir yıl geçti. Daha kötüye gitti. Bı bok bildikleri yok. Hintel beye burdan teessufumu bildiriyorum. Hintel sen burda moderatör sun. Serkan ayginin 4 yıllık maduruyum. Yap bı yorum da görelim. Hadi. Serkan aygina karşı bı yorumunu görelim bekliyorum
Yapmaz asla yapmaz,yorum siliyor sürekli,doktorların arkalarını topluyor burda,insanların hakkını gasp ediyor Hintell.

Hipomani

• Sr. Member
« Yanıtla #23 : 21 Ağustos 2024, 11:44:43 »
.

Rezil bir klinik. Sonuçları rezil. Herkesi revize yapıyorlar o da tutarsa. Mezbaha gibi bı sürü yerlerleri var fabrikasyon

Sacsizkel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #24 : 21 Ağustos 2024, 19:34:21 »
Yapmaz asla yapmaz,yorum siliyor sürekli,doktorların arkalarını topluyor burda,insanların hakkını gasp ediyor Hintell.
Hintell öyle biri diil forum yönetmek kolay bişi diil siz anlamıyosunuz dengede tutmaya calisiyo kötü sonuca kötü der hintell asla doktor klinik kolladigi yok bu forumda
  • Ekim Merkezi ismi ASMED KORAY ERDOGAN
ASMED KORAY ERDOGAN saç ekimi
saç ekimi sonuçları forum

Altay35

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #25 : 24 Ağustos 2024, 17:40:11 »
Serkan Aygın revize başlıkları bu aralar arttı forumda. Acaba Serkan Bey bu başarısız ekimlere imza atan kendi marka kimliğine zarar veren ekipleri hakkında ne düşünüyor?
turuncu
asuman hair - 13.06.2024 loading...🙏

Facebook Twitter Instagram