Gönderen Konu: BATMAN ÖMER UĞUR 3600 GREFT YAŞ 24  (Okunma sayısı 1429 defa)

Flankes

• Yeni üye
  • *
BATMAN ÖMER UĞUR 3600 GREFT YAŞ 24
« : 05 Ağustos 2023, 21:01:26 »
Arkadaşlar ilk öncelikle Merhaba bu paylaşımı yapmamda ki en büyük etken saç ekecek diğer arkadaşlara yol göstermesi için paylaşımı yapıyorum arkadaşlar yaşım 24 hem memurum hem üniversite okuyorum  estetik amaçlı saç ekimi yapmamdaki en büyük neden sac cizgimin 2 cm doğru arkaya gitmesi ve yoğun ışık altında ön cizgide saç derimin gözükmesi canımı sıkıyordu . bende bu yaz tatilinde kimsenin haberi olmadan ekip bu dertten kurtulmak istedim bu sebeplerden dolayı sac ekim işlemine karar verdim ekimlerini beğendiğim ve şehrin yakın olmasından dolayı  1.5 ay önçe Batman Ömer uğurda saç ekimi yapmaya karar verdim toplam 3600 greft ekimi yapıldı normal 2000 greft yeterliyken saçlarımı analiz eden analizci ortaya doğru sacların inceldiğini söyledi oraya ekim yaparsak ileriye dönük iyi olacağını söylediği için bu teklifi kabuk ettim . Alım yapan arkadaş alınan greftlerin nerdeyse hepsinin çoklu greft olduğunu ve alınan greftlerin doku kalitesinin baya iyi olduğunu söyledi .

EKİM ÖNCESİ FOTOGRAFLAR

racihann

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: BATMAN ÖMER UĞUR 3600 GREFT YAŞ 24
« Yanıtla #1 : 05 Ağustos 2023, 21:08:02 »
bu fıstık gibi saçlara ekim mi yaptırdın gerçekten

Flankes

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #2 : 05 Ağustos 2023, 21:09:50 »
Hocam takıntılık haline gelmişti yoğun ışıkta sac diplerini gördüğümde piskolojik olarak kendimi kötü hissediyordum

EKİMDEN SONRA

racihann

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 05 Ağustos 2023, 21:12:36 »
maşallah güzel ekilmiş ama çok gençsiniz o yüzden diyorum ben,
gerçekten ihtiyacın olmasa bile merkezler para için donörü harcıyor ileride ihtiyacın olursa donör kalmıyor.
inşallah güzel sonuç alırsın.

Flankes

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #4 : 05 Ağustos 2023, 21:14:39 »
Hocam yaşım genç olduğu icin ekim yaptım ileride evlenirsem yada öğretmen olursam o zaman ekim yapamayacağımdan şimdi ektirdim tabi bu nedenlerin yanında piskolojik etkilerde vardı

racihann

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 05 Ağustos 2023, 21:16:45 »
ben de ilk ekimimi dediğin gibi aynaya baktığımda mutlu olmak için yaptırmıştım,
hayırlı olsun kardeşim yeni saçların, insan nasıl istiyorsa öyle yaşamalı....

Flankes

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #6 : 05 Ağustos 2023, 21:17:21 »
10 GÜN KABUK DÖKÜMÜDEN 1 GÜN ÖNCE

Flankes

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #7 : 05 Ağustos 2023, 21:23:29 »
ben de ilk ekimimi dediğin gibi aynaya baktığımda mutlu olmak için yaptırmıştım,
hayırlı olsun kardeşim yeni saçların, insan nasıl istiyorsa öyle yaşamalı....
Dediklerinize katılıyorum  yorumlarınız için Teşekkür ederim

Flankes

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #8 : 05 Ağustos 2023, 21:27:17 »
donör bölgesi

Flankes

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #9 : 05 Ağustos 2023, 21:41:15 »
kabuk dökümünden sonra
flaşlı çekim
flaşsız çekim
sıklık ve ön cizgiyi değerlendirirseniz sevinirim

Beygirbey

• Sr. Member
« Yanıtla #10 : 06 Ağustos 2023, 14:22:53 »
Merhaba, ekiminiz hayirli olsun. Keyfe keder bir ekim olmus siklik ve on cizgi guzel gozukuyor. Donor de toparlar gibi duruyor ama daha farkli isiklarda daha fazla acidan foto daha iyi fikir verirdi. Insallah memnun kalirsiniz. Takviyelerinizi ihmal etmeyin, surec sorunsuz devam edecek insallah.

Tek elestirim sizin gordugum kadariyla M seklinde dogal bir cizginiz varmis, o cizgiyi tabii simdi doldurup kaybetmis oldunuz, yeni bir cizgi geldi. Ben M seklinde cizgiyi cok begeniyorum ve yakistiriyorum kendi adima ama o stilde dogal cizgiyi yapmak her yigidin harci degil benim gordugum bir tek Koray Hoca oyle standart disi harika cizgiler yapabiliyor.
« Son Düzenleme: 06 Ağustos 2023, 14:32:10 Gönderen: Beygirbey »
Serkan Aygın Saç Ekimim:
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=30196.0

Ersin Bey'in ekibi
4.300 Greft (DHI & Sapphire FUE) ilk ekim
2.000 Greft (DHI) ücretsiz revizyon

Takviyeler: Minox., Topikal Fin, Priorin Intense, Biotin, Omega-3, PRP (4 seans), Mezo (10 seans)

Flankes

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #11 : 06 Ağustos 2023, 18:35:23 »
Merhaba, ekiminiz hayirli olsun. Keyfe keder bir ekim olmus siklik ve on cizgi guzel gozukuyor. Donor de toparlar gibi duruyor ama daha farkli isiklarda daha fazla acidan foto daha iyi fikir verirdi. Insallah memnun kalirsiniz. Takviyelerinizi ihmal etmeyin, surec sorunsuz devam edecek insallah.

Tek elestirim sizin gordugum kadariyla M seklinde dogal bir cizginiz varmis, o cizgiyi tabii simdi doldurup kaybetmis oldunuz, yeni bir cizgi geldi. Ben M seklinde cizgiyi cok begeniyorum ve yakistiriyorum kendi adima ama o stilde dogal cizgiyi yapmak her yigidin harci degil benim gordugum bir tek Koray Hoca oyle standart disi harika cizgiler yapabiliyor.
Hocam ilk öncelikle yorumunuz için çok teşekkürler dediğiniz  gibi keyfe keder bir işlem oldu
Ön çizgi 3 senedir M şeklinde eski hali ise Ekim'de yapıldığı gibiydi dönör için de şunu söylemek istiyorum hocam şu an 45 günündeyim bazı yerlerde doku küsmesi olmuş Ekim merkezini aradım bunun normal bir durum olduğunu söylediler açıkçası şu an bir tık pişmanım çünkü eski saçlarım 45 gün olmasına rağmen hafif çıkışlar tek oldu Ekim merkezini yine aradım bu sebepten dolayı bunların çıkacağını söyledi ama %3 ile %5 arasında bir fire olabilir dedi sizin bu konu hakkında düşünceleriniz nedir

Flankes

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #12 : 06 Ağustos 2023, 18:41:48 »
Donör bölgenin 45 günlük hali bu flaş altında çekilmiştir

Beygirbey

• Sr. Member
« Yanıtla #13 : 06 Ağustos 2023, 19:40:31 »
Hocam ilk öncelikle yorumunuz için çok teşekkürler dediğiniz  gibi keyfe keder bir işlem oldu
Ön çizgi 3 senedir M şeklinde eski hali ise Ekim'de yapıldığı gibiydi dönör için de şunu söylemek istiyorum hocam şu an 45 günündeyim bazı yerlerde doku küsmesi olmuş Ekim merkezini aradım bunun normal bir durum olduğunu söylediler açıkçası şu an bir tık pişmanım çünkü eski saçlarım 45 gün olmasına rağmen hafif çıkışlar tek oldu Ekim merkezini yine aradım bu sebepten dolayı bunların çıkacağını söyledi ama %3 ile %5 arasında bir fire olabilir dedi sizin bu konu hakkında düşünceleriniz nedir

Bence 45. gunden bir sey soylemek dogru olmaz. Merkez her seyi geregi gibi yapmissa onumuzdeki aylarda cikislar da kendini gosterecek. Homojen toparlanmalar icin 6. Ayi vs gormek lazim diye dusunuyorum. Bence hic moral bozmadan devam edin.
Serkan Aygın Saç Ekimim:
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=30196.0

Ersin Bey'in ekibi
4.300 Greft (DHI & Sapphire FUE) ilk ekim
2.000 Greft (DHI) ücretsiz revizyon

Takviyeler: Minox., Topikal Fin, Priorin Intense, Biotin, Omega-3, PRP (4 seans), Mezo (10 seans)

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #14 : 06 Ağustos 2023, 20:43:51 »
AÇIKLIK AZ SAÇLARIN KALİTELİ EKİMİN BAŞARISIZ OLMAMA ŞANSI OLMAMALI
EKİM İDARE EDER DAHA KALİTELİ DE OLABİLİRDİ UMARIM GÜZEL SAÇ ÇIKIŞLARIN OLUR

güzel çıkış olursa doğru yön iyi sonuç alırsın
Global Moderator

Facebook Twitter Instagram