Gönderen Konu: 17 yaş saç dökülmesi  (Okunma sayısı 588 defa)

trashgod

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
17 yaş saç dökülmesi
« : 01 Ağustos 2023, 14:54:18 »
öncelikle herkese merhaba yaşım 17, 16 yaşımın ortasından itibaren saçım dökülmeye başladı okulda oturduğum sıra yattığım yatak evde masamın üstüne ne zaman baksam en az 4 5 tel saç görmeye başladım daha sonra elimi attığımda da gelmeye başladı günler geçtkiçe yoğunlaştı. saçımın şakak kısımları seyrekleşti, son zamanlarda daha da  can sıkıcı olmaya başladı bu yıl okullar tatil olunca önce saçımı üçe vurdum sonrada iki hastaneye gittim iki doktorda genetik yapcak bişey yok dedi minoxil önerdi ben istemedim son gittiğim doktor medobyocomlex seti tavsiye etti bir aydır kullanıyorum ama pek bi yararını görmedim ayrıca saçımın diplerinde beyaz tortu gibi bişey var saçım bazen kaşınıyor kaşıdığımda saçla beraber tırnak diplerime beyaz bişey doluyor bu nedir

pek fazla sosyal biri değilim ne zaman bi kızla konuşmak istesem saçımın hali aklıma geliyor diğer erkekler varken neden beni tercih etsin diye kendi kendimi yiyorum. genel olarakta stresli biriyim çok düşünürüm bu yılda sınav senem ekstra stres yapıcam bu durumunda dökülmeye etkisi var mıdır sizce

durumlar böyle arkadaşlar tavsiyeniz öneriniz var mı dökülme için ayrıca saçın dbindeki beyaz şey nedir beni bilgilendirir misiniz

Karanlık Adam

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: 17 yaş saç dökülmesi
« Yanıtla #1 : 01 Ağustos 2023, 15:03:58 »
Foto atsanda ona göre bir öneri bulunur belkide saçinda hiç sorun yoktur,herkesin görmesi lazim

trashgod

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 01 Ağustos 2023, 15:33:14 »
resim eklemeyi bilmiyorum hocam
tanrım affedilmez günahım mı var?

trashgod

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 01 Ağustos 2023, 15:35:58 »
Foto atsanda ona göre bir öneri bulunur belkide saçinda hiç sorun yoktur,herkesin görmesi lazim

Karanlık Adam

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 01 Ağustos 2023, 15:59:50 »
altta yanitla ya tıkla sonra eklerden resim ekle göndere bas

trashgod

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 01 Ağustos 2023, 16:01:29 »

duck

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 01 Ağustos 2023, 17:53:40 »
seni çok iyi anlıyorum dostum benim de saçlarım 17 yaşında öyleydi. ama yaşın daha çok genç herhangi bir tedavi uygulaman doğru olmaz
en azından 19-20 yaşını beklemeni öneririm ben de o zaman başladım. hem saçların da idare eder gözüküyor lütfen kafana takma rahat ol stres sadece dökülmeni hızlandırır
saçını biraz daha uzatıp yana tarayabilirsin daha güzel durur. saçlarına masaj yapabilirsin yine faydası olacaktır kan akışını hızlandırır
her ne kadar genetik dökülmeye pek etkisi olmasa da prp ve mezoterapi de düşünebilirsin. var olan saçlarına iyi gelebilir
minoxidil ve finasteride aklının ucundan bile geçmesin bu yaşta

Günlük 0.5 mg Dutasteride

Önerilerim Doktor Tavsiyesi Değildir

Ekim merkezi Ahmet Tosun
Greft sayısı 4500
Ekim tarihi 14.03.2023
[/U

trashgod

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 04 Ocak 2024, 18:56:38 »
güncel hali böyle gittikce daha b0ktan bi hal alıyo sınav senemdeyim ne motivasyon kaldı ne calısma azmi bu sac kac ay daha dayanır bilen var mı kendime zarar vermek uzereyim

Tomodachi

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #8 : 04 Ocak 2024, 20:36:47 »
güncel hali böyle gittikce daha b0ktan bi hal alıyo sınav senemdeyim ne motivasyon kaldı ne calısma azmi bu sac kac ay daha dayanır bilen var mı kendime zarar vermek uzereyim
eğer psikolojik olarak seni çok etkiliyorsa bence fin kullanan çünkü yabancı forumlarda gezerken seninle yaşıt olan kişiler dermatoloğa genelikle fin öneriliyor eğer yan etkilerinden korkuyorum diyorsan minox al vve içine avordat 10-15 tane hem yanetki görme olasılığın azalır

trashgod

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #9 : 04 Ocak 2024, 20:44:07 »
finin cok yan etkisi var diye duydum abi ya napcam kafayı yicem sac dokulmesinin kesin olarak genetik oldugunu ogrendigimden beri boyleyim psikolojik olarak https://twitter.com/11_alperen_11/status/1727708511134421074?t=u_BXKk_3Gsoy3OzDJ5POjw&s=19

Tomodachi

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #10 : 04 Ocak 2024, 20:49:57 »
finin cok yan etkisi var diye duydum abi ya napcam kafayı yicem sac dokulmesinin kesin olarak genetik oldugunu ogrendigimden beri boyleyim psikolojik olarak https://twitter.com/11_alperen_11/status/1727708511134421074?t=u_BXKk_3Gsoy3OzDJ5POjw&s=19
ben 19 yaşında başladım ve başlayalı 89 gün olodu yan etkm yok dökülmem azaldı artık banyo da 100 saç teli görmek yerine 0 bilemedin 2 tane göüyorum saçlarım kalınlaştı ve koyulaştı ve ek olarak bazı açılamalar oldu ama onlar 6 ay sonra geri çıkacak diyorlar bekliyorum bence bana kalırsa kullan

trashgod

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #11 : 04 Ocak 2024, 20:57:23 »
ben 19 yaşında başladım ve başlayalı 89 gün olodu yan etkm yok dökülmem azaldı artık banyo da 100 saç teli görmek yerine 0 bilemedin 2 tane göüyorum saçlarım kalınlaştı ve koyulaştı ve ek olarak bazı açılamalar oldu ama onlar 6 ay sonra geri çıkacak diyorlar bekliyorum bence bana kalırsa kullan
peki bu tepe dayı modeline kac ayda gelir gun icinde 40 tel falan dokuluyo okulda boyle gezemem son senem zaten allahtan

Tomodachi

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #12 : 04 Ocak 2024, 21:03:51 »
peki bu tepe dayı modeline kac ayda gelir gun icinde 40 tel falan dokuluyo okulda boyle gezemem son senem zaten allahtan
dökülmenin agresifliğine bağlı onu bilemem maalesef

trashgod

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #13 : 04 Ocak 2024, 21:07:00 »
dökülmenin agresifliğine bağlı onu bilemem maalesef
tepenin acılmaya baslaması cok cok kotu oldu hocam mental olarak bitik bi donemdeyken son darbeyi vertex vurdu

Tomodachi

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #14 : 04 Ocak 2024, 21:07:51 »
tepenin acılmaya baslaması cok cok kotu oldu hocam mental olarak bitik bi donemdeyken son darbeyi vertex vurdu
merak etme ilaçları aldığın sürece saçlarını koruyacaksın

Facebook Twitter Instagram