Gönderen Konu: Şampuan ve kepek sorularım var sizden başka soracak yerim yok lütfen bakar mısın  (Okunma sayısı 567 defa)

Berat

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Sorunlu saç derim için loprox kullanıyorum yeni başladım sayılır bir hafta oldu iki kullanım loprox bir kullanımda ketoral şeklinde devam etmek istiyorum ( ketoral dökmeye iyi geldiği için) bu şekilde devam edilir mi normal bi şampuan almaya gerek varmı normal derken elimde vichy yeşil ve kırmızı var kullanmıyorum şuan bana bi akıl verir misiniz nasıl bi sıralama yapmaliyim sağlıklı olması için sorabilceğim başka hiçbir yer yok) : siz iyi biliyorsunuz

yigittttgngr

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Loprox ben de kullanıyorum. Ne için verdi doktor? Yaş kaç?

Berat

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Loprox ben de kullanıyorum. Ne için verdi doktor? Yaş kaç?
Yaş 20 egzama için verdi kepek fln bu loproxu nasıl kullanmaliyiz

temürmelik

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Benim aşırı kepek ve kabuklanma sorunumu prozinc şampuan (mor şişe olanı) çözdü.
İkinci şampuan olarak da clear scalp pro kullanıyorum.

yigittttgngr

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Yaş 20 egzama için verdi kepek fln bu loproxu nasıl kullanmaliyiz

Saç derisinin durumuna göre haftada 2 ya da 3 kez 4 dakika beklet durula.

Berat

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
O şekilde kullanıyorum ama ikinci şampuan olarak ne kullanmam lazım bilmiyorum clear scalp pro iyi olabilri mi iki günde bir dış alıyorum bir sefer kepek şampuanı bir sefer clear scalp pro olarak mj ilerleyeceğim nasıl yapcam

Berat

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Benim aşırı kepek ve kabuklanma sorunumu prozinc şampuan (mor şişe olanı) çözdü.
Reis loproxdan mj devam etsem sizin dediğinizi mi alsam birde ikinci şampuan olarak clear scalp pronun döngüsnü nasıl ayarlıyorsun ben iki günde bir duş alıyorum nasıl ayarliyim bir duş kepek şampuanı bir duş clear mk

temürmelik

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Reis loproxdan mj devam etsem sizin dediğinizi mi alsam birde ikinci şampuan olarak clear scalp pronun döngüsnü nasıl ayarlıyorsun ben iki günde bir duş alıyorum nasıl ayarliyim bir duş kepek şampuanı bir duş clear mk
Loprox hakkında bilgim yok. Ben her gün yıkıyorum, sıra ile kullanıyorum.

yigittttgngr

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Alakasız kanka ama loproxu kaça aldın kaç TL olmuş

Berat

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Alakasız kanka ama loproxu kaça aldın kaç TL olmuş
100 tl CİVARI ama sence başka bişi deniyim mi bu pek iyi gelmedi gibi fark yok gibi

Aang

• Sr. Member
  • Daha güzel günlere.
Kepek problemin için Vichy Dercos Yeşil şampuanı gönül rahatlığı ile önerebilirim. 3 günde bir olacak şekilde kullanıyorum ben çok iyi geldi benim kafaya ilave olarak diğer günlerde kullanmalık besleyici şampuan kullanabilirsin

ISIMSIZ tqzy

• Full Member

Hocam aynisi bende de var her gun yıkıyorum. Hata mi ediyorum?
  • Yaşınız 22

yigittttgngr

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Hocam aynisi bende de var her gun yıkıyorum. Hata mi ediyorum?

Saç derisini kurutursun saç uzaman aşırı yavaşlar saçların cansız gözükür hacimsiz durur bunları sorun etmezsen hata değil

ISIMSIZ tqzy

• Full Member
Saç derisini kurutursun saç uzaman aşırı yavaşlar saçların cansız gözükür hacimsiz durur bunları sorun etmezsen hata değil

Günü birlik yikamam gerekio hocam ne önerirsin şampuan icin,
  • Yaşınız 22

Berat

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Reis merhaba senden duydum dediğin mor olanı aldım ilk kullanımda bile iyi geldi gibi memnunum sizin gibi scalp pro ile beraber mi kullanayım yoksa düzenli olarak moru mu kullanayım nasıl yapsam güzel olur scalp pro siparişide verdim de yani bir ay düzenli mor olanı kullanıp sonra mı scalp pro ile fln kullaniiym nasıl yapiyim

Facebook Twitter Instagram