Gönderen Konu: Saç tedavisi için ilk aksiyon  (Okunma sayısı 465 defa)

polarity

• Yeni üye
  • *
Saç tedavisi için ilk aksiyon
« : 30 Temmuz 2023, 21:34:50 »
Saç dökülmesi için şu an sadece xpecia kullanıyorum vitesi arttırmak istiyorum Bursa'da bir eczanenin saç analizi yapıp topikal kür hazırladığını biliyorum ayrıca Murat Küçüktaş isimli saç tedavileri uygulayan bir hekim var, acaba hekime gitmeye gerek var mı 1000 tl gibi bir muayene ücreti var, muayene için fazla gibi. Muhtemelen o da minoxidil veya majistral kür yazacak veya prp-mezo uygulayacak onların da pek işe yaradığını zannetmiyorum saç çıkarmadığı söyleniyor.

emekli kel

• Hero Member
Ynt: Saç tedavisi için ilk aksiyon
« Yanıtla #1 : 30 Temmuz 2023, 22:33:22 »
 sacının resmini koysan
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

polarity

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #2 : 31 Temmuz 2023, 16:26:21 »
Norwood'a göre 1.25-1.5 gibi diyebiliriz, bir de incelmeler başladı ön üst kısımdan

duck

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 31 Temmuz 2023, 16:36:52 »
yaşın kaçtı? 21-22'den büyüksen doktor kontrolünde finasteride başlamanı öneririm. doktorun hazırlayacağı majistral kürden daha etkilidir
norwood 1.5 ise tam zamanında yakalamışsın saç dökülmeni. finasteride etki edecektir hiç 1000tl verip görünmene gerek yok.
iyi bir dermatoloğa gidip finasteride kullanacağını, saçlarının döküldüğünü söyle sana yardımcı olacaktır
minoxidile ise hiç bulaşma gerek yok

Günlük 0.5 mg Dutasteride

Önerilerim Doktor Tavsiyesi Değildir

Ekim merkezi Ahmet Tosun
Greft sayısı 4500
Ekim tarihi 14.03.2023
[/U

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #4 : 31 Temmuz 2023, 16:51:24 »
 yası yazıp resim koysan daha fayda alırsın
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

polarity

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #5 : 31 Temmuz 2023, 17:45:58 »
yaşın kaçtı? 21-22'den büyüksen doktor kontrolünde finasteride başlamanı öneririm. doktorun hazırlayacağı majistral kürden daha etkilidir
norwood 1.5 ise tam zamanında yakalamışsın saç dökülmeni. finasteride etki edecektir hiç 1000tl verip görünmene gerek yok.
iyi bir dermatoloğa gidip finasteride kullanacağını, saçlarının döküldüğünü söyle sana yardımcı olacaktır
minoxidile ise hiç bulaşma gerek yok

25. bahsettiğim doktor da dermatalog Google'dan bakabilirsin, saç konusunda uzmanlaşmış. Finasteride bitkisel alternatifi en verimli mg olan 340 mg saw palmetto kullanıyorum(xpecia). Finasteride konusunda pesimist taraftayım çoğunlukla ama saç daha önem arz ediyor direkt ekim de deneyebilirim veya topikal finasteride gibi bir majistral kür olabilir. Fin kullanmaya başlayınca yan etki konusunda endişeliyim bırakınca devam eder mi etmez mi emin değilim.

duck

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 31 Temmuz 2023, 18:05:20 »
25. bahsettiğim doktor da dermatalog Google'dan bakabilirsin, saç konusunda uzmanlaşmış. Finasteride bitkisel alternatifi en verimli mg olan 340 mg saw palmetto kullanıyorum(xpecia). Finasteride konusunda pesimist taraftayım çoğunlukla ama saç daha önem arz ediyor direkt ekim de deneyebilirim veya topikal finasteride gibi bir majistral kür olabilir. Fin kullanmaya başlayınca yan etki konusunda endişeliyim bırakınca devam eder mi etmez mi emin değilim.
topikal finasteride deneyebilirsin ama yan etki ihtimali daha düşük olsa da var. bence doktor yazsın eczaneden de topikal finasteride majistral kür yapmasını iste finasteride oral kullanmayacaksan
bırakınca yan etkiler çok yüksek ihtimalle gider. uzun süreli yan etki görme ihtimalin de düşük zaten ama psikolojik olarak yan etki göreceğini düşünürsen görme ihtimalin daha yüksek

Günlük 0.5 mg Dutasteride

Önerilerim Doktor Tavsiyesi Değildir

Ekim merkezi Ahmet Tosun
Greft sayısı 4500
Ekim tarihi 14.03.2023
[/U

snn016

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #7 : 31 Temmuz 2023, 20:18:26 »
Saç dökülmesi için şu an sadece xpecia kullanıyorum vitesi arttırmak istiyorum Bursa'da bir eczanenin saç analizi yapıp topikal kür hazırladığını biliyorum ayrıca Murat Küçüktaş isimli saç tedavileri uygulayan bir hekim var, acaba hekime gitmeye gerek var mı 1000 tl gibi bir muayene ücreti var, muayene için fazla gibi. Muhtemelen o da minoxidil veya majistral kür yazacak veya prp-mezo uygulayacak onların da pek işe yaradığını zannetmiyorum saç çıkarmadığı söyleniyor.

Hangi eczaneymis o adres atarmisin
  • Yaşınız 34

polarity

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #8 : 01 Ağustos 2023, 01:08:35 »

Hangi eczaneymis o adres atarmisin

Setbaşı Eczanesi

Facebook Twitter Instagram