Gönderen Konu: SAÇ DÖKÜLMESİNİN VE SAÇ EKİMİNİN AN İTİBARİYLE SONU GELMİŞTİR  (Okunma sayısı 8543 defa)

temürmelik

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Hoş geldin dostum, ben inanıyorum ki çok faydalı olacaktır.
Şahsen gerektiği kadar beklemeye hazırım.
Yalnız yöntem netleşince senden ricam net bir tarif yazar mısın?
Yani x yağından 5 ml, y bitkisinden 8 gr kat karıştır akşamları kafaya sür şeklinde.
Diğer türlü anlaşılması çok zor oluyor.

treatmenter

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Not yukarıda verilen bilgileri zor bulanlar sadece %10 CBD içerikli Kenevir yağı ve Magnezyum kullanarak yakın sonuçlar alabilirler. içerik olarak %10 kıstasınınız olsun

treatmenter

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Hoş geldin dostum, ben inanıyorum ki çok faydalı olacaktır.
Yalnız senden ricam net bir tarif yazar mısın?
Yani x yağından 5 ml, y bitkisinden 8 gr kat karıştır akşamları kafaya sür şeklinde.
Diğer türlü anlaşılması çok zor oluyor.

Deneklere ayda bir kez 2 oz'luk bir kavanozda topikal bir özüt verildi ve her sabah kellik olan bölgelere ince bir tabaka sürmeleri önerildi. Deneklere fön makinesi, saç kremi ve diğer saç preparatlarını kullanabileceği söylendi. 2 oz topikal, altı aylık deneme boyunca aylık ziyaretlerde gerektiği gibi değiştirildi. Kullanılan miktar, tedavi edilecek kafa derisi alanına bağlı olarak önemli ölçüde değişmiştir. Deneklerin hiçbiri herhangi bir aylık dönemde 2 oz'dan fazla kullanmadı.+

Bak sana en kolayını söyleyeyim ayda 30ML geçmeyecek şekilde içinde %10 CBD bulunan Kenevir yağı ve 400 doz magnezyum 8 ay düzenli kullan iddaa olarak şerefimi koyuyorum sonuç alacaksın

temürmelik

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Deneklere ayda bir kez 2 oz'luk bir kavanozda topikal bir özüt verildi ve her sabah kellik olan bölgelere ince bir tabaka sürmeleri önerildi. Deneklere fön makinesi, saç kremi ve diğer saç preparatlarını kullanabileceği söylendi. 2 oz topikal, altı aylık deneme boyunca aylık ziyaretlerde gerektiği gibi değiştirildi. Kullanılan miktar, tedavi edilecek kafa derisi alanına bağlı olarak önemli ölçüde değişmiştir. Deneklerin hiçbiri herhangi bir aylık dönemde 2 oz'dan fazla kullanmadı.+

Bak sana en kolayını söyleyeyim ayda 30ML geçmeyecek şekilde içinde %10 CBD bulunan Kenevir yağı ve 400 doz magnezyum 8 ay düzenli kullan iddaa olarak şerefimi koyuyorum sonuç alacaksın
Estağfurullah dostum, dediğim gibi ben inanıyorum sana. Ki zaten ilk tedaviden şahane sonuç aldım çok şükür.
Şu an ki tek sorun bu yeni tariften hiçbir şey anlamamış olmam :)
400 doz magnezyum nedir mesela ilk defa duyuyorum. Magnezyum hapı mı içeceğiz?
Yemek tarifi gibi şu malzemeden şu kadar, şu yağdan şu kadar kat karıştır akşamları sür kafaya şeklinde yazarsan net olarak anlaşılır bence.
Bu arada tekrar teşekkür ederim. Vallahi hakkın ödenmez, Allah razı olsun.

treatmenter

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Estağfurullah dostum, dediğim gibi ben inanıyorum sana. Ki zaten ilk tedaviden şahane sonuç aldım çok şükür.
Şu an ki tek sorun bu yeni tariften hiçbir şey anlamamış olmam :)
400 doz magnezyum nedir mesela ilk defa duyuyorum. Magnezyum hapı mı içeceğiz?
Yemek tarifi gibi şu malzemeden şu kadar, şu yağdan şu kadar kat karıştır akşamları sür kafaya şeklinde yazarsan net olarak anlaşılır bence.
Bu arada tekrar teşekkür ederim. Vallahi hakkın ödenmez, Allah razı olsun.

Magnezyum hapını günde iki defa kullanacaksın, cbd oranı 10 yada 15 olacak şekilde 30ml yağı 1 ay boyunca kullanacaksın. CBD değerinden dolayı türkiye fiyatları yüksek çıkacaktır yurdışından 60ml getirtirsen çok uygun fiyata sana 2 ay yetecektir. Her gün bir defa yağ 2 defa hap kullanmış olacaksın

temürmelik

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Magnezyum hapını günde iki defa kullanacaksın, cbd oranı 10 yada 15 olacak şekilde 30ml yağı 1 ay boyunca kullanacaksın. CBD değerinden dolayı türkiye fiyatları yüksek çıkacaktır yurdışından 60ml getirtirsen çok uygun fiyata sana 2 ay yetecektir. Her gün bir defa yağ 2 defa hap kullanmış olacaksın
Dostum örnek olarak şunu buldum.
https://tr.cannadorra.com/en/eshop/cbd-hemp-oil-10-30ml-3x10ml
Mesela bunu aldım ya da eşdeğer bir ürün. Yüzde 10 cbd li Kenevir yağı. Bunu hiçbir şey karıştırmadan direkt olarak günde 1 ml olacak şekilde kafaya sürüyorum.
Artı olarak magnezyum hapı alıyorum.
Doğru mu anladım?

Ugrbolviski

• Full Member
Temürmelik hocam alacağın yağı burada paylaşır mısın? İnternetten baktığımda içime sinen bir marka bulamadım şimdiden teşekkürler.

temürmelik

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Temürmelik hocam alacağın yağı burada paylaşır mısın? İnternetten baktığımda içime sinen bir marka bulamadım şimdiden teşekkürler.
Netleşsin tabi ki paylaşırım dostum

Requiemm

• Sr. Member
Dostum örnek olarak şunu buldum.
https://tr.cannadorra.com/en/eshop/cbd-hemp-oil-10-30ml-3x10ml
Mesela bunu aldım ya da eşdeğer bir ürün. Yüzde 10 cbd li Kenevir yağı. Bunu hiçbir şey karıştırmadan direkt olarak günde 1 ml olacak şekilde kafaya sürüyorum.
Artı olarak magnezyum hapı alıyorum.
Doğru mu anladım?

aylık 4 bın tl verip 8 ay bu mu kullanılcak sımdı

DARBELi HAYDAR

• Sr. Member
Bu konuyu ciddiye alıyormusunuz gerçekten eğer gerçekten ilacı bulsaydılar burda ne işleri var çoktan piyasaya salıp milyonerdiler en basit bu mantıkla düşünün arkadaşlar
Güncel Tedavi:
Dutasterid(günde1)
Xpecia ( günde 1 )

treatmenter

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
aylık 4 bın tl verip 8 ay bu mu kullanılcak sımdı

Şu an için pahalı gözüken bir tedavi ancak norwood 7’den norwood 3’e taşıması yada ekime uygun bir saç dahi yaratması şimdilik büyük olay ki biz çalışmamıza devam ediyoruz. siz arkadaşların beklentileri olduğu için sizinle paylaşım yaparak yardımcı olmaya çalışıyorum

treatmenter

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Bu konuyu ciddiye alıyormusunuz gerçekten eğer gerçekten ilacı bulsaydılar burda ne işleri var çoktan piyasaya salıp milyonerdiler en basit bu mantıkla düşünün arkadaşlar

https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/37305187/
Sadece translate yap ve oku,
emin ol dutastan daha fazla growth sağlıyor.
Bak bende isterim kısa sürede hemen sonuca ulaşmayı ama önceki postta paylaştığım tablo bile hem finasın hem minox’un verilerinin çok ilerisinde. Dediğim gibi senden tek ricam sadece şu attığımı translate ederek okuman.

Requiemm

• Sr. Member
Şu an için pahalı gözüken bir tedavi ancak norwood 7’den norwood 3’e taşıması yada ekime uygun bir saç dahi yaratması şimdilik büyük olay ki biz çalışmamıza devam ediyoruz. siz arkadaşların beklentileri olduğu için sizinle paylaşım yaparak yardımcı olmaya çalışıyorum

Hocam sen tam olarak ne iş yapıyosun ? Bu araştırmaları nerde yapıyosunuz bıraz kendınden bahseder misin bize. Birde bu araştırmaları yaptığın sırket neden bu urunlerı yapıp satmıyor da sen bızımle paylasıyosun onu da anlamadım tam olarak

treatmenter

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Arkadaşlar tekrar atıyorum bunu herhangi bir minox-dutas-finas yada kombine şekilde kullanılan dutas-minox gibi çalışmalar ile kıyaslayabilirsiniz. Belki bazılarınız için inandırıcı gelmeyebilir ancak bunun sebebi yaptığımız ve sonuç gördüğümüz veya görmeye yakın olduğumuz çalışmaların bu forumda üye olan birisi tarafından sizlerle bilim dünyası ile beraber paylaşılıyor olması.
En önemli faktörlerden birisi çıkan saçların kalıcılığı biz bunun üzerine çalışıyoruz yoksa minox kullanmaktan farkı kalmaz çalışmanın, mg ve cbd oil kullanan 7. Ay’da topicali bırakıp mg’ye devam eden kişileri analiz ediyoruz ve sonuçlar bizi sevindiriyor. Emin olun ben bu forumdan sizlerden biri olarak finas-minox-dutas üçgeninin kırılmasını istiyorum

treatmenter

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Hocam sen tam olarak ne iş yapıyosun ? Bu araştırmaları nerde yapıyosunuz bıraz kendınden bahseder misin bize. Birde bu araştırmaları yaptığın sırket neden bu urunlerı yapıp satmıyor da sen bızımle paylasıyosun onu da anlamadım tam olarak

Ürünün çıkarılması, Faz 1-2-3 çalışmaları, Fda onayı, Ürün formunun köpük-yağ vb şekilde yapılması, ürünün tutundurma çalışmaları, sağlık ve dağıtım anlaşmaları tüm şunlar emin olun 4 sene

Eğer derseniz ki sağlık bakanlığı onayı al Türkiye için satarsın ki bu en kolay onay o zamanda işin içine tutundurma ve marketing giriyor. Bugün yves rocher’de 4000 kök çıkardığını iddia eden topical ürün satıyor ama gördüğünüz üzüre bilimsel karşılığı yok bu yüzden kozmetik form kalıyor ve gerçekliği tartışılır duruma geliyor.
Ben size bilimsel karşılığı olmayan hiçbir şeyle gelmedim bugüne kadar

https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/37305187/
Yine diyorum sadece cbd bile ortalama %93 büyüme ki size herhangi forumlardan bişey atmıyorum bkz pubmed

Facebook Twitter Instagram