Gönderen Konu: SAÇ DÖKÜLMESİNİN VE SAÇ EKİMİNİN AN İTİBARİYLE SONU GELMİŞTİR  (Okunma sayısı 8539 defa)

duck

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Eyvallah kardeşim.
Şu forumda cidden faydalı olmaya çalışan kişilerden biri de sensin zaten.
estağfurlah teşekkürler

mastro

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Çalışmanın son durumu nedir detaylı bilgi verecekmisin?

Requiemm

• Sr. Member
Öncelıkle tekrar hoşgeldın..  Magnezyum hapını   xpecia ile beraber yaklaşık 7-8 ay civarı kullanmış olmama rağmen hiçbir gelişme olmadı bende..   

Senın bu yenı çalışmanda gene magnezyum sanırım başrolde anladıgım kadarıyla.   Diğer başlıkta magnezyum ve bıberıye losyonu kullanıp yol katedebılen pek olmadı sanırım. Bır tek temermelük   arkadaş memnun kaldı baskada kımseden ses cıkmadı kullananlardan..

Magnezyuma senın bu kadar önem verıp  sımdıye kadar ne forumlarda ne de izlediğim doktorlardan yada yabancı forumlarda bu kadar üstünde duran görmedım. Yanlış anlama hevesını kırmak ıcın soylemıyorum bunları. 40 yaşındayım  o kadar cok ürün denedım kı sımdıye kadar  yazsam burda kitap olur artık.. dmso ile ru , seti. hazırlayıp kullanıyordum gerisini sen düşün..  Hadı bızım forumlarımız bıraz avrupanın gerısınde bu tur saç konularında ama yabancı forumlarda da hıc gormedım magnezyumla ılgılı bısıler. İnşallah istediğin sonuca ulaşırsın bu yolladığınn resımler kaç aylık ? yanı bıraz gelısme var gıbı ama çokta ahım şahım bir gelişme olmamış gıbı ozellıkle 1. resımde

Çalışmanda başarılar diliyorum  umarım istediğin sonuçları yakalarsın
« Son Düzenleme: 31 Temmuz 2023, 20:56:12 Gönderen: Requiemm »

Neo_22

• Jr. Member
  • **

Neo_22

• Jr. Member
  • **
Kardesim birkac sorum var cevaplarsan cok guzel olur
1.Biberiye+Defne karisimi spreyini gunasiri gece yatmadan once kafama sıkıp sonra sabah uyaninca kafami yikasam olur mu ?
2.Mewing olayi bu tedavide cok fark yaratir mi?
3. NCS tablet kullanmishsin ben Azerbaycanda yasiyorum ,onu bulamasam her hangi bir magnesium taurat icerikli tablet kullana bilir miyim
4.Ben sacimin onlerine 2100 greftlik bir ekim yaptim ekimden memnunum fakat kendi saclarimda zayiflama seyrelme hiss ediyorum son zamanlar bu tedavinin ekilen saclara her hangi bir zarari olur mu ?

Layerbox23

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
son durum ne tedavi nerde konu açıp niye ajan gibi siteden tüyüp milleti merak içinde bırakıyosunuz

Knh_

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Önceki konudaki talimatları ben de kullandım ve değişiklik göremedim tamamen plasebo oldu benim için.

Fakat şuan bu konudaki tavrı ben açıkçası biraz tuhaf buldum.Bir şeyler anlatıp yok oluyorsunuz.
Önceki konuda da son sayfalarda bilimsel teknik bilgiler söylediniz devamı gelmedi.

Bu yeni konuda da bir şeyler söylüyorsunuz da e hadi saadete gelelim.
Ne güzel eski konunun en başında takır takır gerekli bilgileri yapılacakları verdiniz fakat sonrasında iş tamamen bilimsel teknik konuşmalardan öteye gitmedi şuan bu konuda dediğiniz şeylerden ne anlamamız gerek yani

e hani bu kadar iddiali başlık atıyorsunuz madem ne anlattınız şimdi Allah aşkına

Sizi yermek için söylemiyorum fakat süreç bu şekilde ilerledi kusura bakmayın

Requiemm

• Sr. Member
Önceki konudaki talimatları ben de kullandım ve değişiklik göremedim tamamen plasebo oldu benim için.

Fakat şuan bu konudaki tavrı ben açıkçası biraz tuhaf buldum.Bir şeyler anlatıp yok oluyorsunuz.
Önceki konuda da son sayfalarda bilimsel teknik bilgiler söylediniz devamı gelmedi.

Bu yeni konuda da bir şeyler söylüyorsunuz da e hadi saadete gelelim.
Ne güzel eski konunun en başında takır takır gerekli bilgileri yapılacakları verdiniz fakat sonrasında iş tamamen bilimsel teknik konuşmalardan öteye gitmedi şuan bu konuda dediğiniz şeylerden ne anlamamız gerek yani

e hani bu kadar iddiali başlık atıyorsunuz madem ne anlattınız şimdi Allah aşkına

Sizi yermek için söylemiyorum fakat süreç bu şekilde ilerledi kusura bakmayın

Demiş ki '' Magnezyum VE Staphylococcus Bakterisi beraber kullanıldığında saçlar çıkıyor. ''  tek anladığım bu..   Gene iddialı bır giriş yapıp ortadan kayboldu arkadaş :)

treatmenter

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Sevgili dostlar hepininizin beklentisini anlıyorum, emin olun ben sizlerden daha heyecanlıyım ve hiçbirinizi unutmadım. Bugün sizleri olabildiğince bilgilendireceğim ancak sizden birazcık anlayış bekleyiş bekliyorum bunun sebebi Finas-Dutas ve Minox arasına sıkışıp kalan Androgenetic Alopecia gibi bir sorunun süreçsel yönetiminin meşakkatli olması sizler için değişim tablosu bırakıyorum. Temporal ve Vertex olarak değişim ektedir

treatmenter

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Öncelıkle tekrar hoşgeldın..  Magnezyum hapını   xpecia ile beraber yaklaşık 7-8 ay civarı kullanmış olmama rağmen hiçbir gelişme olmadı bende..   

Senın bu yenı çalışmanda gene magnezyum sanırım başrolde anladıgım kadarıyla.   Diğer başlıkta magnezyum ve bıberıye losyonu kullanıp yol katedebılen pek olmadı sanırım. Bır tek temermelük   arkadaş memnun kaldı baskada kımseden ses cıkmadı kullananlardan..

Magnezyuma senın bu kadar önem verıp  sımdıye kadar ne forumlarda ne de izlediğim doktorlardan yada yabancı forumlarda bu kadar üstünde duran görmedım. Yanlış anlama hevesını kırmak ıcın soylemıyorum bunları. 40 yaşındayım  o kadar cok ürün denedım kı sımdıye kadar  yazsam burda kitap olur artık.. dmso ile ru , seti. hazırlayıp kullanıyordum gerisini sen düşün..  Hadı bızım forumlarımız bıraz avrupanın gerısınde bu tur saç konularında ama yabancı forumlarda da hıc gormedım magnezyumla ılgılı bısıler. İnşallah istediğin sonuca ulaşırsın bu yolladığınn resımler kaç aylık ? yanı bıraz gelısme var gıbı ama çokta ahım şahım bir gelişme olmamış gıbı ozellıkle 1. resımde

Çalışmanda başarılar diliyorum  umarım istediğin sonuçları yakalarsın

https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/37553022/#:~:text=Results%3A%20Before%20treatment%2C%20the%20mean,%25%2C%20P%3C0.050).

Magnezyum ile alakalı şöyle bir sonuç var;
Androgenetik alopesili erkek hastalarda serum ürik asit düzeyi Finasteride kullanımı sonrası düşüyor ve aynı şekilde Mg kullanımı sonrası da düşüyor ama asıl konumuz bu değil devamını atıyorum asıl tedavinin

treatmenter

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Bizim uyguladığımız ve ve Luke'un uyguladığı tedavilerde de ANDROGENTİC ALOPECİA'lı hastalar üzerinde çalışılmıştır.

AGA'lı 31 (15 erkek ve 16 kadın, 27 Kafkas, 2 Asyalı ve 1 karışık ırk) vaka serisi çalışması yapıldı. 6 ay boyunca günde ortalama 33 mg olan günde bir kez topikal kenevir özü formülasyonu kullandılar. Tedaviye başlamadan önce ve tedavinin 6. ayından sonra en büyük alopesi bölgesinin saç sayımı yapıldı.(LUKE)

https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/37305187/ LUKE'un çalışmasına burdan göz atabilirsiniz.
Sizi temin ederim ortak sorun Erkek Tipi Kellik ancak unutmayınız nasıl ki saç dökülmesi bir süreçse saçların geri kazanılması da aynı şekilde süreçten geçmektedir.
6 aylık sonuçları tablo olarak yukarıda paylaştım sizi temin ederim bizim tedavimiz benzer ilerlemesine rağmen daha uygun şekilde 6-9 aylık süreçte daha yüksek growth sağlamışır.

Musa Turcan

• Sr. Member
bekliyoruz kral  |-onayisareti-|

treatmenter

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Sevgili dostlar hepininizin beklentisini anlıyorum, emin olun ben sizlerden daha heyecanlıyım ve hiçbirinizi unutmadım. Bugün sizleri olabildiğince bilgilendireceğim ancak sizden birazcık anlayış bekleyiş bekliyorum bunun sebebi Finas-Dutas ve Minox arasına sıkışıp kalan Androgenetic Alopecia gibi bir sorunun süreçsel yönetiminin meşakkatli olması sizler için değişim tablosu bırakıyorum. Temporal ve Vertex olarak değişim ektedir

Gelelim sizlerin beklediği asıl olaya öncelikle evde uygulayabileceğiniz yakın şekilde tarif vereceğim
1 Aylık kullanım için topical
Kenevir Tohumu Yağı 3ml
Mentol 5ml
Etanol 5ml
Emu Yağı 600ml
Nane Yağı 600ml

Magnezyum dozu 400 olarak kullanılmıştır(oral)

treatmenter

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Gelelim sizlerin beklediği asıl olaya öncelikle evde uygulayabileceğiniz yakın şekilde tarif vereceğim
1 Aylık kullanım için topical
Kenevir Tohumu Yağı 3ml
Mentol 5ml
Etanol 5ml
Emu Yağı 600ml
Nane Yağı 600ml

Magnezyum dozu 400 olarak kullanılmıştır(oral)

ASIL ORİJİNALİ ŞU ancak sizlerin bu şekilde oluşturamayacağını varsayarak karışımı veriyorum. Luke'un tedavisine ek olarak 400 olarak ayarladığımız magnezyum growth olarak çok daha ileriye taşıdı bunun çıkarımını da atacağım en kısa sürede

Formülasyonun her bir onsu, 1 g bu kenevir ekstraktı, 5 g mentol, 5 g etanol, 600 g Emu yağı ve 14.9 g Heksafluoroaseton (HFA) içeren bir araca aşılanmış 600 g nane yağından oluşan aktif bileşenler içeriyordu. ) 134A (1, 11,2-tetrafloroetan) itici gaz ve 900 ml dimetikon. Bir onsluk köpük sprey veya tentür, ortalama olarak yaklaşık 1 ay sürdü. Bu, günlük ortalama 33 mg topikal olarak uygulanan kenevir özü dozudur. Deneklere fön makinesi, saç kremi ve şampuan kullanabilecekleri söylendi. Formülasyon, 6 aylık deneme boyunca gerektiği gibi değiştirildi.

treatmenter

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Erkekte pek bir kapanma yokki ışık acısı farklı fin falan kullansaydı 6 ay içinde bundan daha ilerde olacağına eminim kadina gelecek olursak dökülmesi neye bağlı? Genetik mi? Kadın ve erkek saç yapısı apayrı. Konu bana pek inandırıcı gelmedi. Önceki konunuzda sizin saçınız muhtemelen genetik harici oturlerden döküldü karanfil falan karışımı yaparak vitamin alarak desteklediniz saçınızı

ERKEK
Erkek– Gün 0–2 kıl/cm 2
Erkek– Gün 180-19 kıl/ cm2

Fotoğrafta tam olarak büyüme sürecini tamamlamayan saçlar cm2 olarak değişimi fotoğraf yanılgısına sebep olmuş fakat cm2 olarak değişim ciddi anlamda fazla

Facebook Twitter Instagram