Gönderen Konu: Psikolojik dert  (Okunma sayısı 278 defa)

anonim21

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Psikolojik dert
« : 28 Temmuz 2023, 23:48:32 »
Bugün evde ailemin büyük bir kısmıyla otururken bir anda boy mevzusu açıldı abimle yan yana geldim boy ölçüsü için o anda babam bana dikkatlice bakip eskiden ne yakisikliydin şimdi çok çirkin olmuşsun dedi o an tüm ev saçları dokulmus felan demeye başladı çok ağrıma gidiyor beni çok üzüyor belki basit bir şey olabilir ama beni feci kırıyor gerçekten sıkıldım ben bu dertten bazen bırakmak istiyorum bu hayatı

Karanlık Adam

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Psikolojik dert
« Yanıtla #1 : 29 Temmuz 2023, 00:50:40 »
Ne yazikki onlar için basit olan bu saç işi bizim için büyük dert

muroreis

• Hero Member
« Yanıtla #2 : 29 Temmuz 2023, 01:05:24 »
Bugün evde ailemin büyük bir kısmıyla otururken bir anda boy mevzusu açıldı abimle yan yana geldim boy ölçüsü için o anda babam bana dikkatlice bakip eskiden ne yakisikliydin şimdi çok çirkin olmuşsun dedi o an tüm ev saçları dokulmus felan demeye başladı çok ağrıma gidiyor beni çok üzüyor belki basit bir şey olabilir ama beni feci kırıyor gerçekten sıkıldım ben bu dertten bazen bırakmak istiyorum bu hayatı
cirkinlesme mevzusunun ikinci sebebi bence saç dokulmesinin yanına kafa kemiklerinin genişlemesi eskiden biraz daha küçüktü kafam şimdi alın kemiklerim genislemis sakaklar biraz çekilmiş bende çirkin hissediyorum
Her gün 1/4 proscar 
Alpecin C1 şampuan ( her gün )

duck

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 29 Temmuz 2023, 09:33:48 »
kısa boy için spor yap, çok kısaysa istersen dışarıdan 3-5cm uzatıcı topuk kullan ve saçın için finasteride kullan, açıklığın fazlaysa imkanın olunca ektir
merak etme çözümler illa vardır

Günlük 0.5 mg Dutasteride

Önerilerim Doktor Tavsiyesi Değildir

Ekim merkezi Ahmet Tosun
Greft sayısı 4500
Ekim tarihi 14.03.2023
[/U

Maksimumkalite

• Full Member
« Yanıtla #4 : 29 Temmuz 2023, 12:09:45 »
Benim de boy çok uzun değil maalesef ortaokulda son yıl 1,67 idim lisede en fazla 3 cm uzadım şu an 1.70'im. O süreçte fazla spor yapmadığımdan da kaynaklı sanırım şu an 24 yaşındayım daha da uzamaz. Hiç dökülmeyen saçım son 1 senede bir kısmı gitti daha da gidiyor hatta kaş ve sakal da bölgesel açılıyor. Çocukken bana çoğu kişi İbrahim Kutluay'a benziyorsun diyordu ayrıca kendisi bir dönem favori basketbolcumdur ama boy onun kadar uzamadı ve saçın tamamı da gidici yani İbrahim Ağabey ile pek ortak yanımız kalmadı. Ekime uygun biri olmam ben mesela çünkü saç, sakal, kaş hepsi gidiyor ama ekime uygun olsam da ektirmem zaten benim yüz tipi iyi, boy 1.70 cm, kilo 58 kg. Sizin de yüz tipi iyiyse dert etmeyin. Ha dert edecekseniz ekim vs. düşünebilirsiniz.  ;)

anonim21

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 29 Temmuz 2023, 19:36:25 »
Benim boy 1.78 ben saçı takıntı haline getirmiş durumdayım
« Son Düzenleme: 30 Temmuz 2023, 00:28:50 Gönderen: anonim21 »

murattarum

• Hero Member
« Yanıtla #6 : 03 Ağustos 2023, 02:25:34 »
1.50 degilseniz gerisi keyfe keder dert.ortama türk insani zaten 1.70.benim boyum 1.72 yasadigim.ulkede 1.85 alti kimse yok nerdeyse.bende saca takigim mesela.boy muhim degil.saç onemli ha kisaysak fazla kilo almayalim cok kotu duruyor onun disinda no problem.
Dr.Muttalip keser saç ekimi
Saç ekimi forum
Saç ekimi sonuçları

Facebook Twitter Instagram