Gönderen Konu: İlhan Serdaroğlu 4200 greft + kök hücre tedavisi 25.07.2023  (Okunma sayısı 11143 defa)

emekli kel

• Hero Member
Ynt: İlhan Serdaroğlu 4200 greft + kök hücre tedavisi 25.07.2023
« Yanıtla #75 : 11 Ağustos 2023, 20:38:05 »
Hocam manilerle ortalığı şenlendirdin gene:) Bundan sonra daha çok dikkat ederim tabi de insan tedirgin oluyor tabi  bunların sonucu zarar verdik mi diye. Bakalım hocam varolanları tutup güçlendiririz umarım.
hocam ramazan davulcusu giderken manilerini burda bırakmış bende onları pazarlıom.zarar gelmez rahat ol.olan saçı korumayı arastır.odaklanman gereken yer şimdi o olsun.

SOLOTÜRK44

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #76 : 11 Ağustos 2023, 22:37:24 »
hocam ramazan davulcusu giderken manilerini burda bırakmış bende onları pazarlıom.zarar gelmez rahat ol.olan saçı korumayı arastır.odaklanman gereken yer şimdi o olsun.

Hocam prp nin faydası olur mu ne düşünüyorsun. Ya genel olarak araştırdığımda finasteridden gayrı her şey boş gibi. Dermoller için herkes ya etkisi olmadı ya da kısa süre sonra vücudun alıştığını faydası olmadığını söylüyor. Şampuan şu bu her şey boş gibi geliyor araştırınca. Ben finasterid harici yeme alışkanlığımı değiştirdim ve düzenli olarak her gün kefir sebze ve kurutemiş tüketip normal öğünlerimi biraz daha azaltmaya başladım içerden en  büyük desteği verebileceğimi düşünüyorum.

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #77 : 11 Ağustos 2023, 22:49:38 »
 finasterid saçlı deride dhtyi yuzde 38 baskılar.masa dermoller falan bunlar yan destek.prp kanı alıp genc yapıp geri veriyorlar .saçı bir tek damardaki kan besler gerisi faso fiso.zaten gencsin.igf guzel buyume faktorleri ayırt edilip saça geri veriliyor.dutlu mezoterapi güzel tabi bunlar pahalı uygulamalar.dr izin verince evde yapıcağın dermoller masaj olur uzun vadede fydasını gorursun
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

SOLOTÜRK44

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #78 : 11 Ağustos 2023, 23:11:26 »
finasterid saçlı deride dhtyi yuzde 38 baskılar.masa dermoller falan bunlar yan destek.prp kanı alıp genc yapıp geri veriyorlar .saçı bir tek damardaki kan besler gerisi faso fiso.zaten gencsin.igf guzel buyume faktorleri ayırt edilip saça geri veriliyor.dutlu mezoterapi güzel tabi bunlar pahalı uygulamalar.dr izin verince evde yapıcağın dermoller masaj olur uzun vadede fydasını gorursun

İlhan hoca 1 ayın sonunda başlayabileceğimi düşünüyor. Kafa derisi olarak hazır hissedersem başlarım o zaman. Yanında sprey olarak neyle beslemek gerekir dermoller sonrası. İlhan hoca trixowell in saç güçlendirici serumunu önerdi onu aldım ama senin farklı önerin olur mu araştırayım. İgf veya dutlu mezoterapi yaptıran kimse görmedim forumda

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #79 : 11 Ağustos 2023, 23:32:08 »
 bir onerim yok.1 ay sanki erken geldi bana
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

alibaba

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #80 : 12 Ağustos 2023, 00:17:51 »
Ekim sonrası dermaroller bana hiç mantıklı gelmiyor açıkçası .Bir defa nerden bileceksinki saç derisinin bunun için hazır olduğunu .Çoğu kişinin üçüncü ayında halen kıpkırmızı oluyor saç derisi .Böyle birinin dermaroller yapması fayda değil zarar getirir.

SOLOTÜRK44

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #81 : 12 Ağustos 2023, 02:08:00 »
Ekim sonrası dermaroller bana hiç mantıklı gelmiyor açıkçası .Bir defa nerden bileceksinki saç derisinin bunun için hazır olduğunu .Çoğu kişinin üçüncü ayında halen kıpkırmızı oluyor saç derisi .Böyle birinin dermaroller yapması fayda değil zarar getirir.

Doktorların bu kadar konuda bu kadar fazla ayrışması çok kafa karıştırıcı. İlhan hoca birde finasterid önermiyor mesela hastalarına. Bunu önermeyip sağlığı düşünüp dermollerin doğru olabileceğini söylerken bunları düşünüyordur fikrindeyim. Neyse doktorlar daha bir stabilize bu konuları bizde şansa hangisi tutarsa mantığı ile 😂

SOLOTÜRK44

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #82 : 13 Ağustos 2023, 10:02:38 »
19. Gün, sabah günışığındaki durumu buraya bırakıyorum. Şok dökülme değilde elime gelen saçların kökü olmadığını farkettim. Çok fazla saçım kırılıyor. Birde sebebini bilmiyorum ama elime gelen bir çok saçın ucu eğik duruyor :)

SOLOTÜRK44

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #83 : 13 Ağustos 2023, 10:04:18 »
Teşekkür ederim hocam umarım hayırlı olur :)
Valla tatile çıktım dün, bugün kafayı sert vurdum tavana bu sefer tepeyi baya canım yandı ama kanama olmadı, eğer bölgesel bir kaybım olmazsa şuan ki halinden memnunum sıklık olarak. 5 numara kestirmiş gibi duruyor saçlar şuan zaten doğal da duruyor çevreden yorumlarda gayet iyi. Tabi orta kısımda kendi saçımdan da kaybım olmaması için finasteride başladım.Ekilenlerden de çok kayıp olmazsa sonucu memnum eder kanaatindeyim. Sence sıklık olarak nasıl duruyor hintell başkan ?

Bu arada ekimden sonra bugün 17. Gün ve şok dökülme başladı sanırım duşta elime 10 tel falan geldi.
Hocam eğer görürseniz yanıtımı değerli yorumunu bekliyorum.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #84 : 13 Ağustos 2023, 10:05:14 »
19. Gün, sabah günışığındaki durumu buraya bırakıyorum. Şok dökülme değilde elime gelen saçların kökü olmadığını farkettim. Çok fazla saçım kırılıyor. Birde sebebini bilmiyorum ama elime gelen bir çok saçın ucu eğik duruyor :)

merak etmeyin normal şok dökülme sürecindesiniz takılmayın bunlara
Global Moderator

SOLOTÜRK44

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #85 : 13 Ağustos 2023, 10:59:40 »
merak etmeyin normal şok dökülme sürecindesiniz takılmayın bunlara

Sıklık konusunda fikrimi sormuştunuz hocam, siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz.

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #86 : 13 Ağustos 2023, 11:24:56 »
 basına gelenler normal şeler işin seyrinde muhbbetler takılma.bazı uzmanlar gunesi yasaklar gevsek sapka ile çık der.boğmadan gevsek sapka tak saç guneste kalcağın zaman.

SOLOTÜRK44

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #87 : 13 Ağustos 2023, 16:16:19 »
basına gelenler normal şeler işin seyrinde muhbbetler takılma.bazı uzmanlar gunesi yasaklar gevsek sapka ile çık der.boğmadan gevsek sapka tak saç guneste kalcağın zaman.

Hocam bende öyle yapıyorum, tabi 10 15 dakika güneş altında bir yere gidip geleceksem almıyorum da sahile vs gidince şapka takıyorum sıkmadan gevşek. Bakalım hayırlısı :)

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #88 : 13 Ağustos 2023, 19:33:45 »
 ekme saçlar daha yeni   sahilde her yer pisi pisi kedi    testeron salgılanır agresif deli    sonra kapatamazsın keli.hayırlısı hocam

SOLOTÜRK44

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #89 : 13 Ağustos 2023, 21:04:25 »
ekme saçlar daha yeni   sahilde her yer pisi pisi kedi    testeron salgılanır agresif deli    sonra kapatamazsın keli.hayırlısı hocam

Hocam bu hesapta evliler hiç saç ektirmemeli :) Tatile sevgilimle geldim pisilere bakmak yasak :)

Facebook Twitter Instagram