Anket

Sizce ?

Adanademirspor
0 (0%)
Başakşehir
0 (0%)
Beşiktaş
2 (11.8%)
Galarasaray
8 (47.1%)
Fenerbahçe
6 (35.3%)
Trabzonspor
1 (5.9%)

Toplam Oy Verenler: 17

Gönderen Konu: 2023_24 sezonu şampiyonu kim olur?  (Okunma sayısı 376 defa)

Maksimumkalite

• Full Member
Ynt: 2023_24 sezonu şampiyonu kim olur?
« Yanıtla #15 : 21 Ağustos 2023, 15:13:30 »
Daha önce de dediğim gibi Dzeko, Tadic ikilisi ligin içinden geçer. Bu lige maalesef Tadic gibi kanat gelmedi, bundan sonra da gelemez. Quaresma, Kuyt döneminin iyi oyuncularıydı ama gol, asist katkısı olarak ikisi de komple değildi. Galatasaray'da da böyle bir kanat hiç hatırlamıyorum. Çok eskiden iyi birileri vardır belki hem gol atan hem de attıran.  ;D

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #16 : 21 Ağustos 2023, 16:51:52 »
bjk ağlanıo hakem diye.doğru hakemle gitti 3 puan ama ben daha burdn goruom maçtan once camia maçı kaale almıo kuucmsuo takılcağı belli futbol hayatta kucumsemeye gelmez hep bu işler boyle.devre arası iş bağırıo 1 0 sona girilirse bişiler olur.2 yapcaktı maçı antreman maçı kadar onem vermediler hakemde tuz biber ekti olması gereken sonuc oldu futbol hep boyle
« Son Düzenleme: 21 Ağustos 2023, 17:45:23 Gönderen: emekli kel »
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Gamer

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #17 : 22 Ağustos 2023, 05:03:44 »
Fenerbahçe ve Galatasaray büyük transferler yaptı büyük paralar harcadı. Bir sürpriz olmazsa bu ikili arasında geçecektir rekabet.

Ha gönlüm mü? Galatasaray

Maksimumkalite

• Full Member
« Yanıtla #18 : 22 Ağustos 2023, 09:11:07 »
Bu sene ilk 2 haftaya bakarsam ligin en iyi çıkış yapan takımi Hatayspor oldu. Deprem döneminde de sonrasında da takımı bırakmayan Volkan Demirel'e helal olsun. Zamanında milli maçta bile ailesine küfür ediyorlardı ama muhteşem bir karakter hem sah içinde hem de saha dışında. Fenerbahçe şampiyon olamazsa bu sezon Hatay'ın olmasını isterim. Fenerbahçe, Galatasaray, Hatay ve Adana arasında bir yarış bekliyorum ben. Beşiktaş yönetimi buradan maalesef toparlayamaz ve devre arası ANÇ istifa eder yerine de gelen kişi başkanlık yapana kadar sezon biter.  |-onayisareti-|

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #19 : 22 Ağustos 2023, 10:41:11 »
 bjkyi kucumsemeyin dah kadroya gircekler var.
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

kelveötesi35

• Hero Member
« Yanıtla #20 : 28 Eylül 2023, 13:58:52 »
bjkyi kucumsemeyin dah kadroya gircekler var.

Nasıl gidiyor sizce Fener bu sene hocam?

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #21 : 28 Eylül 2023, 16:58:33 »
 hocam tabiki iyi ve mantıklı gidiyor.farkla kazansa erken forma yol açarf futbolda erken formun dususu kotu olur.tek fark ilerlemesi formu sonraki haftalar tutması doğrusu.fatih terimin sırrı ilk haftaları ite kaka kazanmasıdır diyor yorumcular ilk haftalar kazanılan puanlar ligin sonu sampiyonluğu belirliyor boyle kazanmak gerek .hep dedik ne vitor pereira  ve  jesus  kartal lazım diye.tabiki karsıda icardali gs var.bjkde bence halen buyuk favori herseye rağmen.masa basıda çok onemli yerel secim oncesi siyasette gircektir lige lobiler konuscaktır.fb gaza basmadan boyle devam etmeli.takım çok yaslı ortalaması var dinlendirerek oynamalı simiden devre arası genclestirme operasyonlarına bakılmalı.altay varken olmaz dedik yediği gol sayısıda lider yaptıfbyi.altay olsa2 3 gol fazladan  yerdi.
basaksehir kolay değil cağdaştan sonra zor rakip.fbnin  olası kotu bir serisinde camianın asla dağılmaması gerek.sampiyonluğu orası belirlicek3mçta kazanamayabilir  ama inancınını kaybetmemeli şimdiden bunlar hesaplanmalı.daumun birlafı var dustunmu acıyı hissetmeden  hemen kalkıcan der.hep  boylegitmicek  yara alınca camia kenetlenmeli.taraftar bu senenin mimari ınanılmaz kenetlenme var

kelveötesi35

• Hero Member
« Yanıtla #22 : 03 Ekim 2023, 17:31:50 »
Dediğinizde haklısınız hocam, ilk haftalar önemli, hatta ilk yarı performansı diyelim bence biz ona. Daha 2 sene önce Abdullah Avcılı Ts, ilk yarıda kazandıkları puanlarla şampiyon oldular ikinci yarı birçok maç kaybetmişlerdi...

Başakşehir değil de, Rize biraz test maçı gibiydi... Çok rahat geçildi. Kasımpaşa, Pendik ve Hatay. Bu 3 maçta 9 puan gelirse ve hemen sonrası içerde Ts galibiyeti takımı çok değişik bir havaya sokar....

Fenerbahçe için tek sıkıntı sakatlık. Eğer büyük sakatlıklar olmazsa devre arasına kadar herşey iyiye işaret gibi...

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #23 : 03 Ekim 2023, 19:24:57 »
 aman hocam bu  4 ler 5 ler hosuma gitmedi erken havaya sokmasın  tek fark çift fark yeterdi.yedek çok iyi kalecide alınmalı bu sakatlanırs eğribayat daha tecrubesiz.yarın obur gun dususte dısardan çomak sokmak isteyenler olcak onlara izin verilmemeli.takım yaslı devre arası ortalama dusurulmeli 3 kulvar var bu dusunulup  eldeki guc idareli kullanılmalı.dusus az surmeli 6 puanlık maclarda en kotu berabere kalınmalı.paşa ters gelir pendik bjkden puan alıcağı onceden belliydi kolay takım değil  fb kume hattına hep takılır hatay zor takım.maç maç bakılmalı.takı hızlı çıkışta denilirse bu maçlar elden gider her maça çok onem verilmeli ligin ilk maçı gibi bakılmalı.şimdiden havaya girmek sampiyonluğu vermektir.sakatlıklar  yas ortalaması 3 kulvar dıs etkenlerhepsine onceden onlem alınmalı.her maç yeni bir maç seri onemli değil her maç zor 3 puan onemli.derbi gibi hazırlancaklar artık her maça.her sene kume hattına sampiyon adaylarından en çok fb puan kaybeder

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #24 : 26 Mayıs 2024, 21:31:03 »
 gsyi sampiyonluğundan dolayı tbr ederim.

Sacsizkel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #25 : 03 Haziran 2024, 12:46:33 »
Okan buruk bütün kritik maçları kaybetti gsnin hocası olucak kalibrede biri diil
  • Ekim Merkezi ismi ASMED KORAY ERDOGAN
ASMED KORAY ERDOGAN saç ekimi
saç ekimi sonuçları forum

Facebook Twitter Instagram