Gönderen Konu: 4200 Gref Alpha Klinik, 18.07 Saç Ekimi, Değerli Yorum ve Görüşlerinizi Beklerim  (Okunma sayısı 1373 defa)

reksk

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Şöyle bir Before/After görseli de bırakıyorum, İnşallah 1 yıl sonra 3 yıl geriye gitmiş oluruz :), sevgiler.
  • Ekim Tarihi: 18.07.2023
  • Ekim Merkezi ismi Alpha Klinik
  • Greft Miktarı 4500
  • Yaşınız 24

reksk

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Ekimin 55. Günündeyim, gidişat ile ilgili değerli ve kıymetli yorumlarınızı paylaşabilir misiniz arkadaşlar?
Donör alanını geçen hafta berberde biraz kısalttım, ilk görsel ekim öncesine ait, 2. görsel yapılan ekime ait görsel, devamında gelen görseller 55. güne ait son durumdur, değerli yorumlarınızı olumlu/olumsuz lütfen esirgemeyin.

2 Günde bir xpecia ve proscar alıyorum, Proscarı parçalamadan direkt olarak 2 günde bir kullanıyorum, doktor bu şekilde önermişti.
Otacı Şampuan ile günlük yıkama devam.
  • Greft Miktarı 4500
  • Yaşınız 24

reksk

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Görsellerin devamı.
  • Greft Miktarı 4500
  • Yaşınız 24

Romanadam

• Sr. Member
gidişat sürece göre gayet iyi bro büyük ihtimal süreç sonunda güzel sonuç alırsın yalnız proscar iki güne bir tek tablet bence yüksek doz ve birde  üstüne xpecia tam bomba olmuş yan etki durumun nasıl  varmı bir şey.

reksk

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
gidişat sürece göre gayet iyi bro büyük ihtimal süreç sonunda güzel sonuç alırsın yalnız proscar iki güne bir tek tablet bence yüksek doz ve birde  üstüne xpecia tam bomba olmuş yan etki durumun nasıl  varmı bir şey.

Kral yan etki yok şuana kadar da, bu demek değildir ki bıraktığında veya bir süre sonra da olmayacak, inan bende çekiniyorum, doktora da söyledim bunu 1/4 şeklinde kullanabilir miyim diye de, tek tablet olarak devam et dedi,  bakalım hap az kaldı, bitince yenisini alacağım zaman 1/4'e çekeceğim, ama şu anlık bir sorun yok çok şükür.
  • Greft Miktarı 4500
  • Yaşınız 24

Ali Veli

• Yeni üye
  • *
Saç derin hareketli gözüküyor süreç güzel gidiyor. Güzel sonuç alacaksın diğer konularda gördüğümüz okuduğumuz kadarıyla.
  • Ekim Tarihi: 30.06.2023
  • Ekim Merkezi ismi Medeks
  • Greft Miktarı 4500
  • Yaşınız 28
  • Medikal Tedavi 35. Günden itibaren Fin

reksk

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Saç derin hareketli gözüküyor süreç güzel gidiyor. Güzel sonuç alacaksın diğer konularda gördüğümüz okuduğumuz kadarıyla.
İnşallah Kral, sağolasın.
  • Greft Miktarı 4500
  • Yaşınız 24

reksk

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
2 Ayı devirdik çok şükür, güncel bu şekildedir, 2 günde bir xpecia + parçalamadan bütün halde proscar kullanımına devam ediyorum.
İlaveten bugün 2. Kez PRP'ye gittim, ücretsiz 3 PRP vermişlerdi, bu 2.si, ilaveten görselde görebileceğiniz vitamini verdiler ücretsiz olarak, bugün itibari ile vitamini de günlük olarak kullanıyorum.
Olumlu, olumsuz yorumlarınızı esirgemezseniz çok mutlu olurum.
  • Greft Miktarı 4500
  • Yaşınız 24

reksk

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Değerli arkadaşlar 67. Gündeyim; Olumlu/olumsuz yorum yapabilirseniz hem motivasyon sağlarsınız hem de mutluluk duyarım, şimdiden teşekkürler;

2 Günder bir 5 MG proscar, xpecia / Günlük vitamin

Saç yıkaması dışında dökülmem olmuyor fakat saçlarımı yıkadığım zaman elime çok saç geliyor bu rutinde herkes de olan bir şey mi yoksa genetik tipi dökülmem devam mı ediyor bilemedim, fakat gün içerisinde elimi saçıma defalarca götürüyorum hiç saç gelmiyor, bu olay sadece saçlarımı yıkadığım vakit oluyor.

bunun dışında 67. güne göre yorum yapmak zor fakat gidişat ile ilgili yine de yorumlarınızı esirgemezseniz çok sevinirim, ayrıca önerileriniz varsa da açığım.
  • Greft Miktarı 4500
  • Yaşınız 24

Gamer

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Hayırlı olsun ekiminin bro, takipteyim. Umarım tatmin edecek bir sonuç alırsın. Ön tarafta çoklu greftler mi var?

Thescript

• Hero Member
Yanlar bile toplamış saç kalınlığında güzel hocam bence bu saçlar çok güzel olur

reksk

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Hayırlı olsun ekiminin bro, takipteyim. Umarım tatmin edecek bir sonuç alırsın. Ön tarafta çoklu greftler mi var?

Eyw kral sağolasın, ön tarafta çoklu greftler var mı bilmiyorum valla :D
  • Greft Miktarı 4500
  • Yaşınız 24

reksk

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Yanlar bile toplamış saç kalınlığında güzel hocam bence bu saçlar çok güzel olur

İnşallah kral sağ olasın.
  • Greft Miktarı 4500
  • Yaşınız 24

reksk

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
70. Gün;

Son birkaç gündür kafada kaşıntılar inanılmaz bir şekilde arttı :/ 10 gün sonra 3. PRP'yi yaptırmaya gideceğim.
  • Greft Miktarı 4500
  • Yaşınız 24

Facebook Twitter Instagram