Gönderen Konu: 4200 Gref Alpha Klinik, 18.07 Saç Ekimi, Değerli Yorum ve Görüşlerinizi Beklerim  (Okunma sayısı 1368 defa)

reksk

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Merhaba diğer arkadaşlar gibi ben de ön çizgiyi pek beğenmedim ve simetrik bulmadım. Sıklık olarak güzel olmuş bahsettikleri kadar greft ekmişlerdir bence. Zaten sizin saçınız da çok şuan kullandığınız takviyeler + prp ve Mezoterapi desteğiyle güzel bi sonuç alacağınızı düşünüyorum hayırlı olsun

Teşekkürler kral

Ekin

• Full Member
Hocam iki günde bir tam doz proscar kullandığınızı belirtmişsiniz. Proscar'ı yalnızca dökülme amaçlı kullanıyorsanız bu doz fazla değil mi?
Merkeziniz mi önerdi? Merkez önerisiyle değil kendi insiyatifinizle başladıysanız kullanım şeklini, yan etkilerini araştırmanızı öneririm.
  • Ekim Tarihi: 05.07.2023
  • Greft Miktarı 3012
  • Yaşınız 32

reksk

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Hocam iki günde bir tam doz proscar kullandığınızı belirtmişsiniz. Proscar'ı yalnızca dökülme amaçlı kullanıyorsanız bu doz fazla değil mi?
Merkeziniz mi önerdi? Merkez önerisiyle değil kendi insiyatifinizle başladıysanız kullanım şeklini, yan etkilerini araştırmanızı öneririm.

Hocam selamlar, ekim merkezi günde 1 tane alın dedi hatta bana, bende aynı şekilde endişelendim, 2 günde 1 e çektim kendileri ile teyit ederek
  • Ekim Tarihi: 18.07.2023
  • Ekim Merkezi ismi Alpha Klinik
  • Greft Miktarı 4500
  • Yaşınız 24

Nhympex

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ön ön çizginizi çok iyi yapamamış saç ekim merkeziniz bu konuda bence kendilerine iletin

reksk

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Ön ön çizginizi çok iyi yapamamış saç ekim merkeziniz bu konuda bence kendilerine iletin
Kral valla güzel olduğunu söylüyorlar bilemedim 😂😂
  • Greft Miktarı 4500
  • Yaşınız 24

reksk

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Ekimden sonraki 40. Gün, bugün PRP yaptırdım, klinik ilk 3 prp yi ücretsiz yapacak, proscar kullanımı devam, otacı şampuan kullanıyorum.
  • Greft Miktarı 4500
  • Yaşınız 24

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Ekimden sonraki 40. Gün, bugün PRP yaptırdım, klinik ilk 3 prp yi ücretsiz yapacak, proscar kullanımı devam, otacı şampuan kullanıyorum.

İyi bir zaman prp için
Hayırlı olsun umarım güzel süreç olur
Global Moderator

reksk

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
İyi bir zaman prp için
Hayırlı olsun umarım güzel süreç olur
Sağolasın hintel, inşallah.
  • Greft Miktarı 4500
  • Yaşınız 24

reksk

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Arkadaşlar kafama bir şey takıldı, böyle bir şey yaşayan var mı bilmiyorum ama;

Ekimden sonra 41-42. günümdeyim neredeyse, donör alanında çıkan saçlar inanılmaz şekilde beyaz çıkıyor, ekimden önce bu kadar beyazım yoktu hatta çok az vardı tek tük, şimdi acayip bir şekilde bariz saçlar beyaz çıkıyor, klinik bunun ekim ile ilgisi olmadığını söylüyor, hatta ve hatta ön tarafa ekilen ve şok dökülmeye uğramayan gelişen bir tane tel baya beyaza boyanmış gibi çıkıyor ve baya da büyümüş:D hani normal yaşlanınca dönüşen beyazımsı bir beyaz değil, resmen saç beyaza boyanmış gibi çıkıyor tel,

Bu neye delalettir anlayamadım tam, iyi midir kötü midir onu da yorumlayamıyorum,

Şu an takviye olarak sadece proscar alıyorum, 2 günde bir şeklinde direkt 1 hapı alıyorum.
  • Greft Miktarı 4500
  • Yaşınız 24

reksk

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Görselde göstermeye çalıştım en önde çıkan beyaz saçı, bu ekilen saç, bende önde hiç beyaz yok idi,
Şok dökülmeye de uğramadı şuana kadar.

Ez cümle konu ile ilgili fikri olan var mı? sizce ekimden kaynaklı mı yoksa proscar mı? yoksa olacağı vardı da şimdi mi olmaya başladı acaba.
  • Greft Miktarı 4500
  • Yaşınız 24

Ekin

• Full Member
Daha evvel böyle bir şeye tanık olmadım hocam. Yalnız ekim alanındaki beyazlık sanki deri gibi duruyor. Ölü saç derisi olabilir, kontrol ettiniz mi? Hafif çekince gelmiyor mu ?
Tesadüf olabilir. Biotin eksikliği olabilir. Kan değerlerinize baktırın isterseniz.
  • Ekim Tarihi: 05.07.2023
  • Greft Miktarı 3012
  • Yaşınız 32

reksk

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Daha evvel böyle bir şeye tanık olmadım hocam. Yalnız ekim alanındaki beyazlık sanki deri gibi duruyor. Ölü saç derisi olabilir, kontrol ettiniz mi? Hafif çekince gelmiyor mu ?
Tesadüf olabilir. Biotin eksikliği olabilir. Kan değerlerinize baktırın isterseniz.
Teşekkürler hocam, biotin için biraz bekliyordum haftaya başlayacağım, dediğiniz gibi bir kan değerlerine baktırayım, var olun.
  • Greft Miktarı 4500
  • Yaşınız 24

baldLion

• Hero Member
bazı ekimlerde oluyor bu durum kimisi bunu kullanılan anestezik solüsyona bağlıyor ne kadar doğru bilemeyeceğim.

reksk

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Xpecia da kullanmaya başladım, 43. Gün 2 günde bir xpecia + proscar alıyorum, şok dökülme azaldı, tabi ekilenler de gitti 🥹
  • Greft Miktarı 4500
  • Yaşınız 24

reksk

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
45. Gün donör alanı ve enseyi makine ile biraz incellettirdim. Son durum görsellerdeki gibidir, değerli yorumlarınızı beklerim.
  • Greft Miktarı 4500
  • Yaşınız 24

Facebook Twitter Instagram