Gönderen Konu: Saç köklerini incelemek  (Okunma sayısı 461 defa)

killua

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Saç köklerini incelemek
« Yanıtla #30 : 16 Temmuz 2023, 23:37:30 »
Bunun hakkın da konu açmak istiyordum sonra vazgeçtim alabileceğim cevaplar belli genetik işte ama anlatayım görenler yorumlasın

İki taraftan dedeler nw0 maşallah allah rahmet eylesin
Dayılarım nw 0 şakak geriliği bile yok en yaşlısında bile deli gibi de sigara içerler bu da ayrı bilgi olsun tütün hemde
Sorun baba da bir amcam var ve babam da amcam da kel nw 7 falan
Ama burda sinir olduğum nokta amcamın saçı 30-35 aralığında dökürken pederin ki 20 lerde dökülüyor üstelik babaları nw0 maviş gözlü tatlı bir adam bu hak mıdır bu adalet midir anne tarafı sarışın ordan sarı saç dededen mavi göz saçı da gelmiş olsaydı büyük ihtimal oyuncu falan olurdum xd bazı haklar helal edilmez... İçimi döktüm resmen

yigittttgngr

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #31 : 16 Temmuz 2023, 23:39:34 »
Bunun hakkın da konu açmak istiyordum sonra vazgeçtim alabileceğim cevaplar belli genetik işte ama anlatayım görenler yorumlasın

İki taraftan dedeler nw0 maşallah allah rahmet eylesin
Dayılarım nw 0 şakak geriliği bile yok en yaşlısında bile deli gibi de sigara içerler bu da ayrı bilgi olsun tütün hemde
Sorun baba da bir amcam var ve babam da amcam da kel nw 7 falan
Ama burda sinir olduğum nokta amcamın saçı 30-35 aralığında dökürken pederin ki 20 lerde dökülüyor üstelik babaları nw0 maviş gözlü tatlı bir adam bu hak mıdır bu adalet midir anne tarafı sarışın ordan sarı saç dededen mavi göz saçı da gelmiş olsaydı büyük ihtimal oyuncu falan olurdum xd bazı haklar helal edilmez... İçimi döktüm resmen

Bu genetiğe sahipsin ve erkek tipi dökülme mi var sende??

killua

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #32 : 16 Temmuz 2023, 23:43:43 »
Evet ,Bra babadan geliyo işte bari amcamın ki gibi 30-35 yaşlarında başlasaydı onlarda babalarına değil dayılarına çekmiş demekki dayıları kelmiş çünkü ama iki kardeş arasında dökülme olarak neden 10-15 sene var ben onu anlamadım bari amcamınki gibi 30 larda başlasaydı aq bu yaşlarda bunu düşünmek kötü olabiliyor

killua

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #33 : 16 Temmuz 2023, 23:45:01 »
Bu da başka bir videonun konusu...😁😁
Doğal seçilim olumlu genler daha çok olmasına rağmen hep en kötüsünü seçmiş

Facebook Twitter Instagram