Gönderen Konu: Saç köklerini incelemek  (Okunma sayısı 455 defa)

duck

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Saç köklerini incelemek
« Yanıtla #1 : 16 Temmuz 2023, 21:58:29 »
Şu ürünü alıp saç çizgisi, tepe bölümü gibi yerleri inceleyerek minyatürleşme olup olmadığını net bir şekilde anlamam söz konusu mu? 1600x zoom yapıyor. https://ty.gl/vk3as5ifq2
tabi yapabilirsin herhalde güzel ürün bulmuşsun. ama bir ekim merkezinde görüşme alarak onların cihazlarıyla bakmak daha sağlıklı olur. onlardaki cihazlar daha kaliteli

Günlük 0.5 mg Dutasteride

Önerilerim Doktor Tavsiyesi Değildir

Ekim merkezi Ahmet Tosun
Greft sayısı 4500
Ekim tarihi 14.03.2023
[/U

yigittttgngr

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 16 Temmuz 2023, 22:01:18 »
tabi yapabilirsin herhalde güzel ürün bulmuşsun.
Kanka ben şu oral minox konusunda aşırı agresif yaptım sana gergindim saç yüzünden hakkını helal et araştırmadan ileri geri konuşan tiplerdensin sanmıştım da benden bilgiliymişsin. Ben bu gün bu ürünü sipariş edicem fotoğrafları paylaşırım burda da ama aklıma takılan şey bu alet %100 erkek tipi dökülme sorunu olup olmadığını saçlarımda söyleyebilir mi?

duck

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 16 Temmuz 2023, 22:04:39 »
Kanka ben şu oral minox konusunda aşırı agresif yaptım sana gergindim saç yüzünden hakkını helal et araştırmadan ileri geri konuşan tiplerdensin sanmıştım da benden bilgiliymişsin. Ben bu gün bu ürünü sipariş edicem fotoğrafları paylaşırım burda da ama aklıma takılan şey bu alet %100 erkek tipi dökülme sorunu olup olmadığını saçlarımda söyleyebilir mi?
yok sorun değil takan biri değilim sen de helal et. saç köklerini inceleyeceksin ve sağlıklı bölgeler ile incelmekte olduğunu düşündüğün yerlerdeki kıl köklerine bakacaksın. kıl köklerinin kalınlığı aynı ise pek sorun yoktur ama daha inceyse dökülen bölgeler, o zaman minyatürleşme vardır. minyatürleşme varsa erkekte neredeyse kesin erkek tipi dökülmedir.
ama dediğim gibi bir ekim merkeziyle randevu alırsan ücretsiz şekilde bakarlar sadece görüşme için gideceksin

Ekim merkezi Ahmet Tosun
Greft sayısı 4500
Ekim tarihi 14.03.2023
[/U

yigittttgngr

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 16 Temmuz 2023, 22:11:45 »
yok sorun değil takan biri değilim sen de helal et. saç köklerini inceleyeceksin ve sağlıklı bölgeler ile incelmekte olduğunu düşündüğün yerlerdeki kıl köklerine bakacaksın. kıl köklerinin kalınlığı aynı ise pek sorun yoktur ama daha inceyse dökülen bölgeler, o zaman minyatürleşme vardır. minyatürleşme varsa erkekte neredeyse kesin erkek tipi dökülmedir.
ama dediğim gibi bir ekim merkeziyle randevu alırsan ücretsiz şekilde bakarlar sadece görüşme için gideceksin

Kanka ben Nevşehir'de yaşıyorum lanet şehirde sadece iki tane dermatoloji doktoru var (cildiye) birisi devlette 8 ay sonrasına randevu veriyor diğeri de özel bir hastanede dandik bir doktor ve 950 tl muayene ücreti, en yakın ekim merkezi desen Ankara'da vardır o da zaten 500 kilometre en az. Kayseri'de falan bildiğin bi yer var mı? Aksi takdirde direkt almayı düşünüyorum ben bu aleti çünkü 1 yıldır sürünüyorum forumlarda redditte kimi AGA var diyor benim saça kimi su anlık normal diyor çıldırmak üzereyim.

muroreis

• Hero Member
« Yanıtla #5 : 16 Temmuz 2023, 22:13:50 »
Şu ürünü alıp saç çizgisi, tepe bölümü gibi yerleri inceleyerek minyatürleşme olup olmadığını net bir şekilde anlamam söz konusu mu? 1600x zoom yapıyor. https://ty.gl/vk3as5ifq2
incelen saç tellerini kurtaramadiktan sonra incelemek neye yarar :')
Her gün 1/4 proscar 
Alpecin C1 şampuan ( her gün )

duck

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 16 Temmuz 2023, 22:15:34 »
Kanka ben Nevşehir'de yaşıyorum lanet şehirde sadece iki tane dermatoloji doktoru var (cildiye) birisi devlette 8 ay sonrasına randevu veriyor diğeri de özel bir hastanede dandik bir doktor ve 950 tl muayene ücreti, en yakın ekim merkezi desen Ankara'da vardır o da zaten 500 kilometre en az. Kayseri'de falan bildiğin bi yer var mı? Aksi takdirde direkt almayı düşünüyorum ben bu aleti çünkü 1 yıldır sürünüyorum forumlarda redditte kimi AGA var diyor benim saça kimi su anlık normal diyor çıldırmak üzereyim.
bence aleti dene, memnun olmazsan iade edersin zaten. saçların %50'si kaybedildiğinde, inceldiğinde seyreklik baş göstermeye başlar. incelme varsa genetiktir fakat saçların aşırı kötü değildi 20li yaşlarına kadar sıkıntısız geçer ondan sonra finasteride başlarsın 21-22'de

Ekim merkezi Ahmet Tosun
Greft sayısı 4500
Ekim tarihi 14.03.2023
[/U

yigittttgngr

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 16 Temmuz 2023, 22:17:59 »
incelen saç tellerini kurtaramadiktan sonra incelemek neye yarar :')
Reis bi bakalım inceliyor mu inceliyorsa ona göre biseyler yaparız.

yigittttgngr

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #8 : 16 Temmuz 2023, 22:18:53 »
bence aleti dene, memnun olmazsan iade edersin zaten. saçların %50'si kaybedildiğinde, inceldiğinde seyreklik baş göstermeye başlar. incelme varsa genetiktir fakat saçların aşırı kötü değildi 20li yaşlarına kadar sıkıntısız geçer ondan sonra finasteride başlarsın 21-22'de

Kanka şu anki durumunu paylaşsam saçların kendince yorumlar mısın? Aleti sipariş ettim şu an.

duck

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #9 : 16 Temmuz 2023, 22:19:49 »
Kanka şu anki durumunu paylaşsam saçların kendince yorumlar mısın? Aleti sipariş ettim şu an.
tabi olur buraya at

Ekim merkezi Ahmet Tosun
Greft sayısı 4500
Ekim tarihi 14.03.2023
[/U

yigittttgngr

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #10 : 16 Temmuz 2023, 22:32:56 »
tabi olur buraya at

Kanka bu aralıktan sonraki zamanlar (2022 Aralık)
Klasöre buradan erişebilirsiniz:
Saç
https://disk.yandex.com.tr/d/0KD8VwnBnjhfNQ

yigittttgngr

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #11 : 16 Temmuz 2023, 22:34:50 »
tabi olur buraya at

Bunlar da az önce ışığın altında ve flaş açık çektiğim fotoğraflar yoğun ışıkta.

saç 2023 temmuz
https://disk.yandex.com.tr/d/pHTa8MYdbslNMg

duck

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #12 : 16 Temmuz 2023, 22:39:06 »
Bunlar da az önce ışığın altında ve flaş açık çektiğim fotoğraflar yoğun ışıkta.

saç 2023 temmuz
https://disk.yandex.com.tr/d/pHTa8MYdbslNMg
saçlarında bir şey yok kanka. dediğim gibi 20'li yaşlarına kadar da o kadar değişim olacağını zannetmiyorum. yakından takip ettiğine göre ailende dökülme var herhalde, 21-22'ne geldiğinde finasteride başlarsın ve endişen kalmaz
kaldı ki yoğun ışıkta böyleyse sorun yok zaten dert edecek bir şeyin yok

Ekim merkezi Ahmet Tosun
Greft sayısı 4500
Ekim tarihi 14.03.2023
[/U

yigittttgngr

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #13 : 16 Temmuz 2023, 22:42:38 »
saçlarında bir şey yok kanka. dediğim gibi 20'li yaşlarına kadar da o kadar değişim olacağını zannetmiyorum. yakından takip ettiğine göre ailende dökülme var herhalde, 21-22'ne geldiğinde finasteride başlarsın ve endişen kalmaz
kaldı ki yoğun ışıkta böyleyse sorun yok zaten dert edecek bir şeyin yok

Şöyle ki babam 50 yaşında nw2 falan dayım da 50 yaşında ama nw7 adam kafasında kıl bile yok. Dayımın saçlar da kıvırcık dalgalı siyahmış, babamın saçlar kızıl düz. Beni korkutan o. Saç tipi ve rengi kiminkine benziyorsa DHT duyarlığı da ondan gelmiş mi oluyor?

duck

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #14 : 16 Temmuz 2023, 22:46:11 »
Şöyle ki babam 50 yaşında nw2 falan dayım da 50 yaşında ama nw7 adam kafasında kıl bile yok. Dayımın saçlar da kıvırcık dalgalı siyahmış, babamın saçlar kızıl düz. Beni korkutan o. Saç tipi ve rengi kiminkine benziyorsa DHT duyarlığı da ondan gelmiş mi oluyor?
dayına çekme ihtimalin var saç yapınız aynıysa ama bir gecede belli olmaz dökülme olarak kime çektiğin ki daha yaşın genç saçların da güzel, tadını çıkar. ama evet dökülme ihtimali var yani şuan bir şey olmasa da

Ekim merkezi Ahmet Tosun
Greft sayısı 4500
Ekim tarihi 14.03.2023
[/U

Facebook Twitter Instagram