Gönderen Konu: Turkey Hair World Osman Ceylan 1600 greft ekim ile mağdur edildim  (Okunma sayısı 1006 defa)

denizci1

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Turkey Hair World Osman Ceylan 1600 greft ekim ile mağdur edildim
« Yanıtla #30 : 15 Temmuz 2023, 14:06:19 »
İnternet sitesindeki tanıtım yazısını aynen atıyorum:

2012 Yılında kazandığı Bilgi Üniversitesi 2. öğretim Aneztesi bölümünü okuduğu süre zarfında aynı zamanda Saç Ekimi üzerine Sağlık Turizm Firması kurmaya karar vermiştir. İlk kurduğu Firma Stabil Hair Clinic adlı sağlık turizm firması ile yanlızca Türklere hizmet vermiştir. Osman Ceylan Üniversite okuduğu yıllarda ise Özel Hasteneler ile anlaşmalar yapıp şirketi adına kurduğu internet siteleri ve sosyal medya hesapları üzerinden iletişim kurduğu hastalarını anlaşmalı olduğu hastanelere yönlendirerek şirketini büyütmeye çalışmıştır.Üniversite yıllarında Saç Ekimi operasyonu eğitimleri alarak Üniversite dönemini tamamlamıştır. 2015 Yılında Stabil Hair Clinic adlı Firmasını kapatıp daha önceki yıllarda var olan Trend Hair Clinic firmasını satın almıştır. Anestezi mezunu olan Osman Ceylan Sadece türklere değil. Arap yarım kıtasına açılmıştır. İstanbul merkezli olan saç ekim firmasının ilk Klinik Şubesini 2016 Yılında Irak Erbilde Açmıştır. Daha sonrasında Kuveyt, Katar, Dubai Ülkelerindeki Hastaneler ile Saç Ekimi üzerine iş ortaklıkları yapmıştır.

Gerçekleştirdiği tv reklamları ve internet reklamları sayesinde markasını arap yarım kıtasına hızla tanıtan Osman Ceylan. Son olarak Fas Casablankada açtığı klinikten sonra 2017 yılında Turkey Hair World adlı şirket kurmuştur.

Turkey Hair World Şirketini kurma amacı ise tüm avrupa birliği ülkelerine hizmet verebilmektir. Osman Ceylan 7 Yıldır hizmet verdiği Plastik Cerrahi ve Saç Ekim sektöründe kadrosu ile birlikte başta Türkiye olmak üzere avrupa ve arap ülkelerinde 15.000 in üstünde operasyon gerçekleştirmiştir. Osman Ceylan 2020 yılında ise İstanbul’un Merkezi olan Mecidiyeköyde 20 Saç Ekim 5 Medikal Estetik ve 5 Diş Estetiği toplamında 30 İşlem odası olan bir poliklinik kurmuştur.

Polikliniğinde Turkey Hair World Şirketine bağlı toplamında 12 si Doktor olmak üzere yaklaşık 60 kişilik sağlık kadrosu ile birlikte tüm dünyaya hizmet veren Osman Ceylan Turkey Hair World ailesini kurmayı başarmıştır.

Osman Ceylan Şimdilerde ise Fransa Almanya ve İngilterede iş anlaşmaları yapıp bu ülkerlerde kendi kliniğini kurma projesi içerisindedir. Osman Ceylan Türkiye ve tüm dış ülkelerden gelen birçok tanınmış bürokratik iş adamlarının, Ses sanatçılarının, dizi oyuncularının ve Sosyal Medya Fenomenlerinin estetik operasyonlarını gerçekleştirmiştir.
Ve son olarak da 2022 de Venedik Clinic i açtı

Durum çok kötüye gitmeye başladı. Herkes ekim yapıyor bu ülkede artık. Bir tayfa daha var onlar sadece yabancılara yapıyor ekimi. Nasıl olsa gelecek ülkesine geri dönecek mantığı ile çalışan bir tayfa var. Ülkenin saç ekiminde her ne olursa olsun iyi bir imajı var. Onu da mahvedecekler yakında. Suriyeliler ve Afganlar falan saç ekimine başlarsa şaşırmayın. Sağlık çalışanı olmayan adamlar dahi var sektörde. Sağlık turizmi adında firma açıp ekim yapıyorlar. Devlet bu işi daha ciddiye almalı. 

Facebook Twitter Instagram