Gönderen Konu: Turkey Hair World Osman Ceylan 1600 greft ekim ile mağdur edildim  (Okunma sayısı 1005 defa)

leventoğlu

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Turkey Hair World Osman Ceylan 1600 greft ekim ile mağdur edildim
« Yanıtla #16 : 13 Temmuz 2023, 01:15:58 »
Büyük geçmiş olsun
Okudum sürecinizi
Merkezin yaptığı hatalar bir tane değil ki
Tekrar nasıl güveneceksin
Tavsiyem sakal alımında başarılı olan bir yerle tekrar görüşme sağlamanız olacaktır
Aksi takdirde aynı süreci yaşamanızdan korkarım
  • Ekim Tarihi: 29.03.2022
  • Ekim Merkezi ismi ahmet tosun (thehairclinic)
  • Greft Miktarı 5000
  • Yaşınız 38
  • Medikal Tedavi the mossi london

baldman45

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #17 : 13 Temmuz 2023, 01:27:16 »
finasterid ve minoxidil kullanarak bi nebze güçlendirmeyi deneyebilrisin minoxidili donöre sıkarsn bi 6 ay kadar sonra duruma göre ekim düşünebilirsin bence bir de elindeki diğer opsiyonları değerlendir finasterid işi aklına yatmıyorsa micro dozda almayı deniyebilirsin yan etki görürsen bırakırsın etkiler kalıcı değil araştır bi istersen kafana yatarsa en mantıklı seçeneklerden birisi bu gibi
  • Ekim Tarihi: 14.04.2023
  • Ekim Merkezi ismi zafer ulusan
  • Greft Miktarı 4000-4100
  • Yaşınız 20
  • Medikal Tedavi proscar 1.25 haftada üç gün, avodart haftada 2 gün , biotin, %5 minoxidil günde 10 fıs

denizci1

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #18 : 13 Temmuz 2023, 09:37:03 »
Geçmiş olsun kardeşim. Bu merkezi ilk defa duydum açıkcası.. Ama donör bölgene bakılınca sanki 1600 den fazla alınmış gibi de duruyor. İkinci bir ekim için aynı sorunları yaşamamak adına daha iyi bir yer seçmeni öneririm. Yıllar öncesinde bende bir başka merkezde ilk ekimimde mağdur edilmiştim. Anlıyorum yaşadıklarını.   

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #19 : 13 Temmuz 2023, 10:23:19 »
Bu konuyu yeni açmıştım
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=32077.0

Bu konuda hatalı sensin kardeşim yaşadıklarına üzüldüm ama
Sen yaşadın ve insanlar bunu yaşamaya devam edecek çünkü hala anlamıyorlar durumun ne olduğunu.
Global Moderator

serdengecti34

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #20 : 13 Temmuz 2023, 10:35:48 »
finasterid ve minoxidil kullanarak bi nebze güçlendirmeyi deneyebilrisin minoxidili donöre sıkarsn bi 6 ay kadar sonra duruma göre ekim düşünebilirsin bence bir de elindeki diğer opsiyonları değerlendir finasterid işi aklına yatmıyorsa micro dozda almayı deniyebilirsin yan etki görürsen bırakırsın etkiler kalıcı değil araştır bi istersen kafana yatarsa en mantıklı seçeneklerden birisi bu gibi
Tavsiyeniz için teşekkür ederim. Finasterid kullanmayı düşünmüyorum çünkü crohn ve artrit rahatsızlıklarim var. Sağlığımı riske atmaktan korkuyorum açıkçası. Ama minoksili ekimden 4 sene önce 1 yıl boyunca kullandım. Faydasını çok gördüm ama bıraktıktan sonra saçlarım hızlıca dökülmeye başladı. Dediğiniz gibi donör bölge için bir 6 ay kadar şans verebilirim.
  • Ekim Tarihi: Kasım 2022
  • Ekim Merkezi ismi Turkey Hair World
  • Greft Miktarı 1600
  • Yaşınız 26
  • Medikal Tedavi Ayda bir prp, biotin 5000 mcg, proscar 1/4 tb, dermaroller

serdengecti34

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #21 : 13 Temmuz 2023, 11:01:35 »
Bu konuyu yeni açmıştım
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=32077.0

Bu konuda hatalı sensin kardeşim yaşadıklarına üzüldüm ama
Sen yaşadın ve insanlar bunu yaşamaya devam edecek çünkü hala anlamıyorlar durumun ne olduğunu.
Haklısınız hatalı en başta benim. Ekimden önce bu sayfada önerilen birkaç yerle görüştüm fakat hem donör bölgemi zayıf bulup bu işi yapamayız diyenler oldu (haklı olarak) hem de maddiyat konusunda yetersiz kalıyordum bu merkezler için. Ben de hem uygunluk hem de güvenirlilik olsun diyerek bu merkezi seçtim. Tabi dediğim gibi başka bir merkezle karıştırmışım isim benzerliği yüzünden  :(
  • Greft Miktarı 1600
  • Yaşınız 26

serdengecti34

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #22 : 13 Temmuz 2023, 11:12:14 »
Sizce tüketici mahkemesinden olumlu sonuç alabilir miyim? Sonuçta maksimum greft çalışma sözü verildi ve bu kadar açıklığa sadece 1600 greft ekildi. Garanti belgesi vericeğiz dediler vermediler. Donör bolgesinin hali ortada. En azından ücret iadesi almak istiyorum.
  • Greft Miktarı 1600
  • Yaşınız 26

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #23 : 13 Temmuz 2023, 12:34:44 »
Ama dostum şöyle bir durum var saç ekimine uygun değilsin donör alanda dupa söz konusu
Dökülme var yaptırmasaydın senin için daha doğruydu
Finasterid araştırıp kullan istetsen
Global Moderator

serdengecti34

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #24 : 13 Temmuz 2023, 13:06:09 »
Ama dostum şöyle bir durum var saç ekimine uygun değilsin donör alanda dupa söz konusu
Dökülme var yaptırmasaydın senin için daha doğruydu
Finasterid araştırıp kullan istetsen
Dupayı daha önce duymamıştım. Gerçekten varmış bende. Ben de donör bölgemdeki dökülmenin sebebini merak ediyordum. Daha önce sakal kıranım vardı. Belki de o tetiklemistir. Sağlık yönünden gerçekten iyi değilim. 2 tane kronik rahatsızlığım var. (Crohn-Takayasu artriti) Otoimmün hastalıklara yatkınlığım var. 5 yıldır antibiyotik,kortizon ve immunosupresif ilaçlar kullanıyorum. Belki de hiç ekim yaptırmamalıydım. Bu ekilen saçlar da dupadan dolayı dökülür endişesindeyim.
  • Greft Miktarı 1600
  • Yaşınız 26

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #25 : 14 Temmuz 2023, 00:56:22 »
duyamazsın kardeşim saç ektirdiğin merkezin derdi senin paranı almaktı öğrensen paranı alamazlardı

kardeşim Açık konuşucam Çünkü bu saç ekimine güzel bir ders vermek gerekiyor ? bu osman kim kardeşim doktor mu  değil dimi?

bu kişi ya saç ekiminden anlamıyor  ya da etik değerlerinin hepsini 3 kuruş için satan biri

sana saç ekmek cinayet demek kendi de biliyor saç ekiminine kesinlikle uygun olmadığını tabi o kadar zekaya sahip olduğunu düşünmek istiyorum.

sadece 3 kuruş para almak için saç ekilmemesi gereken bir insana saç ekiyorsan kardeşim sen bu yorumların daha fazlasını hak ediyorsuın
ve sana saç ektirecek olan insanlar bu yoruma gelirse (inşallah) sana saç ektirmeyecektir
yaptığın etik olmayan davranış sana misli ile geri dönecektir
kesinlikle meslek etiğine sahip olmayan biri olarak senin saç ekim piyasasında olmaman gerek

hadi bu arkadaş anlamıyor saç ekiminden anlamıyor ama biz anlıyoruz senin burada yaptığın bu etik olmayan davranışı şiddetle kınayarak
senin bir an önce meslek ahlakına sahip bir insan olmanı diliyoruz osman bey

bu merkeze seçeçek arkadaşlar tavsiyem kurumsal etik değerlere sahip işini kaliteli yapan merkezlere yönelmesi 3 kuruşunuzu birileri alsın diye saç ektirmeyin..

« Son Düzenleme: 14 Temmuz 2023, 01:12:28 Gönderen: Hintell »
Global Moderator

Bal Porsuğu

• Hero Member
« Yanıtla #26 : 14 Temmuz 2023, 01:23:19 »
yazıklar olsun arkadaş size bu donöre sahip bir insana nasıl süper olur saç ekimine gayet uygunsunuz deyip saç ekersiniz
hiç mi vicdanınız yok o kadar mı aç kaldınız o kadar mı mesleki ahlaktan uzak insanlarsınız..

serdengecti34

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #27 : 15 Temmuz 2023, 02:49:50 »
duyamazsın kardeşim saç ektirdiğin merkezin derdi senin paranı almaktı öğrensen paranı alamazlardı

kardeşim Açık konuşucam Çünkü bu saç ekimine güzel bir ders vermek gerekiyor ? bu osman kim kardeşim doktor mu  değil dimi?

bu kişi ya saç ekiminden anlamıyor  ya da etik değerlerinin hepsini 3 kuruş için satan biri

sana saç ekmek cinayet demek kendi de biliyor saç ekiminine kesinlikle uygun olmadığını tabi o kadar zekaya sahip olduğunu düşünmek istiyorum.

sadece 3 kuruş para almak için saç ekilmemesi gereken bir insana saç ekiyorsan kardeşim sen bu yorumların daha fazlasını hak ediyorsuın
ve sana saç ektirecek olan insanlar bu yoruma gelirse (inşallah) sana saç ektirmeyecektir
yaptığın etik olmayan davranış sana misli ile geri dönecektir
kesinlikle meslek etiğine sahip olmayan biri olarak senin saç ekim piyasasında olmaman gerek

hadi bu arkadaş anlamıyor saç ekiminden anlamıyor ama biz anlıyoruz senin burada yaptığın bu etik olmayan davranışı şiddetle kınayarak
senin bir an önce meslek ahlakına sahip bir insan olmanı diliyoruz osman bey

bu merkeze seçeçek arkadaşlar tavsiyem kurumsal etik değerlere sahip işini kaliteli yapan merkezlere yönelmesi 3 kuruşunuzu birileri alsın diye saç ektirmeyin..
Ağzınıza sağlık. Ben de başkaları da mağdur olmasın diye buraya yazmak istedim. Söylemek istediklerimi söylemişsiniz. Bu adamın 2020 de baska bir mağduru da var malesef. Sakal ekiminde. Forumda Osman Ceylan olarak arattığımda gördüm malesef. Osman Ceylan anestezi mezunu.
  • Greft Miktarı 1600
  • Yaşınız 26

serdengecti34

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #28 : 15 Temmuz 2023, 03:03:11 »
Tüketici mahkemesine yazdım ama pek bir beklentim yok açıkçası. Sonuca gore maddi manevi tazminat davası da açmayı düşünüyorum. Bundan sonraki süreçte de  prp ve belki finasterid ile (doktoruma danistiktan sonra) donör bölgemi güçlendirip sakal alımıyla 2. Ekim düşünüyorum. Bilmiyorum siz ne tavsiye edersiniz. Dupa varlığı bu durumda ekime engel olur mu? Sakallarım yeterince sık.
  • Greft Miktarı 1600
  • Yaşınız 26

serdengecti34

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #29 : 15 Temmuz 2023, 03:24:10 »
İnternet sitesindeki tanıtım yazısını aynen atıyorum:

2012 Yılında kazandığı Bilgi Üniversitesi 2. öğretim Aneztesi bölümünü okuduğu süre zarfında aynı zamanda Saç Ekimi üzerine Sağlık Turizm Firması kurmaya karar vermiştir. İlk kurduğu Firma Stabil Hair Clinic adlı sağlık turizm firması ile yanlızca Türklere hizmet vermiştir. Osman Ceylan Üniversite okuduğu yıllarda ise Özel Hasteneler ile anlaşmalar yapıp şirketi adına kurduğu internet siteleri ve sosyal medya hesapları üzerinden iletişim kurduğu hastalarını anlaşmalı olduğu hastanelere yönlendirerek şirketini büyütmeye çalışmıştır.Üniversite yıllarında Saç Ekimi operasyonu eğitimleri alarak Üniversite dönemini tamamlamıştır. 2015 Yılında Stabil Hair Clinic adlı Firmasını kapatıp daha önceki yıllarda var olan Trend Hair Clinic firmasını satın almıştır. Anestezi mezunu olan Osman Ceylan Sadece türklere değil. Arap yarım kıtasına açılmıştır. İstanbul merkezli olan saç ekim firmasının ilk Klinik Şubesini 2016 Yılında Irak Erbilde Açmıştır. Daha sonrasında Kuveyt, Katar, Dubai Ülkelerindeki Hastaneler ile Saç Ekimi üzerine iş ortaklıkları yapmıştır.

Gerçekleştirdiği tv reklamları ve internet reklamları sayesinde markasını arap yarım kıtasına hızla tanıtan Osman Ceylan. Son olarak Fas Casablankada açtığı klinikten sonra 2017 yılında Turkey Hair World adlı şirket kurmuştur.

Turkey Hair World Şirketini kurma amacı ise tüm avrupa birliği ülkelerine hizmet verebilmektir. Osman Ceylan 7 Yıldır hizmet verdiği Plastik Cerrahi ve Saç Ekim sektöründe kadrosu ile birlikte başta Türkiye olmak üzere avrupa ve arap ülkelerinde 15.000 in üstünde operasyon gerçekleştirmiştir. Osman Ceylan 2020 yılında ise İstanbul’un Merkezi olan Mecidiyeköyde 20 Saç Ekim 5 Medikal Estetik ve 5 Diş Estetiği toplamında 30 İşlem odası olan bir poliklinik kurmuştur.

Polikliniğinde Turkey Hair World Şirketine bağlı toplamında 12 si Doktor olmak üzere yaklaşık 60 kişilik sağlık kadrosu ile birlikte tüm dünyaya hizmet veren Osman Ceylan Turkey Hair World ailesini kurmayı başarmıştır.

Osman Ceylan Şimdilerde ise Fransa Almanya ve İngilterede iş anlaşmaları yapıp bu ülkerlerde kendi kliniğini kurma projesi içerisindedir. Osman Ceylan Türkiye ve tüm dış ülkelerden gelen birçok tanınmış bürokratik iş adamlarının, Ses sanatçılarının, dizi oyuncularının ve Sosyal Medya Fenomenlerinin estetik operasyonlarını gerçekleştirmiştir.
Ve son olarak da 2022 de Venedik Clinic i açtı
  • Greft Miktarı 1600
  • Yaşınız 26

Facebook Twitter Instagram