Gönderen Konu: Arenamed - 4900 Greft - Yaş 30 - 2.Ekim  (Okunma sayısı 3018 defa)

borella01

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Arenamed - 4900 Greft - Yaş 30 - 2.Ekim
« Yanıtla #45 : 03 Şubat 2024, 16:25:22 »
hocam size donör bölge için saç simülasyonu veya gölgelendirme öneririm. İyi yapan bir yer ile saçlar güzel gözükecektir. Yalnız bazıları kötü yapıyor. iyi araştırmanız lazım.

katılıyorum tam similasyonluk bir sonuç olmuş iyi iş çıkaran bir yerde smilasyon ile bambaşka bir görüntü ortaya çıkabilir.
ama saçlar beyazlıyorsa ve boyama ihtiyacı ortaya çıkarsa smilasyon iyi olmayabilir bunuda hesaplamak lazım .bende düşünüydum fakat arada saçları boyamak zorunda olduğum için böyle bir şansım yok malesef.

CessnaNimbus

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #46 : 03 Şubat 2024, 16:47:56 »
hocam size donör bölge için saç simülasyonu veya gölgelendirme öneririm. İyi yapan bir yer ile saçlar güzel gözükecektir. Yalnız bazıları kötü yapıyor. iyi araştırmanız lazım.

Similasyondan biraz çekiniyorum doğrusu geri dönüşü kolay olmayan bir uygulama pişman olurum diye korkuyorum bide kansorojen etkisi var mıdır organik bulabilir miyim bilmiyorum… yanları uzattığım zaman biraz kapanıyor gibi ama 3 numara kestirince tabi çok belli oluyor 
  • Ekim Merkezi ismi Arenamed Serkan Aydın - (2.ekim)
  • Greft Miktarı 4900
  • Yaşınız 30
  • Medikal Tedavi Solgar Biotine 5000 Solgar Magnezyum B6

CessnaNimbus

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #47 : 03 Şubat 2024, 16:57:16 »
Çıkış olarak gayet iyi duruyor sonuç donör nasıl toparladı mı?
Abi selamlar tekrardan ekilenler iyi çıktı gibi memnunum bende donör bölgede 3 e vurduğumda belli oluyor baya fakat biraz uzayınca dikkat çekmiyor pek açıkcası önden görüntümdeki değişiklik donör bölgedeki handikapı tamamen unutturuyor bana genel olarak memnunum gibi 🤙🏼 aşşağıya yeni 3 e vurulmuş haliyle 2 hafta uzamış halini paylaşıyorum
  • Greft Miktarı 4900
  • Yaşınız 30

mahmut karaca

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #48 : 03 Şubat 2024, 17:33:26 »
55.gününde bu kafadan saç çıkmaz dedim 110.gününde sanki artık çıkışlar bitmiş diye düşünürken 140.gününde inanılmaz değişmiş ve son halin muhteşem olmuş bence.
bu arada minoxil i kullanıyormusunuz hala ve nasıl kullandınız bu zamana kadar
  • Ekim Tarihi: 28 kasım 2023
  • Ekim Merkezi ismi ali bulun diyarbakır
  • Greft Miktarı 5050
  • Yaşınız 44

CessnaNimbus

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #49 : 03 Şubat 2024, 18:08:54 »
katılıyorum tam similasyonluk bir sonuç olmuş iyi iş çıkaran bir yerde smilasyon ile bambaşka bir görüntü ortaya çıkabilir.
ama saçlar beyazlıyorsa ve boyama ihtiyacı ortaya çıkarsa smilasyon iyi olmayabilir bunuda hesaplamak lazım .bende düşünüydum fakat arada saçları boyamak zorunda olduğum için böyle bir şansım yok malesef.
Similasyon mevzusunda gerçekten %100 organik ve zararsız olduğuna inanacağım bir yer olursa anca o zaman cesaret edebilirim gibi😐😅
  • Greft Miktarı 4900
  • Yaşınız 30

prince07

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #50 : 03 Şubat 2024, 18:16:47 »

Similasyondan biraz çekiniyorum doğrusu geri dönüşü kolay olmayan bir uygulama pişman olurum diye korkuyorum bide kansorojen etkisi var mıdır organik bulabilir miyim bilmiyorum… yanları uzattığım zaman biraz kapanıyor gibi ama 3 numara kestirince tabi çok belli oluyor

Birkaç video da simülasyonun silindiğini görmüştüm. Organik mi değil mi yoksa kanserojen mi o kısmı bilemiyorum. Araştırmanız lazım. Uzun saç sevmiyorsanız bence deneyebilirsiniz.

CessnaNimbus

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #51 : 03 Şubat 2024, 18:56:52 »
55.gününde bu kafadan saç çıkmaz dedim 110.gününde sanki artık çıkışlar bitmiş diye düşünürken 140.gününde inanılmaz değişmiş ve son halin muhteşem olmuş bence.
bu arada minoxil i kullanıyormusunuz hala ve nasıl kullandınız bu zamana kadar
Yorumunuz için teşekkür ediyorum minoxil 4 ay kadar kullanıp kestim şuan herhangi bir takviye almıyorum şampuan sebamed hep
  • Greft Miktarı 4900
  • Yaşınız 30

Facebook Twitter Instagram