Gönderen Konu: Finasterid 1 yıl ve jinekomasti  (Okunma sayısı 3429 defa)

emekli kel

• Hero Member
Ynt: Finasterid 1 yıl ve jinekomasti
« Yanıtla #16 : 06 Temmuz 2023, 17:12:43 »
 ilacı bırak saçı beslemeye calıs ya hormonu baskılıcan oda ilaçla yuzde 40 yada saç kokunu hormona karşı hale getircen.saçı damardaki kan besler gerisi hafif kalır masajla dermollerle dolaşımı hızlandır yada dısardan dhtyi dutlu mezo ile kokten uzklaştırıyorlr falan o tarz cozumlere yonel oda pahalı
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

duck

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #17 : 06 Temmuz 2023, 17:13:01 »
Sporla falan yağları eritme imkanım yok mu ?
yağları eritirsin ama lipomasti denen yalancı jinekomasti ise yağları yaktığında hafifler
jinekomasti varsa ameliyatsız çözümü yok

Günlük 0.5 mg Dutasteride

Önerilerim Doktor Tavsiyesi Değildir

Ekim merkezi Ahmet Tosun
Greft sayısı 4500
Ekim tarihi 14.03.2023
[/U

none

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #18 : 06 Temmuz 2023, 17:15:39 »
ya propecia kullanırken böyle bir sorunum yoktu sonra fiyatı çok yükseldi diye proscar kullanmaya başladım kırıp kırıp sanırım o dalgalandırdı testoyu

none

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #19 : 06 Temmuz 2023, 17:16:42 »
Çok etkisini gördüm saçıma baya baya iyi geldi lakin hayatımda hiç olmadığım kadar yağlandığımı hissediyorum arkadaşlarım falan sen spora mı gidiyorsun kalıplı duruyorsun demeye başladılar

none

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #20 : 06 Temmuz 2023, 17:18:24 »
Dahiliye doktoruna randevu aldım bakalım test sonuçlarımı görene kadar ilacı keseceğim eğer hormonal bir dengesizlik varsa tamamen keserim

Requiemm

• Sr. Member
« Yanıtla #21 : 09 Temmuz 2023, 16:45:57 »
Çok etkisini gördüm saçıma baya baya iyi geldi lakin hayatımda hiç olmadığım kadar yağlandığımı hissediyorum arkadaşlarım falan sen spora mı gidiyorsun kalıplı duruyorsun demeye başladılar

sorularına toptan yanıt verıyım kardeşim.

-Göğüs bölgendeki yağlanmanın bir kısmı sporla gidebilir. Ama meme bezin büyüdüyse onun dönüşü yok dediğim gibi.
- Propeciadan  proscara geçmenin  jinekomastiyle uzaktan yakından alakası yok. Jinekomastı zaman ıcınde gelısen bırsey zaten bır anda olmuyor. yanı sen propeciada 1 mg kullanırken  proscara geçtiğinde farzedelımkı doğru bölemedin hapı 1.25 -  1.5 mg kullandın dıye  jinekomasti oldu dıye bır durum yok. İlacın bariz yanetkisi zaten jinekomasti.
- Bu bahsettıgın kalıp olayı da tam tersı olur. Normalde finasteridin yan etkılerınden biri de Kas kütlesinin azalmasıdır yani kalıplanmassın tam tersi kaslar eridiği icin kalıp kaybedersın aslında..

Kıvanç Saçlıtuğ

• Hero Member
« Yanıtla #22 : 09 Temmuz 2023, 22:44:27 »
B6 vitamin takviyesi ekleyebilirsin. Boyun kaç dostum bel çevrende de var yağlanma muhtemelen kilo verince orasıda gidecektir diye tahmin ediyorum.
*paylaşımlarım tedavi tavsiyesi değildir (TTD)

none

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #23 : 09 Temmuz 2023, 23:29:03 »
Boyum 1.71 ilacı çok minimal alıyorum artık
evet baya kalıplandım spora mı gidiyorsun diyorlar

mastro

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #24 : 23 Temmuz 2023, 06:28:57 »
Kardeşim, testlerini yaptırdıysan sonuçlarını iletebilirmisin?

TheArk

• Sr. Member
« Yanıtla #25 : 07 Ağustos 2023, 08:52:50 »
Çok geçmiş olsun hocam çözüm olarak nasıl bir yola gittiniz test sonuçlarınız ne durumdadır ?  Ayrıca hapı kaça bölerek kullandınız saçınızda nasıl bir faydası oldu , günlük değilde 2 3 günde 1 almak nasıl bir çözüm olurdu ?
Her canlı ölümü tatacaktır.

none

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #26 : 19 Eylül 2023, 01:43:27 »
Sporla biraz toparladı gibi
« Son Düzenleme: 25 Eylül 2023, 23:08:39 Gönderen: Hintell »

none

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #27 : 19 Eylül 2023, 01:45:58 »
Hocam dahiliye doktoruna gidemedim seyahatlerim yüzünden ama randevu aldım daha yeni gideceğim.Eğer aşırı bir problem yoksa vücutta proscardan propecia 0.25 mg olarak geçiş yapıp kullanmaya devam etmeyi düşünüyorum çünkü gerçekten saçıma büyük katkısı oldu saç dökülmesi yüzünden bozulan psikolojiye bir nebze iyi geliyor
« Son Düzenleme: 19 Eylül 2023, 01:56:48 Gönderen: none »

none

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #28 : 19 Eylül 2023, 01:55:32 »
saç dökülmesi öyle illet bir şey ki her yer saç saç saç saç artık bıkmıştım yani dökülen saçları görmekten 2 senedir fin kullanıyorum umarım bu genetik dökülmenin sırrı çözülür insanlar rahatlar tüm derttaş arkadaşlarıma şifa diliyorum

Aykut Baş

• Full Member
« Yanıtla #29 : 20 Eylül 2023, 14:12:08 »
Baya toparmış sporla

Facebook Twitter Instagram