Gönderen Konu: Yabancı Forumlar Saç Ekim Sonuçları  (Okunma sayısı 27700 defa)

deinemutter

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Yabancı Forumlar Saç Ekim Sonuçları
« Yanıtla #15 : 08 Ocak 2016, 18:03:43 »
Özetlersek , sac dökülmesi 45 yasa kadar devam eder ve ondan sonra dururmus. Sen 26 yasinda oldugun ve dökülmen henüz durmadigi ve sac ekimininde dökülmeyi durdurmadigi icin su an uygun aday degilsin.

6-8 ay finansterid kullandikttan ve dökülmeni kontrol altina aldiktan sonra tekrar durumun degerlendirlendirilebilmesi icin onlardan randevu alabilirsin. Randevu mail yoluyla degil klinigi arayarak oluyormus.Gelemiyorsan  bu adrese coordinadorpacientes@injertocapilar.com  fotograflarini cekip (fotograflarda buna göre http://www.injertocapilar.com/English/contact.htm) yollarsin.Yalniz cevap alman biraz zaman alabilir.

Greft ücreti 1000 grefte kadar 6 € sonra ondan sonra 4 € , 2000 greften sonrada 2,5 € yani fiyatlar 1000 icin 6000€ 2000 icin 10000€ 3000 icin 12500 €

Aslan888

• Ziyaretçi
« Yanıtla #16 : 08 Ocak 2016, 18:25:02 »
Özetlersek , sac dökülmesi 45 yasa kadar devam eder ve ondan sonra dururmus. Sen 26 yasinda oldugun ve dökülmen henüz durmadigi ve sac ekimininde dökülmeyi durdurmadigi icin su an uygun aday degilsin.

6-8 ay finansterid kullandikttan ve dökülmeni kontrol altina aldiktan sonra tekrar durumun degerlendirlendirilebilmesi icin onlardan randevu alabilirsin. Randevu mail yoluyla degil klinigi arayarak oluyormus.Gelemiyorsan  bu adrese coordinadorpacientes@injertocapilar.com  fotograflarini cekip (fotograflarda buna göre http://www.injertocapilar.com/English/contact.htm) yollarsin.Yalniz cevap alman biraz zaman alabilir.

Greft ücreti 1000 grefte kadar 6 € sonra ondan sonra 4 € , 2000 greften sonrada 2,5 € yani fiyatlar 1000 icin 6000€ 2000 icin 10000€ 3000 icin 12500 €

Anladim hocam yani 45 yas altindakilere ekmiyolar dimi ?

deinemutter

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #17 : 08 Ocak 2016, 19:10:06 »
Hayir yazdiklarim anlasilir degil mi ?

Sen 26 yasindasin ve sac dökülmen durmamis, ama anladigim kadariyla hala sacin var
45 yasa kadar da durmiyacak saciinin dökülmesi
ama bunu finansteridle kontrol altina alabilecek evredesin
6-8 ay finasterid kullanmani tavsiye ediyorlar ilk planda
sonra fotolarini yolluyorsun
durumunu degerlendiriyorlar
hala sac ekimine ihtiyacin varsa ekiyorlar
yoksa ekmiyorlar
yani bunlarda koray gibi 45 yas alti sac dökülmesi durmamis hastalar icin finansteridi sart koyuyorlar

İron-Maiden

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #18 : 08 Ocak 2016, 19:40:23 »
Finansteride kullanıp, dökülmeyi durdurabiliyorsan ve devam edeceksen ekebilirler. Kullanmana rağmen dökülmelerin durmuyor ve devam ediyorsa ekmezler, çünkü mevcut saçların hızla dökülmeye devam edecek ve ekimin anlamı kalmayacak. Firma, reklamına önem veriyor ve her ekiminin iyi olması yönünde bir politika izliyor.
  • Ekim Merkezi ismi Dr Kinyas Düşünmez
  • Greft Miktarı 3100

agaleee

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #19 : 08 Ocak 2016, 19:41:47 »
Ardadaslar şimdi ATV haberde gordum, ankarada bi krem bulunmuş kellige son diye, çok kısa zamanda iyi sonuçlar veriyor dedi, bakmakta bi fayda var mi dersiniz, adını söylemedi ama

İron-Maiden

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #20 : 08 Ocak 2016, 20:04:41 »
Hocam Milattan önceki yıllardan beri ne kremler, ne şampuanlar, ne losyonlar çıktı..Bakmaya gerek bile yok.

Saç bakım ürünleri, dünyanın en çok rant sağlayan sektörlerinden, bu işi kimse kalıcı olarak bir ilaçla bitiremez..Rant izin vermez.
  • Greft Miktarı 3100

agaleee

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #21 : 08 Ocak 2016, 20:08:54 »
Kardeşim haklisin tabi, ama mağlum bi ümit olur mu diye düşünüyoruz, kremin adı N2C şimdi araştırdım

İron-Maiden

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #22 : 08 Ocak 2016, 20:16:01 »
Hocam bizim dökülmeler, ırsi..Bir kremin genetik kodumuzu değiştirme ihtimali var mı? Ya da yan etki yapmadan DHT hormonunu baskılama imkanı var mı? Ürünleri araştırırken bu doğrultuda araştırın, yoksa bende bir ürün yapıp, laf salatasıyla yarın satışa sunabilirim..Ne de olsa insanları sömürmek ve duygularıyla oynamak için çok uygun bir sektör.
  • Greft Miktarı 3100

Aslan888

• Ziyaretçi
« Yanıtla #23 : 08 Ocak 2016, 20:21:16 »
Finansteride kullanıp, dökülmeyi durdurabiliyorsan ve devam edeceksen ekebilirler. Kullanmana rağmen dökülmelerin durmuyor ve devam ediyorsa ekmezler, çünkü mevcut saçların hızla dökülmeye devam edecek ve ekimin anlamı kalmayacak. Firma, reklamına önem veriyor ve her ekiminin iyi olması yönünde bir politika izliyor.

Hocam ektirine kadar 6 8 ay kullanmayimi tavsiye ediyolar ? Yoksa ektirdikten sonrada kulanmakmi gerek ?

agaleee

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #24 : 08 Ocak 2016, 20:27:13 »
1 senede 1500 kişide denemisler hepsinde iyi sonuç almışlar, daha eczanelerde yokmuş zaten yakın zamanda olacakmis

halacboy

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #25 : 08 Ocak 2016, 20:42:04 »
Androgenetik alopesi yanı ırsi veya genetik ailesel yatkınlık sac dökülmesi dışardan yada içerden biraz kullanıp daha sonra bırakıp sac dökülmesini durdurup veya çıkarması imkansız. Söyle ki; sacı döken hormon senin kas, ses, kıl yapını ve erkeklik duygularını veya isteklerini işlevi herşeyi bu hormon yapıyor. Düzenliyor. Sac köklerin buna duyarlıysa dokuyor. Sende bu hormon olduğu surece o sacı dökecektir. Lokal, tropikal ve tablet ilaçlarla sac Bölgesinden uzaklaştırıyoruz. Ama ilacı bırakınca yine hormon köklere zarar verir ve döker.
Ben iyi bir dermatologa bunun neden çözümünü bulamadılar dediğimde cok ilginç bisey söyledi. Vücut bir bütün dht yi vücut zararlı bisey olarak görmüyor aksine sürekli onu destekliyor. Bu yüzden vücut dht ile savaşmıyor. Dedi sonuç olarak krem sur söyle sac çıkarır iste yumurtayı kır uç kere karıştır Sürmene bile gerek yok dökülmen kesilir :) bunlara inanmayın bu kardeşiniz her haltı denedi sadece bilimsel kanıtlanmış ilaçlar dışında hiç bir madde ise yaramadı. Baya uzattım ama bu tur tuzaklara cok düşüp para harcadığım icin yazma gereksinimi duydum

uA_bartin

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları

uA_bartin

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #27 : 13 Ocak 2016, 13:45:06 »
Sizce bu ekim nasil. Adamin babasi NW6-7 mis. Sac dökülmesini Proscarla durdurmus. Sadece 1100 greftle NW3den NW2ye ekim yaptirmis. Ben begendim acikcasi. Benim yasim 22 ve sac durumum asagi yukari NW3. Hüseyin06 veya Dreamboya benziyor dökülme seklim. Ayrica 9 aydir 1,25mg Proscar kullaniyorum, Allaha sükür bende yan etki yapmadi. Sizce genc yasta ekim yaptiranlar icin en iyi planlama bu sekilde olmaz mi? Ben bu senenin sonunda HLC'de NW1-2 arasi bir ekim yaptirmak istiyorum.

Bu ekim ve planlama hakkinda ne düsündügünüzü yazarsaniz sevinirim arkadaslar.

Ekimden önce:
http://www.hairlosshelp.com/forums/textthread.cfm?catid=10&threadid=111002

Ekimden sonra:
http://www.slybaldguys.com/smf/index.php?topic=25149.0

norvecli

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #28 : 13 Ocak 2016, 19:28:27 »
5245greftlik ekim

halacboy

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #29 : 13 Ocak 2016, 19:31:45 »
Sizce bu ekim nasil. Adamin babasi NW6-7 mis. Sac dökülmesini Proscarla durdurmus. Sadece 1100 greftle NW3den NW2ye ekim yaptirmis. Ben begendim acikcasi. Benim yasim 22 ve sac durumum asagi yukari NW3. Hüseyin06 veya Dreamboya benziyor dökülme seklim. Ayrica 9 aydir 1,25mg Proscar kullaniyorum, Allaha sükür bende yan etki yapmadi. Sizce genc yasta ekim yaptiranlar icin en iyi planlama bu sekilde olmaz mi? Ben bu senenin sonunda HLC'de NW1-2 arasi bir ekim yaptirmak istiyorum.

Bu ekim ve planlama hakkinda ne düsündügünüzü yazarsaniz sevinirim arkadaslar.

Ekimden önce:
http://www.hairlosshelp.com/forums/textthread.cfm?catid=10&threadid=111002

Ekimden sonra:
http://www.slybaldguys.com/smf/index.php?topic=25149.0

Kardeş yalnız ekim sonrası fotoda bariz Toppik var belli oluyor.

5245greftlik ekim

Norveçli kardeş bu foto baya moral oldu siklastirma ekimleri ve muazzam sonuç kaç aylık bu görüntüler Bilgin var mı ?

Facebook Twitter Instagram