Gönderen Konu: Esenler saç ekimi  (Okunma sayısı 33642 defa)

kabasakal34

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Esenler Avicenna Hastanesinde yaptırdıgım ekim
« Yanıtla #31 : 24 Ocak 2015, 07:22:28 »
Allah razı olsun arkadaşlar repi abi dedigin gibi sac dibinde kisa saclardan bolca mevcut cikmalarini bekliyorum fakat oyle kaldilar ne dökülüyor ne uzuyor gecen sordum onlar da uzamaya başlar yakında dedi ama bakalım beklemedeyim bende genel olarak begeniyorum bende ama su kısa saçların durumu soru isareti önümüzde ki aylarda ne olacağını merakla bekliyorum bendr

Engineer54

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #32 : 28 Mart 2015, 12:06:20 »
Var mi yeni tarihli foto veya degisim
Asmed ekimim için:
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=14880.0

Rutinlerim;
Finasterid
Solgar vm-2000
Solgar biotin 1000 mg
Solgar l-arginine 500 mg
Sabahları aç karnına keçi boynuzu pekmezi ve bir yeşil çay

kabasakal34

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #33 : 29 Mart 2015, 14:53:02 »
7 aylık durumunun fotolari saclarim biraz yagli ama aksam tekra yeni fotolar atcam

Reciproc

• Sr. Member
« Yanıtla #34 : 29 Mart 2015, 22:17:36 »
saç ekimiyle hemde tek seansta elde edilebilecek en iyi sonuç,ekim öncesi ön kısımda özellikle hiç saç yokmuş nerdeyse,şu anki saçların yaklaşık yüzde sekseni saç ekiminin sonucu gibi duruyor,bence harika sonuç daha iyisi olamazdı...
Vertekse zaten ekim yapılmamıştı ama proscarı bıraktıktan sonraki dökülme çarpıcı bir şekilde ortaya çıkmış,her zaman diyorum bu proscar oyuncak saç çıkarıyor diye :)

savaş11

• Full Member
« Yanıtla #35 : 30 Mart 2015, 04:04:47 »
7 aylık durumunun fotolari saclarim biraz yagli ama aksam tekra yeni fotolar atcam
  Gerçekten ekimin cok güzel olmuş kardeş , ilk günden itibaren ekim sürecini takip ediyordum ve sonuçta bu açıklıktaki kafanın kapanmasının başka bir imkanı olmazdı.Açıklıgı cok fazla olan kişilerin , forumlardaki az açıklıgı olan  ekim sonuçlarına bakarak beklentilerini yüksek tutmaması lazım yoksa ekim sonuçları başarılı olsa dahi  hiçbir zaman tatmin edecek sonuçları olmayacaktır. Senin yaptırdıgın merkezde( ekimi yapan kişinin başarısı aslında) 3 ekim sonucu gördüm ve 3 ekim de başarılı sonuç verdi. Gercekten cok şanslı kişilermişsiniz neden dersen ,tesadüf sonucunda buldugunuz ve başarılı sonuç aldıgınız için. Cogu kişi araştırsa dahi reklam ve yanıltıcı fot. bakarak yaptırdıkları ekimler hüsranla sonuçlandı. Saçlarını güle güle taraman dilegimle kardeş....
« Son Düzenleme: 30 Mart 2015, 04:07:51 Gönderen: savaş11 »

kabasakal34

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #36 : 28 Nisan 2015, 13:09:56 »
Yaklaşık olarak 8. Ay dolmak üzere son durum bu sekilde

tolgaali

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #37 : 28 Nisan 2015, 22:31:20 »
Adım tolga merhabalar kabasakal üstat sanırım aynı yaştayız yada benden 1 yada 2 yaş büyüksün içinde bulunduğum buhranı çok iyi anlayacağını düşünüyorum o nedenle senden yardım isteyeceğim bende ekim yaptırmak istiyorum fakat hem çok kararsızım hemde maddi olarak daha hazır değilim şimdi bakıyorum zekeriya kulun yada diğerlerinin ekimlerine hem çok para alınıyor hemde başarısız sonuçlar meydana geliyor sen hem cüzzi bir miktara yaptırdın hemde güzel bir sonuç aldın allahın izniyle ben zekeriya kula yaptıracaktım paramı biriktirip fakat senin sonucunu ve diğer arkadaşın sonucunu gördükten sonra vazgeçtim senden ricam seninle bir çay içip bir kaç bilgi almak isterim hemde seni reel olarak görmüş olurum müsayit olduğunda hemde senin ekimini yapan  ekibe yaptırmak istiyorum açıkçası yardımcı olur musun müsayit olduğunda tekrar güle güle tara saçlarını

kabasakal34

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #38 : 29 Nisan 2015, 12:58:19 »
Tolga kardeş iyi dileklerin için cok tesekkur ederim oncelikle dedigin gibi cok sansliyim cüzzi bir rakama hemde güzel sayilacak bilecek bir ekim gerceklesti. Belki cok.cok.iyi bir sonuc degil ama ilk haline göre benim icin tatmin edici durumda elimden geldigi kadar yardimci olmaya calisirim sana istanbulda yasiyorum bu arada gorusme icinde uygun bir zaman ayarlariz inşaallah tekrardan gorusmek üzere

Mr.Dreamboy

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #39 : 29 Nisan 2015, 17:44:11 »
Hocam yalnız ekim old belli olmuyor mu? Benim bu sitede ekim old belli olmayan bir hüsyin 06 birde koraya ektiren arkadası gördüm

tolgaali

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #40 : 06 Mayıs 2015, 23:26:38 »
kabasakal üstat teşekkür ederim ilgin alakan için allah razı olsun

kampey

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #41 : 10 Mayıs 2015, 17:04:46 »
kabasakal ekimi yapan doktor kimdir? İşlemlerin ne kadarını doktorun yaptı? Bilgi verebilirsen bende bu yerle bir görüşmeye karar verdim.

kampey

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #42 : 29 Mayıs 2015, 09:45:35 »
avicenna ile ilgili bilgisi olan yok mu arkadaşlar?

kabasakal34

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #43 : 31 Mayıs 2015, 17:57:00 »
Arkadaşlar benim ekimi yaptırdığım dönemde erkan vural hica sadece kanal açtı diger bütün işlemleri diger çalışanlar yapti ve isimlrini hatirlamiyorum bilgi almak isteyen varsa ozelden hasta kabulu yapan arkadasa yonlendirebilirim

Tolga50

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #44 : 05 Haziran 2015, 00:10:39 »
Kabasakal ben de foruma yeni üye oldum ve sıklaştırma yapmayı düşünüyorum tavsiye eder misin?

Facebook Twitter Instagram