Gönderen Konu: ASMED 4538 Greft 23-25 Haziran 2023  (Okunma sayısı 5270 defa)

yabulahan

• Full Member
Ynt: ASMED 4538 Greft 23-25 Haziran 2023
« Yanıtla #30 : 12 Ağustos 2023, 17:48:18 »
Teşekkürler, görüşmüşüzdür belki, aynı sıkıntıları yaşamamızda asmedin politikasının artık bu yönde oldugunun ispatı olmuş, ilk zamanlara göre büyük bir ego var haliyle rüştümü ispatladım size gerek yok minvalinde biraz
kesinlikle ole ben asmed de ekım yaptırmayı kafama koymuş olmama rağmen bu doymusluk zaten randevu alma sürecinden itibaren belli edıyor kendını ama iste caresızlık mı desem muhtaçlık mı artık paramızla nasıl rezıl oluruzun ornegi bir cok ıs dalında da olduğu gıbı kı psıkolojımızın de cok ıyı farkındalar ıslerının bu olması dolayısıyla ve süreci onlar bize gore daha ıyı yönetiyorlar haliyle kendı acılarından

Can13

• Hero Member
« Yanıtla #31 : 12 Ağustos 2023, 19:15:07 »
kesinlikle ole ben asmed de ekım yaptırmayı kafama koymuş olmama rağmen bu doymusluk zaten randevu alma sürecinden itibaren belli edıyor kendını ama iste caresızlık mı desem muhtaçlık mı artık paramızla nasıl rezıl oluruzun ornegi bir cok ıs dalında da olduğu gıbı kı psıkolojımızın de cok ıyı farkındalar ıslerının bu olması dolayısıyla ve süreci onlar bize gore daha ıyı yönetiyorlar haliyle kendı acılarından
niye böyle düşünüyorsunuz ki yaklaşımdan dolayı sanırım demi

Nhympex

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #32 : 13 Ağustos 2023, 08:51:01 »
Ekim öncesi donör durumunun sanırım farkında değilsiniz sonrasıda duruma göre gayet iyi 2 gün olmuş saç ektirmişsiniz sürekli bir şikayet sakin biraz.

mucahitt26

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #33 : 13 Ağustos 2023, 09:08:54 »
donör alan için seyrek ekim öncesi . Sanırım saçları uzun kullandığınız için  durumun farkında değildiniz saç ekim öncesi . Gayet homojen bir alım olmuş ve süreç öncesi sonrası duruma göre donör durumu gayet iyi. Donör zayıf umarım saç çıkışlarınız güzel olur.
« Son Düzenleme: 13 Ağustos 2023, 09:29:05 Gönderen: Hintell »
Asmed By Dilek Çakır saç ekimi

saciuzunkel

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #34 : 13 Ağustos 2023, 09:29:36 »
Koray hoca donöre gayet iyi çok iyi  2. Ekimide çıkarır diyecek, size  burada donöre zayıf diyeceksiniz, yorumunuz gerçekçi degil. Zaman geçtikçe toparlıyor 2. Ayda foto atarım.
Konu sahibi arkadaşa gelince donör alan için seyrek ekim öncesi . Sanırım saçları uzun kullandığınız için  durumun farkında değildiniz saç ekim öncesi . Gayet homojen bir alım olmuş ve süreç öncesi sonrası duruma göre donör durumu gayet iyi. Donör zayıf umarım saç çıkışlarınız güzel olur.
« Son Düzenleme: 13 Ağustos 2023, 09:36:20 Gönderen: zanax »

saciuzunkel

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #35 : 13 Ağustos 2023, 09:32:25 »
Ekim öncesi durumun gayette farkındayım, koray jocanın ses kaydı yaptıgınıda biliyorsunuz sanırım, kendisi zaten donör süper 9000 çıkar buradan dedi. Ayrıca daha önce donörü sordugum bir konum var orada donöre gayet iyi diyor herkes, trollemek içinmi böyle yapıyorsunuz anlamak zor bana kimse saçım uzunken donör için saçın seyrek demedi
Ekim öncesi donör durumunun sanırım farkında değilsiniz sonrasıda duruma göre gayet iyi 2 gün olmuş saç ektirmişsiniz sürekli bir şikayet sakin biraz.

mucahitt26

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #36 : 13 Ağustos 2023, 09:35:44 »
Koray hoca donöre gayet iyi çok iyi diyecek size  burada donöre zayıf diyeceksiniz, yorumunuz gerçekçi degil. Zaman geçtikçe toparlıyor 2. Ayda foto atarım.

Donör durumu resmi var hocam ben gördüğünü söylerim. Görünen durum donör ekim öncesi ince telli ve seyrek duruyor. Resminizi tekrar eklemek istemem alıp. Donör zaten zamanla çok daha iyi olacaktır ama donörüm mafoldu yazmışsınız :)) komik geldi. Neyse umarım güzel sonuç alırsınız.
Asmed By Dilek Çakır saç ekimi

Nhympex

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #37 : 13 Ağustos 2023, 09:39:12 »
Ekim öncesi durumun gayette farkındayım, koray jocanın ses kaydı yaptıgınıda biliyorsunuz sanırım, kendisi zaten donör süper 9000 çıkar buradan dedi. Ayrıca daha önce donörü sordugum bir konum var orada donöre gayet iyi diyor herkes, trollemek içinmi böyle yapıyorsunuz anlamak zor bana kimse saçım uzunken donör için saçın seyrek demedi

Abi ne alaka yaa donör resmine bakıp konuşuyoruz burada. Siz neden her şeyi yanlış anlayıp bu şekilde davranıyorsunuz anlam veremedim.  Saç ekimi yorumu yapıyoruz
Donör resminde al burada var mı forumda bu donöre ekim öncesi sık diyecek biri?

saciuzunkel

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #38 : 13 Ağustos 2023, 09:41:02 »
Ekim sonrası donör görüntüsünü koymuşsun üstat ….

Abi ne alaka yaa donör resmine bakıp konuşuyoruz burada. Siz neden her şeyi yanlış anlayıp bu şekilde davranıyorsunuz anlam veremedim.  Saç ekimi yorumu yapıyoruz
Donör resminde al burada var mı forumda bu donöre ekim öncesi sık diyecek biri?

saciuzunkel

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #39 : 13 Ağustos 2023, 09:41:30 »

Teşekkürler,  mahfolmadı ama 2. Ekimi çıkaramaz gibi düşünüyordum, biraz beklenti farklı oluyor tabikide serkan aydına gidenlerden daha iyi görünmesini istiyoruz sonuçta manuel alım bu, fakat uzadıkça toparlıyor gibi, hayırlısı,
Donör durumu resmi var hocam ben gördüğünü söylerim. Görünen durum donör ekim öncesi ince telli ve seyrek duruyor. Resminizi tekrar eklemek istemem alıp. Donör zaten zamanla çok daha iyi olacaktır ama donörüm mafoldu yazmışsınız :)) komik geldi. Neyse umarım güzel sonuç alırsınız.

Nhympex

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #40 : 13 Ağustos 2023, 09:43:55 »
Teşekkürler,  mahfolmadı ama 2. Ekimi çıkaramaz gibi düşünüyordum, biraz beklenti farklı oluyor tabikide serkan aydına gidenlerden daha iyi görünmesini istiyoruz sonuçta manuel alım bu, fakat uzadıkça toparlıyor gibi, hayırlısı,

Abi sen mafoldu mafettiler yazmışsın
Biz de yorum yapıyoruz durumu anla diye gördüğümüz kadar seni neden trolleyelim allah aşkına yav. Yanlış yorum da gelebilir insanız forum burası gözünü seveyim en güzel sonucu almanı biz ister senin için hep güzel şeyler isteriz

saciuzunkel

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #41 : 13 Ağustos 2023, 09:46:53 »
Bu donör içinde seyrek diyorsunuz :D gerçekten komik tamam üstlerim olmadıgı için ekim yaptırdım zaten ama bu saça seyrek demeniz gerçeklikten uzak kendi saçımı ben biliyorum evet üstler ve tepe seyrekti oyüzdem ektirdim ama saçı topluyacak kadar saç vardı toplanyıncada hiç bir seyreklik durmuyor seyrek saç toplanınca böyle durmaz hocam.

Seyrek ve ıslak halinide ekledim, koray hocaya ekim sonrası uzatmak istiyorum tekrar dedim belki biraz daha az eksek donör daha mı iyi dururdu ? Muttalip hoca tarzında fakat önemi yok ektirdik artık ama umarım şu görüntüye benzer bir görüntü yakalarım, o kadar kök çıkarıldı seyrekleşecek biraz ama donör management ile bu kadar övünen asmed için ve bana uzabilirsin dedikleri için bunları yazıyorum, tek amacım insanlara yol olsun sonuçta ben orada ektirdim bir problem olursa yine oraya gidecegim ama ben daha ortalama bir yer seçseydimde donör böyle gözükürdü sanırım bilemiyorum, benim asmedi seçmekti tek amacım donörümün saçlar tutmasa bile bozulmayacak olmasıydı
« Son Düzenleme: 13 Ağustos 2023, 09:56:04 Gönderen: zanax »

saciuzunkel

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #42 : 13 Ağustos 2023, 09:49:14 »
Benim mafoldu yazmadıgım gözüküyor bir arkadaş öyle demiş mahvetmişler donörünü yazmış o kadar bir durum oldugunu sanmıyorum
Eyvallah teşekkürler bende herkes için en iyisini isterim tabiki, zaten foruma yazma sebebimiz görüşlerinizi merak etmemiz biraz can sıkıntısylada yazıyor olabiliriz sonuçta buradaysak saçı kafaya takmışız bir şekilde :)
Abi sen mafoldu mafettiler yazmışsın
Biz de yorum yapıyoruz durumu anla diye gördüğümüz kadar seni neden trolleyelim allah aşkına yav. Yanlış yorum da gelebilir insanız forum burası gözünü seveyim en güzel sonucu almanı biz ister senin için hep güzel şeyler isteriz
« Son Düzenleme: 13 Ağustos 2023, 22:12:16 Gönderen: zanax »

Nhympex

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #43 : 13 Ağustos 2023, 09:49:48 »
Nickiniz den o anlaşılıyor :) takıntılıyız sanırım biraz normal durumlar :)) Kısa hali gerçeği gösterir hocam. sen görmüyorsan. Dik açılarla tel tel geliyor zaten uzun hali de neyse umarım çok güzel sonuç alırsınız ekiminiz çok güzel.

Neyse bende iyi niyetle bir sorun olmadığını eski haline göre normal olduğunu belirtmek istedim. Canınızı sıkacak bir sorun yok ekiminiz süper süreç güzel sorun yok ki?

saciuzunkel

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #44 : 26 Ağustos 2023, 14:45:28 »
2 ay 5 gün oldu. Donörden gün geçtikçe memnun olurum diye bekliyorum fakat görüntü hiç hoş degil, benimle beraber saç ektirmiş bir arkadaşım var şirkette aramızda daglar kadar fark var ve micromotorla ucuz bir yerde ektirdi, donör toparlar mı ne düşünüyorsunuz, benim moralimi en çok donör bozuyor diger saçlar çıkmıcak olsa bile donör bozulmasın diye ben asmedi seçtim, 4500 greft alınca donörün ruhu bile duymuyacak deniliyordu, forumda 2. Aydan sonra donörü toparlayan birileri görmedim o yüzden umudumda çok kalmadı açılcası ayrıca burada saçıma seyrek diyenler için önceki fotolarıda koydum manipülasyon yapıp ekim sonrası fotoları koymayın buraya lütfen,  ekimden önceki halini koyuyorum, donör haricinde genel yorumunuzuda merak ediyorum,

Belkide bu kadar kök çıkarılmaması lazımdı, sonuçta robot sayıyor kaç kök var ona güveniyor insan ama seyrekleşecekse koray hocanında buna izin verecegini düşünmüyorum ama görüntü bu şekilde keşke 3000 greft mi isteseydim

Facebook Twitter Instagram