Gönderen Konu: Avodart, yan etkileri  (Okunma sayısı 3812 defa)

TheArk

• Sr. Member
Ynt: Avodart, yan etkileri
« Yanıtla #15 : 07 Ağustos 2023, 09:52:28 »
Duck söylemiş ama bir daha değinmekte fayda var. Hamile eşiniz varsa Finasteridden uzak tutun. İlaca dokunmasın bile.
Bir kadın erkek çocuğa hamile iken Finasterid kullanırsa çocuğun cinsel organları gelişmez.

Doğrumu anladım hocam ? Hapı ben  değilde  eşim kullanırsa mı çocugun organlarında gelişme problemi yaşanıyor ? 

Birde hapı erkek kullandıgında  olacak çocukta bi problem yaşanma durumu varmı bunu araştırmadım bilen birileri varmı bu konu hakkında ? Çocuk ve çocugun gelişimini riske edecek bi durum varmı finasda

temürmelik

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #16 : 07 Ağustos 2023, 18:56:54 »
Doğrumu anladım hocam ? Hapı ben  değilde  eşim kullanırsa mı çocugun organlarında gelişme problemi yaşanıyor ? 

Birde hapı erkek kullandıgında  olacak çocukta bi problem yaşanma durumu varmı bunu araştırmadım bilen birileri varmı bu konu hakkında ? Çocuk ve çocugun gelişimini riske edecek bi durum varmı finasda
Hamile kadın bu ilacı kullanamaz. Yanlışlıkla içer vs diye önlem amaçlı dikkat edin deniyor.
Erkek kullanınca olası yan etkilerini kendisi göze aldıktan sonra doğacak çocuğa bilinen bir zararı yok. Ama çocuk isteyip de Finasterid kullanmak pek de iyi bir fikir olmayabilir. Çocuk işini halledin sonra kullanın bence.

keloglan60

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #17 : 10 Ekim 2023, 19:36:24 »
Güncelleme yapmak istedim, yaklaşık 2 buçuk ay sürdü ancak yan etki kalmadı

jakos

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #18 : 15 Ekim 2023, 18:09:28 »
Güncelleme yapmak istedim, yaklaşık 2 buçuk ay sürdü ancak yan etki kalmadı

Bilgilendirme icin tesekkurler  |-onayisareti-|

ronaldinho

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #19 : 16 Ekim 2023, 17:41:27 »
Çocuk sahibi olunca kullan demek de çok saçma be arkadaş. Cinsellik yaşamın bir parçası. Hatta benim için ikinci plandadır geyiğini bile reddediyorum benim için 1. sıradadır. İki üç fazla saç çıkacak diye insan bundan vazgeçmemeli. Yan etkisi olmayacağını düşünenler ya da olmayanlar istediğini yapsın tabii.

Facebook Twitter Instagram