Gönderen Konu: Bu saçı finans toparlar mı?  (Okunma sayısı 5191 defa)

Severimseni gencüse

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Bu saçı finans toparlar mı?
« Yanıtla #30 : 13 Mayıs 2024, 23:07:48 »
Merhaba arkadaşlar, 10. Ay içerisinde saçlarımda dökülmeler oluyor ama böyle ufak, cansız saçlar ağırlıklı, fotoğraftan anlaşılıyordur umarım, mevsimsel olabilir mi?

Severimseni gencüse

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #31 : 13 Mayıs 2024, 23:09:07 »
Saçlarım uzun burada dökülenlerin iki katı boşutunda diye bilirim. Dökülenler hep ufak saçlar.

Emirhanka

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #32 : 16 Mayıs 2024, 08:08:18 »
Finasterid'e devam ediyor musunuz ? Ediyorsanız fotoğraf paylaşabilir misiniz ?

Severimseni gencüse

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #33 : 16 Mayıs 2024, 08:09:36 »
Devam ediyorum, en son fotoğrafımdan pek bir fark yok.

Severimseni gencüse

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #34 : 18 Haziran 2024, 09:36:23 »
Neredeyse 1 yıl olacak fini başlayalı, üstteki fotoğraf 3 aylık fin kullanımı, alttaki fotoğraf 11 aylık kullanım sonucu, sadece fin kullandım.
Yan etkiler konusuna gelecek olursak, Çok fazla bir yan etki görmedim, yan etkiyi hafifletmenin yolunun bol su içmek olduğu düşüncesi oluştu kafamda ne kadar doğru bilmiyorum.
Sonuçtan memmun sayılırım, ilk fotoğrafım ile arasında çok fark var, saçlarımı daha canlı hissediyorum, bu aralar alerji ile uğraştığım için biraz ilacı almayı aksattım.
Konumu güncel tutmaya devam edeceğim, herkese bu saç dökülmesi konusunda başarılar diliyorum.

Black426

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #35 : 18 Haziran 2024, 17:10:47 »
Baya gelisme var hocam.Fazla yan etki gormedim demissiniz ama az da olsa gordugunuz yan etkiler nelerdir ? Birde yasiniz kac acaba ?

Severimseni gencüse

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #36 : 18 Haziran 2024, 19:58:17 »
Yaş 29, biraz meni sıvılaşması gördüm, başka bir sorun olmadı, kafama da takmadım ama su alımını azaltmıştım biraz ona bağlıyorum, şuan hiçbir yan etki yok

Severimseni gencüse

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #37 : 18 Haziran 2024, 20:02:23 »
Merhaba arkadaşlar, 10. Ay içerisinde saçlarımda dökülmeler oluyor ama böyle ufak, cansız saçlar ağırlıklı, fotoğraftan anlaşılıyordur umarım, mevsimsel olabilir mi?
Burada ki dökülmemin sebebini mevsimsel olduğunu düşünüyorum ayrıca alpecin şampuanı aldım onun da etkili olduğunu düşünüyorum saçta 2 dk bekletip yıkıyorum biraz kurutuyor sağlıklı gözükmüyor gibi ama dökülmem durdu sayılır çok azaldı

RennieTR

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #38 : 18 Haziran 2024, 22:39:24 »
Yaş 29, biraz meni sıvılaşması gördüm, başka bir sorun olmadı, kafama da takmadım ama su alımını azaltmıştım biraz ona bağlıyorum, şuan hiçbir yan etki yok

Sonradan düzeldi mi hocam sıvılaşma?

Severimseni gencüse

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #39 : 19 Haziran 2024, 05:22:55 »
Şuan bir sıkıntım yok yeni olmuştu zaten alerji belası yüzünden fazla ilaç kullandım biraz ara verdim fine düzeldi tekrar başladım bir sorunum kalmadı

Alper1

• Sr. Member
« Yanıtla #40 : 19 Haziran 2024, 20:00:50 »
Gelişme güzel yeni saçlar çıkmış kullanmaya devam edin bırakmayın |-onayisareti-|
  • Yaşınız 22

RennieTR

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #41 : 19 Haziran 2024, 21:44:33 »
Gelişme güzel yeni saçlar çıkmış kullanmaya devam edin bırakmayın |-onayisareti-|

Kanıma giriyonuz var ya finasterid için denesem mi diye yan etkileri halen göz korkutuyor.

Alper1

• Sr. Member
« Yanıtla #42 : 19 Haziran 2024, 22:20:15 »
Kanıma giriyonuz var ya finasterid için denesem mi diye yan etkileri halen göz korkutuyor.
Yan etkilerinden korkmaya devam ettiğin müddetçe ilaca başladığında elbet yan etki görürsün ilk önce kafada bitirmek lazım. Ben başlamadan önce hiç umrumda bile değildi yan etkiler hatta bazı yan etkileri bilmiyordum bile daha sonradan öğrendim ama hiç bir sıkıntı yaşamadım. İlacın etkilerine gelirsek zaten diyecek bir şey yok kel adamı saçlı haline döndürüyor fotoğraflardan da görüldüğü gibi.
  • Yaşınız 22

RennieTR

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #43 : 19 Haziran 2024, 22:33:36 »
Yan etkilerinden korkmaya devam ettiğin müddetçe ilaca başladığında elbet yan etki görürsün ilk önce kafada bitirmek lazım. Ben başlamadan önce hiç umrumda bile değildi yan etkiler hatta bazı yan etkileri bilmiyordum bile daha sonradan öğrendim ama hiç bir sıkıntı yaşamadım. İlacın etkilerine gelirsek zaten diyecek bir şey yok kel adamı saçlı haline döndürüyor fotoğraflardan da görüldüğü gibi.

Hocam öyle de kafada bir kere girdi bir hormon testine baktırıp başlamak istiyorum bakalım. Şimdi yaş 27 28 evli olmayınca daha da tedirgin ediyor insanı haliyle yoksa etkileri muazzam.

Alper1

• Sr. Member
« Yanıtla #44 : 19 Haziran 2024, 22:37:05 »
Hocam öyle de kafada bir kere girdi bir hormon testine baktırıp başlamak istiyorum bakalım. Şimdi yaş 27 28 evli olmayınca daha da tedirgin ediyor insanı haliyle yoksa etkileri muazzam.
Bilgili bir doktor eşliğinde ilaca başlayabilirsin bazı bilgisiz cahil doktorlar ilaca öcü gibi bakıp insanları korkutuyor.
  • Yaşınız 22

Facebook Twitter Instagram