Gönderen Konu: Bursa İbrahim Erayhan 27 yaş 2100 greft saç ekimi operasyon: 23.06.2023  (Okunma sayısı 9758 defa)

MR_Rapunzel

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
8. Ay oldu saçın ıslak hali bu sekilde. Sol taraftaki bosluktan memnun değilim oraya hic ekilmemis. Oraya belki saç simülasyonu yaptırıp kısa sekilde kullanırım.
Oncelikle giuel olmus bence geriye taradiginizda hic belli bile degil fakat ortadaki fotodaki bosluk goze carpiyor ve ekim oldugu bariz belli acaba bu kisim enden bos birakildi? ve Bahsettginiz sac simulasyonu ne oluyor hocam ilkkez duyoyorum? acikalrsaniz sevinirim

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Boşluk nasıl duruyor kuruyken
Genel olarak iyi bir sonuç bence maşallah
Global Moderator

mk19962023

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Bosluk sacım uzunken belli olmıyro ama ben biraz kısa kullanmak istedim. Kestirince anladım simulasyon yaptırdım böyle daha iyi oldu belli olmuyor. Müsait zamanda foto atacagım sizlere

SilentNight78

• Jr. Member
  • **
Hocam öncelikle hayırlı olsun. Bence çok güzel saçlarınız olmuş, neyi beğenmediniz anlamadım :) benim ekimimde aşağı yukarı sizinki gibi, bende önlere ektirdim fark olarak benim kafa yapısı, alın açıklığı ve ekim alanı daha geniş. Keşke sizinki gibi sonuç alsam. Süreci sürekli paylaşmanız, bana bile moral oldu teşekkür ederim. Takviye herhangi bir şey aldınız mı?
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=34645.0
3 kutu Xpecia bitti - coraspin (ilk 3 ay her gün 3 ay sonra 2 günde 1) - Solgar d3 (2 günde 1) - Solgar vm2000 ve Solgar biotin 5000mcg(3. aydan sonra günde 1) - Prozinc Plus Şampuan - 6 ay boyunca ayda 1 PRP

Roque Junior

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Bosluk sacım uzunken belli olmıyro ama ben biraz kısa kullanmak istedim. Kestirince anladım simulasyon yaptırdım böyle daha iyi oldu belli olmuyor. Müsait zamanda foto atacagım sizlere

Simulasyonun ne kadar kalıcı olacağını söylediler mi bir de kaç seans yaptırdınız?

MR_Rapunzel

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Hocam bu Sac sumulasyonu endir herkes  yazmis ama anlayamadim biraz aciklarmisiniz nasil bir islem bu?

Aang

• Sr. Member
  • Daha güzel günlere.
Saç simülasyonu, derinin yapısına nokta nokta olacak şeklinde dövme gibi bir işlemdir. Bu şekilde noktalar ile vücut derisinin daha koyu gözükmesini sağlayarak saçlı bir görüntü varmış gibi olmasıdır. Forumda bu konular hakkında farklı bir başlık bile mevcut oradan bakarak bilgi alabilirsiniz

MR_Rapunzel

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Saç simülasyonu, derinin yapısına nokta nokta olacak şeklinde dövme gibi bir işlemdir. Bu şekilde noktalar ile vücut derisinin daha koyu gözükmesini sağlayarak saçlı bir görüntü varmış gibi olmasıdır. Forumda bu konular hakkında farklı bir başlık bile mevcut oradan bakarak bilgi alabilirsiniz
Ang bey tesekkur ederim size kisaca ben son sac bukucu diyorum ;) valal ben bunu pigmentation olarak biliyordum ben fransada yasiyorum boyle diyorlar yani, turkiyede sac simulationu oldugunu bilmiyordum? bu dogme kalici mi ? cunku  ilerki yaslarda sac beyazlayinca kotu br goruntu olmaz mi?  sanki gunu kurtarmak icin yapilan bir islem gibi. Fikrinizi merak ettim.

LosPollos

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Simulasyon nasil oldu foto atar misin, nerde yaptırdın simulasyonu

mk19962023

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Arkadaslar merhaba, saçımı kısa kestirdiğim bos olan kısımları ve simülasyonu yaptırdıgım bir kısımın ilk görüntüsünü paylasacağım. 5-6 gün sonra tekrar bir seans olacak cunku saclarım uzadı renk vs tam uyumlu olması acısından. bursa da yaptırdım.estetıchaircenter sac simulasyonu/ ekimi yazınca cıkıyor. Suanlı kendi yorumum benim icin geçerli 1-2-3 numara kullanmak istediğim zaman bosluk görüntüsü kalmadı. 1-2 hafta sonra yine güncelleme yapacağım

MR_Rapunzel

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
hocam hayirli olsun gerekli bir action almissin bence gayet yerinde bir hamle, fakat ben  sac simulasyonu nedir bilmiyorum ne anlama geliyor bu ?

Aang

• Sr. Member
  • Daha güzel günlere.
hocam hayirli olsun gerekli bir action almissin bence gayet yerinde bir hamle, fakat ben  sac simulasyonu nedir bilmiyorum ne anlama geliyor bu ?

Bu işlemi bir nevi dövme olarak düşünebilirsin. Nokta nokta olacak şekilde deriye dövme yapılıyor ve burada sanki saç varmış gibi bir görüntü sağlanıyor.

Bu işlem uzun süreli kalıcı bir işlem değildir. Bu dövmenin kalitesine göre 3-5 sene içerisinde rengi atabilmekte olup yeşil renge dönebiliyor. Sürekli yenilenmesi gerekebiliyor.

Otantikbiri

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Hocam önlerde neden boşluk kalmış ekilmedi mi oralara

recklai85

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
malesef basarısız ekim  halbukı daha guvenlı ellerde super olabılırdı

Facebook Twitter Instagram