Gönderen Konu: Bursa İbrahim Erayhan 27 yaş 2100 greft saç ekimi operasyon: 23.06.2023  (Okunma sayısı 9756 defa)

pisikletadam

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
süreç biraz zayıf ilerliyor sanki ,umarım şu bir iki ay hızlanır en can alıcı zamanlar .

ivenrec

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
gayet iyi gidiyor

mk19962023

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Tesekkur ederim:) bende normal süreçte ilerlediğini düsünüyorum sizin gibi

mk19962023

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
5. Ay bu sekilde bilmiyorum. 5-6 sac prp. Üzerine 3hafta önce kök hücre yaptırdım. Ekimden cok memnun değilim gibi. Ekilmemis alanlarda var. Kendi sacım zaten sağlıklı üzerine 5. Ayda daha farklı bekliyordum.

emekli kel

• Hero Member
 dur daha 5 ay sorun yok
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

mk19962023

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Bilmiyorum abi ya milletin 5.ayda daha iyi sonucları benim donör bölgesi vs sorun yok daha iyi bir sonuc bekliyordum 5. Ay icin ama bakalımm

emekli kel

• Hero Member
 sorun yok
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

MR_Rapunzel

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Bilmiyorum abi ya milletin 5.ayda daha iyi sonucları benim donör bölgesi vs sorun yok daha iyi bir sonuc bekliyordum 5. Ay icin ama bakalımm
. hocam valla sirf senin icin uyelik hesabia ctim acik soylemk gerekirse  ilk ekim foton hic homojen olmamis yani daha 27 yasindasin ekilen ve mevcut bolgende ileriki yillarda dokulmeden kaynakli bir kel cizgi olusacak  bence ileriyi dusunerek. hoca sac olan yerlerede.  dokunabilirdi bir parca ikinci oalrak 5. ay foton benim icin hayal krikligi oldu anliyorum ki Yt kanalina en iyi sonuclar cikartiliyor yani su forum sitesini acandan allah razi olsun  her seyi objectif bir sekilde gorme sansimiz oluyorinsallah duzelir yani yaz ayina kadar  ben bu basligi kendimin gibi takip edicem insallah toparlanir. Amacim moral bozmak degil, filtresiz dusuncelerimi belirtmekti cunku bende kismen kelim arkadasim bende bu yollardan gececegim Eray hoca benidigim bir hoca global olarak ama boyle sonuclar goruncede dusunduyor beni acikcasi bir soru isareti...

mk19962023

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Arkadaslar 6 ay gecti 7.aya geciyorum memnun değilim diyemem. Sol taraf biraz geriden geliyor ıslak foto ve kuru foto ekledim.

Yanlarıalüstükalsin

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Merhabalar gayet güzel olmuş bende haftaya perşembe günü Akl de ettireceğim acaba on cizgim nasıl olacak çok merak ediyorum sadece yanlara mi edecekler öne de edecekler mi

mk19962023

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Kafa yapınıza göre ekecek kisiler tasarlar, umarım istediğiniz gibi olur. Daha önceden aynı yerde ektirmis kisilerle iletisime gecerseniz daha iyi olur

emekli kel

• Hero Member
 bir tarafın geriden gelmesi normal bir cok kişide oluyor zamanla hallolur

MR_Rapunzel

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Kafa yapınıza göre ekecek kisiler tasarlar, umarım istediğiniz gibi olur. Daha önceden aynı yerde ektirmis kisilerle iletisime gecerseniz daha iyi olur
Hocam uzun sekil gozel olmus  fiyati nedir? gormeedim fiyat konusunu yazabilirmisiniz lutfen? 2100 greft icinne kadar odediniz toplamda?

mk19962023

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Ben o zaman uyguna yaptırmıstım suan fiyarları bilmiyorum. En doğrusu ibrahim bey ile iletisime gecmek grefte göre size fiyat verir

Facebook Twitter Instagram