Gönderen Konu: Bursa İbrahim Erayhan 27 yaş 2100 greft saç ekimi operasyon: 23.06.2023  (Okunma sayısı 9807 defa)

kelbabangida

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
planlama doğru yapıldığı için kendi saçların zarar görmemiş umarım ekilenlerde çıkar ve süreç sonunda yüzün güler dostum.

ivenrec

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
son durum nedir?

mk19962023

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Merhaba süreç aynı şekilde ilerliyor ufak hareketlenmeler var 3. Ayda foto yükseleceğimi 10 gün sonra falan

mk19962023

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Merhabalar, 85. Gün bu şekilde. 70. Gün saçları kestirmiştim. 2hafta geçti üzerinden donör bölgesi bu şekilde. Saç için Prp yaptırmıştım ordan kalan küçük yara ve sivilceler var. Sivilcelerin hareketlenmeden kaynaklı olduğunu söylüyorlar bir taraf daha hızlı şekilde ilerliyor gibi. durum bu şekilde.

mk19962023

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
90. Güne doğru bu şekilde. Kendi saçlarım çok çabuk topladı. Ama ekim yapılan 2100 ön hat bu şekilde ilerliyor. 5 Prp yaptırdım. 2 t-Lab. 1 dpg marka. 2 vacusera prp. Şampuan olarak. Vichy dercos energisant kırmızı olan, kepek sorunu olduğundan aynı şekilde Vichy dercos  anti dandruff yeşil olanından kullanıyorum. Bir de solgar vitamin, xpecia

emekli kel

• Hero Member
 yolun bası
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

mk19962023

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Evet… İnsan bir ann sürecin tamamlanmasını istiyor 😂

emekli kel

• Hero Member
 :)olede dur bakalım maç yeni basladı oynamadan 3 puan yok.galibiyetin anahtarı sabır
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

mk19962023

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
90. Gün

emekli kel

• Hero Member
 ayda 1 resim at.çıkışlar baslıyor.sende pek bakma saçına ara ara bak.piskolojin bozulur

mk19962023

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Çok doğru valla 😂

mk19962023

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
119.gün

emekli kel

• Hero Member
 surec guzel 1 2 aya patlama yapmalı

mk19962023

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Abi insallah ya

Facebook Twitter Instagram