Gönderen Konu: Bursa İbrahim Erayhan 27 yaş 2100 greft saç ekimi operasyon: 23.06.2023  (Okunma sayısı 9920 defa)

mk19962023

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Bu da güncel flashli cekim Kabuk dökümü iyileşme çok hızlı olmuştur. Dökülmemde çok hızlı ilerliyor

crackerteam

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
EKim güzel olmuş, en azındna kalın bir kabuk vs yok, şanslısın :)

Ekimi 4 yönden değerlendirmek gerekecek;
1-Zamanla saçların homojen dağılımı: ön ve arka yoğunluk farkı varmı yokmu, belki 1 yıla yakın bekleyeceğiz,
2-Saçların yoğunluğu: 6-8 aylık süreçte belli olur
3-Saçların yönü: Zamanla belli olur
4-Ön çizgi estetiği: kişiye göre değişir ama ben beğendim doğal göründüğü için
5- Komplikasyon var mı yok mu? - Şu an bildiğimiz sadece komplikasyonsuz dokuz günde kabuk olayını atlatman

mk19962023

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Çok teşekkür ediyorum Ekimi yeni yapılmış heyecanlı arkadaşlara sağladığınız katkı için

crackerteam

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
bu arada ben doktor değilim ve sadece kendi öz yorumumu paylaştım, daha kendi konumu açmadım ama aylardır bir sürü makaleler okuyup videolar izledik, fakat yeterli değil ve bu konuda öğrenilecek birçok şey var. Sadece genel bir değerlendirme yaptım, senin yerinde olsam işime odaklanırım çünkü herhangi bir komplikasyon görünmüyor. 7-8 ay beklemek gerekecek, aralıklı olaraktan burada resimlerini paylaşırsın.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
normal şok dökülme sürecindesin
olagan akışında saç ekimi sürecin ekim alanı da sağlıklı görünüyor
Global Moderator

mk19962023

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
18.gün ekilen saçların çoğu döküldü. Dökülme sonrası saç derisinde küçük nokta gibi şeyler var, küçük saç kökleri gibi noktalarda sivilce gibi sarı iltihapla patlayarak çıkıyor sanırım. (Saç derisi o kadar kırmızı vs değil flaşlı çekim yapıyorum).

mk19962023

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Bu da diğer taraf

Joker25

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
kardeşim endişen olmasın saçların süper olur. ben de ibrahim hocaya ektirmiştim. gayet memnunum. bakımını yap çıkmaya başladığını gördükçe senin de memnun kalacağından şüphem yok

mk19962023

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Teşekkürler

mk19962023

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Şok dökülme devam ederken nerdeyse hepsi döküldü 😂😂küçük küçük siyahlıklar var ve sanki kıl dönmesi givbi sivilce tarzı şeyler normal mi? 20 gün daha 😂

mk19962023

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Yan taraflar

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
selam süreç normal nolmaş şok dökülme evresi kardeşim bir sorun promlem yok şok evresinde
Global Moderator

Bal Porsuğu

• Hero Member
ŞOK SÖKÜLMEN NORMAL SEVİYESİNDEDEVAM EDİYOR UMARIM ÇIKIŞLARDA GÜZEL BAŞLAR

Neo_22

• Jr. Member
  • **
Dokulme tipin sac tipin yasin acikligin aynu bendeki gibi,ekimime bakib degerlendire bilirsin ,umarim diledigin gibi olur sacin

Facebook Twitter Instagram