Gönderen Konu: Donor  (Okunma sayısı 288 defa)

@Kadir

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Donor
« Yanıtla #1 : 27 Haziran 2023, 20:05:15 »
tş...k mı geçiyorsun

Ali Kemal

• Sr. Member
« Yanıtla #2 : 27 Haziran 2023, 21:51:34 »
Bu donöre zayıf diye saç ekimcinin alnını karışlamak lazım  :) kimmiş onlar?

Musa Turcan

• Sr. Member
« Yanıtla #3 : 27 Haziran 2023, 22:10:28 »
kım bunu diyen mehmethair falan mı

sefqlas

• Full Member
« Yanıtla #4 : 27 Haziran 2023, 22:22:56 »
kım bunu diyen mehmethair falan mı
şahin Çelik de öyle dedi Esma Serkan tetik de . Daha doğrusu ince telli dediler biraz moralim bozuldu. Kapaticilik iyi olmayabilir vs

Musa Turcan

• Sr. Member
« Yanıtla #5 : 27 Haziran 2023, 22:36:21 »
yani donör kısmındakı çoklu graftlara bakar iyi olup olmaması  çoklu graftlarıda gözle nasıl ayırt etmişler helal olsun

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 28 Haziran 2023, 03:39:34 »
Saç Ekim merkezleri bu donora zayıf diyor. Ekersek de dipleri görünür diyor siz ne düşünüyorsunuz?

Donörünüz seyrek ve donörünğz zayıf aynı şeyler değil.
Benimde göründüğüm kadarı ile donördeki saçlarınız zayıf ve çok verimli değil. Yani zayıf bir donör demek yanlış olmaz

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #7 : 28 Haziran 2023, 12:41:12 »
 6 ay finasterid kullanır ole ektirirsin.donor guzel bence.genel saç dokulmeni kontrol altın al o daha onemli.yada ektirip finasteride baslarsın.
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

muratbakara

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #8 : 28 Haziran 2023, 20:06:03 »
Resimde gayet yoğun gözüküyor, detaylı bir saç analizi yaptımı merkez ? sadece tek bir merkezlemi görüştünüz ?

sefqlas

• Full Member
« Yanıtla #9 : 30 Haziran 2023, 21:22:38 »
Resimde gayet yoğun gözüküyor, detaylı bir saç analizi yaptımı merkez ? sadece tek bir merkezlemi görüştünüz ?
Asuman Hair sıkıntı olmaz medikal tedavi ile destekleriz ve kapatırız dedi diğerleri pek dediğim gibi donor sık ama ince telli olduğu için kapaticilik çok olmayabilir dedi

sefqlas

• Full Member
« Yanıtla #10 : 30 Haziran 2023, 21:24:15 »
Donörünüz seyrek ve donörünğz zayıf aynı şeyler değil.
Benimde göründüğüm kadarı ile donördeki saçlarınız zayıf ve çok verimli değil. Yani zayıf bir donör demek yanlış olmaz
sizce saçları güçlendirmek için yapacak bişey var mıdır? Ya da saç ekimi işine hiç bulasmayayim mi ? Ön hat açıklığı var tepe için değil de ön hat için Ekim yaptırmak istiyorum

sefqlas

• Full Member
« Yanıtla #11 : 30 Haziran 2023, 21:28:26 »
Flaşlı çektim birde buna bakmanizi istiyorum

duck

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #12 : 30 Haziran 2023, 21:37:26 »
Flaşlı çektim birde buna bakmanizi istiyorum
tam da asuman hairin dediği gibi donör bölgeniz yoğun fakat şahin hoca ince telli olduğunu düşündüğü için donör sağlam değil demiştir, nihayetinde direkt donör bölgesini alıp açık bölgeye ekemezler ekilebilecek greft sayısı belli, o ekilen greft miktarıyla da seyrek durabilir. saç tellerinizi kalınlaştırmak ve tepe bölgesini güçlendirmek için finasteride düşünün derim ben
finasteride kullanmazsanız da aga e tablet veya xpecia güzel bir tercih olacaktır

Günlük 0.5 mg Dutasteride

Önerilerim Doktor Tavsiyesi Değildir

Ekim merkezi Ahmet Tosun
Greft sayısı 4500
Ekim tarihi 14.03.2023
[/U

sefqlas

• Full Member
« Yanıtla #13 : 30 Haziran 2023, 21:48:23 »
tam da asuman hairin dediği gibi donör bölgeniz yoğun fakat şahin hoca ince telli olduğunu düşündüğü için donör sağlam değil demiştir, nihayetinde direkt donör bölgesini alıp açık bölgeye ekemezler ekilebilecek greft sayısı belli, o ekilen greft miktarıyla da seyrek durabilir. saç tellerinizi kalınlaştırmak ve tepe bölgesini güçlendirmek için finasteride düşünün derim ben
finasteride kullanmazsanız da aga e tablet veya xpecia güzel bir tercih olacaktır
Xpecia kullanıyorum ama günde bir adet kullanıyorum. Finasa başlamayı düşünüyorum. Çoklu greft sayım çok olursa ekim sonucu iyi olabilir aksi takdirde iyi olamaz diye bir sonuç çıkarıyorum ben o zaman

duck

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #14 : 30 Haziran 2023, 23:00:19 »
Xpecia kullanıyorum ama günde bir adet kullanıyorum. Finasa başlamayı düşünüyorum. Çoklu greft sayım çok olursa ekim sonucu iyi olabilir aksi takdirde iyi olamaz diye bir sonuç çıkarıyorum ben o zaman
aynen öyle hem tellerinizin kalınlığı hem de çoklu greft önemli. finasteride kullanın belli bir süre birkaç ay gibi, yan etkilerden kaçınmak için de sağlıklı yaşayın doğal testosteronunuzu yükseltmeye odaklanın. ardından ekim düşünebilirsiniz.

Günlük 0.5 mg Dutasteride

Önerilerim Doktor Tavsiyesi Değildir

Ekim merkezi Ahmet Tosun
Greft sayısı 4500
Ekim tarihi 14.03.2023
[/U

Facebook Twitter Instagram