Gönderen Konu: Sizce bu saç ekim için uygun mu?  (Okunma sayısı 426 defa)

Raven

• Yeni üye
  • *
Sizce bu saç ekim için uygun mu?
« : 25 Haziran 2023, 20:38:53 »
Arkadaşlar yaş 45, sizce bu donörden bu açıklığı kapatacak yada en azından vertex bölgesindeki aşırı açık alanda azda olsa kararma sağlayacak bir ekim yapılabilir mi? Yoksa macera arama bu duruma alış mı dersiniz. Teşekkürler

Hietzsche

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Sizce bu saç ekim için uygun mu?
« Yanıtla #1 : 25 Haziran 2023, 22:45:42 »
Kesinlikle çıkar ,donörün zayıf görünmesine rağmen işi bilen bir merkezde kötü bir görüntüye neden olmadan 3000 greft rahatlıkla çıkar hatta manuel alım olursa 4500 gibi rakamlarda zor değil.
Ben senin yerinde olsam özellikle yaş dolayısıyla ekimden çekinmezdim.Agresif dökülmelerin olduğu dönemleri atlatmışsın ve bundan sonraki süreçte çok fazla dökülmen kısa zamanda olmaz uzun yıllar bu şekilde devam edersin hocam.
Yaptıracağın ekimde başarılı olursa uzun yıllar saç sorunun olmaz.
Aslında senin durumunu medikal tedavilerle çözmekte mümkün ama bana kalırsa direk ekim yaptır .Özellikle ektireceğin yer çok önemli hocam bu yüzden iyi araştır.
Ahmet tosun ,hakan doğanay ,akl gibi döner bölgeyi çok iyi kullanan merkezlere özellikle bak derim.
Bütçe sıkıntısı yoksa şu durumun için en iyisi aslında asmed.

Raven

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #2 : 25 Haziran 2023, 22:56:24 »
Yanıtınız için çok teşekkür ederim Sn.Hietzsche , bu durumda yaz sonu ekim için bahsettiğiniz merkezlerle görüşmeye başlamalıyım ,bahsettiğiniz medikal tedavi önerilerinizi de duymak isterim mümkünse en azından ekim öncesi destekleyici olabilir diye düşünüyorum . Aslına bakarsanız oldukça umutsuzdum cevabınız beni gerçekten motive etti tekrar teşekürler. Saygılar

Raven

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #3 : 29 Ekim 2023, 20:32:56 »
Kesinlikle çıkar ,donörün zayıf görünmesine rağmen işi bilen bir merkezde kötü bir görüntüye neden olmadan 3000 greft rahatlıkla çıkar hatta manuel alım olursa 4500 gibi rakamlarda zor değil.
Ben senin yerinde olsam özellikle yaş dolayısıyla ekimden çekinmezdim.Agresif dökülmelerin olduğu dönemleri atlatmışsın ve bundan sonraki süreçte çok fazla dökülmen kısa zamanda olmaz uzun yıllar bu şekilde devam edersin hocam.
Yaptıracağın ekimde başarılı olursa uzun yıllar saç sorunun olmaz.
Aslında senin durumunu medikal tedavilerle çözmekte mümkün ama bana kalırsa direk ekim yaptır .Özellikle ektireceğin yer çok önemli hocam bu yüzden iyi araştır.
Ahmet tosun ,hakan doğanay ,akl gibi döner bölgeyi çok iyi kullanan merkezlere özellikle bak derim.
Bütçe sıkıntısı yoksa şu durumun için en iyisi aslında asmed.
Hocam Hakan Doğanay bizim kliniğimiz için açıklık fazla, uygun değilsiniz dedi diğerlerine de sormadım açıkcası .Bahsettiğiniz medikal tedaviler minox tarzı tedaviler mi yoksa başka önerileriniz olurmu acaba? Teşekkür ederim

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 29 Ekim 2023, 21:42:18 »
TEPE ALAN ZOR BÖLGE 1 EKİMLE İSTENİLEN KAPANMA OLMAZ GENELDE BUNU BAŞTAN SÖLİYİM SAÇ EKTİREBİLİRSİNİZ İYİ BİR MERKEZ SEÇİN PARAYA KIYIP YOKSA SAÇMA SAPAN BİR SAÇ EKİMİ YAPTIRMAYIN ARAŞTIRIN HOCAM
Global Moderator

Romanadam

• Sr. Member
« Yanıtla #5 : 31 Ekim 2023, 02:55:38 »
bu açıklık fazla ise kimse ekim yaptırmasın  :)

nisan22

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 31 Ekim 2023, 13:43:32 »
hocam donörün güzel gibi görünüyor, yeteli olmazsa sakaldan da alım yapıyorlar ve çok güzel sonuçlar da var. forumda da örnekleri çok. sadece tepe biraz sıkıntılı bir bölge onun dışında bence iyi bir merkez seçersen güzel bir sonuç olur. Ahmet Tosun ve Medeks'le görüşebilirsin. Asuman Hair de çok iyi. şu an için tek yapman gereken iyi bir merkez seçmen. sonra da sabırla beklemek tabii :)) bende yeni ekim yaptırdım, klinik seçmek en zor kısmı sanıyordum ama forum sayesinde artık o iş zor değil, en zor kısmı beklemekmiş :)

Raven

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #7 : 02 Kasım 2023, 10:37:27 »
Sn. Hintell , Romanadam , nisan22 yanıtlarınız için teşekkür ederim . Yeniden araştırmaya devam edeceğim.

Facebook Twitter Instagram