Gönderen Konu: Estemylife Hasan Akıl 4000 greft hiperbarik oksijenli saç ekimi 22/11/2017  (Okunma sayısı 38348 defa)

canbaba

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Sayin asimavi nacizane tavsiyem donor bolgeyi biraz uzun tutun bu sekilde seyrek duruyor on taraflariniz kizarmis buda cikislarin basliyacagini gosteriyor bendede oyle oldu ve kasindi cok sabirli olmak gerekiyor saclar ciktikca biranonce surec tamamlansin istiyor insan hayirlisi olsun.Estmylife ektirenleri olarak birgun bulusup bir kahve icmek isterim forumdaki arkadaslarla bir hatira fotosu cekilirdik.

Asimavi

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Eyvallah canbaba. Bu ara nişanlanıyorum. Ama bir fırsat bulup bir araya gelebilirsek güzel olur ama nasıl ayarlanır bilemiyorum

canbaba

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Eyvallah canbaba. Bu ara nişanlanıyorum. Ama bir fırsat bulup bir araya gelebilirsek güzel olur ama nasıl ayarlanır bilemiyorum
Allah mesut etsin.ayarlariz insallah saclar bi ciksinda😁

Hmtaksz

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Hayırlı olsun Asimavi kardeşim, saç olayına giren ya evleniyor ya nişanlanıyor birşey oluyor yani.
Şenol53 vardı birde :)
« Son Düzenleme: 30 Ocak 2018, 08:45:46 Gönderen: Hmtaksz »

Asimavi

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Hayırlı olsun Asimavi kardeşim, saç olayına giren ya evleniyor ya nişanlanıyor birşey oluyor yani.
Şenol53 vardı birde :)
Çok teşekkür ederim. Darısı tüm bekar arkadaşların başına

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları

Hayırlı olsun kardeşim Allah mutlu etsin
Global Moderator

Asimavi

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları

Hayırlı olsun kardeşim Allah mutlu etsin
Çok teşekkürler hintel bey hamit bey inşallah sizinde darısı başınıza:))) çok sağolun

Asimavi

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
75. Günde kesim sonrası durum arkadaşlar

Asimavi

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ensemi sürekli kazıtmama tapman görsel bir sorun yaşamadım. Ama ilk sıfıra vurulduğunda ciddi tahriş ve sivilce olmuştu.

Stag

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Çizgi oturmaya basşlamış güzel görünüyor , darısı başıma :)

Asimavi

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Sizin ön çizgi efsane olcak hocam. Şuan ne durumdasınız bir foto paylaşsanız. Şakakları görsek

Stag

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Sizin ön çizgi efsane olcak hocam. Şuan ne durumdasınız bir foto paylaşsanız. Şakakları görsek
Bir kaç güne 60 gün fotolarını paylaşacağım , şu an için çizgi oturmadı bir kaç güne değerlendiririz.

Asimavi

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları

güka10

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Hocam ekimin 2 bucuk ay icin cok iyi insallah daha iyi olur

Facebook Twitter Instagram