Gönderen Konu: ASLI TARCAN SAÇ EKİMİ 5000 GREFT  (Okunma sayısı 4758 defa)

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Ynt: ASLI TARCAN SAÇ EKİMİ 5000 GREFT
« Yanıtla #16 : 20 Haziran 2023, 13:28:22 »
anladım hocam teşekkürler, 2. ekimi daha iyi bir yerde yaptırırım napalım o kadar acı çektik forumunda takip ediyordum aslında ama referans üzerine gittim buraya sonuçlarını beğenmiştim ama herşey referans değilmiş bunu anladım 2-3 ekimin güzel olması ve maddi açıdan uygun olması cezbetti beni hayırlısı olsun inşallah kötü bir sonuç almam, 2. ekimi bir sene sonra yaptırsam sorun olur mu hintell? Asuman hanımı düşünüyorum

Referans ile saç ektirilmez
Araştırıp karar vereceksin
Foruma bakacaksın bu bu ekimciler başarılı evet ama ben referans üzerine saç ektireyim gibi bir surum söz konusu olmamalı neyse hayırlısı olsun.
Global Moderator

denizci1

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #17 : 20 Haziran 2023, 13:33:52 »
Bence çokta kötü bir ekim değil ya. Gayet iyi görünüyor. Tabi 3-4 ay sonra daha iyi anlaşılır.. Ama fena ekim değil. Hayırlı olsun. İnşallah istediğin gibi olur..

joker35

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #18 : 20 Haziran 2023, 14:15:52 »
Referans ile saç ektirilmez
Araştırıp karar vereceksin
Foruma bakacaksın bu bu ekimciler başarılı evet ama ben referans üzerine saç ektireyim gibi bir surum söz konusu olmamalı neyse hayırlısı olsun.
haklısın üstad inşallah kötü bir sonuç almam psikolojik olarak çok etkilendim, keşke Farklı bir yere mi gitseydim diye düşündüm ama iş işten geçti artık , inşallah iyi bir sonuç alırım 2. ekim zor olur benim için ama olası bi kötü sonuçta mecbur 2. Ekim düşüneceğim 1 sene sonra… 5000 greftim sonra donörde saç kalmış mıdır onu düşünüyorum yaşım 27 ileriye doğru saçlarım dökülürse kurşunum kalmaz o da etkiliyor beni, saç ekimi cidden zor bir süreçmiş beklemesi yorumlar vs umarım herşey yolunda gider bakalım..

joker35

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #19 : 20 Haziran 2023, 14:17:10 »
Bence çokta kötü bir ekim değil ya. Gayet iyi görünüyor. Tabi 3-4 ay sonra daha iyi anlaşılır.. Ama fena ekim değil. Hayırlı olsun. İnşallah istediğin gibi olur..
çok teşekkür ederim az da olsa içime su serptiniz eski bir denizciyim bende:)

denizci1

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #20 : 20 Haziran 2023, 14:22:25 »
çok teşekkür ederim az da olsa içime su serptiniz eski bir denizciyim bende:)

Eyvallah kardeşim. :) Denizler candır ya.. Sonuç ortaya çıkmadan yorumlar ile moralini bozma.. Yorum yapan arkadaşlar tabiki senin benim iyiliğimiz için yapıyor.. Ama daha işin başında takılma fazla yorumlara.. Sonucu bekle ondan sonra ikinci ekimi düşün. Sen ekim yaptırmışsın bir kaç gün geçmiş, ikinci ekimi düşünüyorsun :)

Kanat

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #21 : 20 Haziran 2023, 15:08:20 »
Hocam selamlar,
Çizgi daha iyi olabilirdi ama temiz bir ekime benziyor bence. Yani öyle psikoloji bozacak birşey yok, artık ekilenler çıksın bu kısma odaklanmak lazım. Donör alımı temizdir umarım.
  • Ekim Tarihi: 16.05.2023
  • Ekim Merkezi ismi Dr.Serkan Aygın
  • Greft Miktarı 4.300
  • Medikal Tedavi Solgar omega 3-950, Solgar biotin 5.000

joker35

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #22 : 20 Haziran 2023, 15:19:45 »
hocam pazar Ekim oldum saç derisine bundan sürdüm Ekim merkezine söyledim ama sakın kullanmayın dedi şimdi Farklı bir marka saç losyonu önerdi kafama bundan sürmüştüm şimdi suyla duruladım acaba sorun olur mu ya

joker35

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #23 : 20 Haziran 2023, 17:00:38 »
Hocam selamlar,
Çizgi daha iyi olabilirdi ama temiz bir ekime benziyor bence. Yani öyle psikoloji bozacak birşey yok, artık ekilenler çıksın bu kısma odaklanmak lazım. Donör alımı temizdir umarım.
inşallah hocam. Yukarıda attığım ilaçları kullandım ama sonrasında en son attığım penthenol sürdüm yarım saat bekletip 2 dk duşta kaldım sizce saçımda sorun var mı kökler ölmüş mü

Kanat

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #24 : 20 Haziran 2023, 17:15:51 »
Dostum ben benim kliniğin söylediği  dışında bir losyon kullanmadım. Sana da bunu öneririm.
Bu kremi hiç duymadım. Tecrübeli bir arkadaş mı önerdi? Nerden geldi bilgi kullan diye?
  • Greft Miktarı 4.300

joker35

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #25 : 20 Haziran 2023, 17:20:48 »
hintell eczaneden losyon aldı dedi ona istinaden aldım klinikle paylaştım bepanthenol sür yarım saat beklet durula dedi uyguladım bunu

joker35

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #26 : 20 Haziran 2023, 17:21:59 »
Dostum ben benim kliniğin söylediği  dışında bir losyon kullanmadım. Sana da bunu öneririm.
Bu kremi hiç duymadım. Tecrübeli bir arkadaş mı önerdi? Nerden geldi bilgi kullan diye?
ilk attığım foto Ekim öncesi diğer sonrası sence kökler ölmüş mü ?

Kanat

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #27 : 20 Haziran 2023, 17:23:15 »
Dostum hintel hocam söylediyse sıkıntı olmaz merak etme.
  • Greft Miktarı 4.300

joker35

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #28 : 20 Haziran 2023, 17:24:41 »
saç losyonu olarak geçiyor o aldığım ama Sedef hastaları falan kullanıyormuş çok korktumviçinde kimyasalda varmış :( bilgili bir yorum yapabilir mi

joker35

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #29 : 20 Haziran 2023, 17:48:04 »
Dostum hintel hocam söylediyse sıkıntı olmaz merak etme.
Hocam sence sorun olur mu klinik bepanthenol önerdi sonra onu uygulayıp duruladım

Facebook Twitter Instagram