Gönderen Konu: saç ekimine uygun muyum ?  (Okunma sayısı 291 defa)

Cancanbram

• Yeni üye
  • *
saç ekimine uygun muyum ?
« : 18 Haziran 2023, 13:25:42 »
Arkadaşlar hepinize merhaba. Yaklaşık 2 ay sonra saç ektireceğim. Henüz bir yerle görüşmedim fakat ektireceğim kesin onu söyleyebilirim. 2 aydır minoxil ve avodart kullanıyorum. Ekime kadar 4 ay kullanmış olacağım. Sizlere sorum ekim yaptırsam basıl olur ve üstlerde halihazırda bulunan saçlarım tamamen Ekim sebebiyle dökülecek mi fotoğraf ekliyorum teşekkürler.

cengover21

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: saç ekimine uygun muyum ?
« Yanıtla #1 : 18 Haziran 2023, 16:52:08 »
güzel soru  :) özellikle avodart kullandığın için kendi saçlarının ekim travmasından etkilenip dökülmesi daha zor olacaktır yalnız burda bence en önemli belirleyici etken ekim yaptıracağın yer olur .Ekim yaptıracağın yer travmatik çalışan bir yer ise kendi saçlarında gider ama tam tersi titiz çalışan işinin ehli bir merkez ise kendi saçların daha az şok dökülmeye maruz kalacaktır .Yani bence kardeşim sen bunları çok düşünme ve sadece kendin için doğru olabilecek saç çıkartma oranı yüksek ,donör bölgeye ve kendi saçlarına çok zarar vermeyecek bir yere karar vermelisin.

Cancanbram

• Yeni üye
  • *
Ynt: saç ekimine uygun muyum ?
« Yanıtla #2 : 18 Haziran 2023, 16:59:16 »
Şahin Çelik ile görüştüm 30biin lira fiyat verdi. Orası sizce nasıl olur bu kafa için konu ile ilgili bilgisi olanlar yardım edebilir mi çok kararsızım.

Facebook Twitter Instagram