Gönderen Konu: İlhan Serdaroğlu 2000 Greft 22 Kasım Saç Ekimi  (Okunma sayısı 14367 defa)

Sergeant

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: İlhan Serdaroğlu 2000 Greft 22 Kasım Saç Ekimi
« Yanıtla #61 : 09 Eylül 2018, 11:50:40 »
İlhan Hoca kendini bir türlü geliştiremiyor ekimleri çok az ve seyrek benim gözlemlediğim... birde youtube a reklam vermiş onu tercih edecektim 7 bin tl ye anlaşmıştık vaz geçtim sırf bu yüzden...

ezengin

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #62 : 09 Eylül 2018, 13:36:07 »
Onceki resimlerden daha dolgun bir goruntu var,burasi aşikar, hoca aralara sac cizgisinden geriye dogru ekim yaptimi ,sadece cizgiyimi doldurdu?bide hocam ekimden 10 gun boyunca yikadinmi sacini yada sadece ekii bolgeyimi yikadin merak ettim

alfonzomontana

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #63 : 09 Eylül 2018, 13:47:04 »
açıkçası ben bu hocanın daha süper bir ekimini görmedim. aslında ben doktorların ekim yapmasını savunan briyim ama bu hocayı başarılı bulamıyorum..inan doktor olmayanlar bile bundan daha başarılı... bir ekim revizyona gidiyorsa başarısızdır yani hocanın başarısızlığı.. sana bu eziyeti ikinciye yaşatmaya hakkı yoktu. bir de revizyon ekim yapıyor diye seviniyoruz aslında hesabını sormamız lazım.. yani senin açıklığın mükemmel bir sonucu hakeden bir açıklık onu bile yapamamış... inşallah sonucu güzel olur kardeşim.. kızdım yani hocaya..
+1

jhunberg

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #64 : 09 Eylül 2018, 21:32:22 »
merhaba ben 11.aydayim suan ilhan hocaya ektirdim malesef benimde saçlarım husran ne tepede ne önlerde istediğim sıklık yok çok seyrek ve ön cizgim duzgun degıl kendısıyle gorustum revızyon yapalım dedı ama ıkıncı defa kendısıne gıtmek ıstemıyorum .revızyon teklıfını red ettım para ıadesı ıstedım bende para ıadesı olmaz dedı .artık yapacak bısey yok ıkıncı bır seans ıcın onumuzdekı ayı beklıyorum bırkac ekım merkezıyle gorustum karar asamasındayım .ınsallah bu sefer nokta atısı yaparım. ıkıncı ekımımde buaradan ay ay paylasacagım kısmetse

Iceman

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #65 : 10 Eylül 2018, 15:41:55 »
Onceki resimlerden daha dolgun bir goruntu var,burasi aşikar, hoca aralara sac cizgisinden geriye dogru ekim yaptimi ,sadece cizgiyimi doldurdu?bide hocam ekimden 10 gun boyunca yikadinmi sacini yada sadece ekii bolgeyimi yikadin merak ettim
Hocam aslında geriye doğru ekimleri çizgiden daha fazla gibi bence, şakaklara kadar ekti. 2. günden itibaren hem ekili bölgeyi hem saçı kafayı geriye doğru atıp yıkadım. Neden sordun hocam?

ezengin

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #66 : 10 Eylül 2018, 16:18:29 »
Su yuzden sordum azicik bolge icin tum kafayi 10 gun boyunca yikamak diger saclarin anasini aglatiyorda ondan neyse atlatmissin o sureci 
Hocam aslında geriye doğru ekimleri çizgiden daha fazla gibi bence, şakaklara kadar ekti. 2. günden itibaren hem ekili bölgeyi hem saçı kafayı geriye doğru atıp yıkadım. Neden sordun hocam?

Iceman

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #67 : 27 Ekim 2018, 12:37:28 »
Bugun ikinci ekimin 72. Günü, dün saçları kısa kestirdim, sonuçları daha net görmek kolaylaşacaktır diye düşünüyorum. İkinci ekim etkisi görülmeye başlamış mıdır sizce?

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #68 : 27 Ekim 2018, 12:41:03 »
Gayet güzel gidiyor kardeşim
Global Moderator

Facebook Twitter Instagram