Gönderen Konu: Clear scalp pro  (Okunma sayısı 2923 defa)

temürmelik

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Clear scalp pro
« Yanıtla #1 : 15 Haziran 2023, 02:47:41 »
Bunu ben de merak ediyorum. Acaba dht baskılayıcı mı yoksa yan etkisiz bir ürün mü.

Virtüöz

• Hero Member
« Yanıtla #2 : 15 Haziran 2023, 18:26:14 »
Benden haber bekleyin sadece o kadar diyorum :)
Bioxcin Forte Şampuan

Tedavi Sürecim
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=16513

Berat

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 16 Haziran 2023, 02:06:17 »
Benden haber bekleyin sadece o kadar diyorum :)
Reis deneyip mi yazcaksın?

Berat

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 16 Haziran 2023, 02:06:31 »
Bunu ben de merak ediyorum. Acaba dht baskılayıcı mı yoksa yan etkisiz bir ürün mü.
Bende merak ettim

OnNumero

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 16 Haziran 2023, 21:49:06 »
Clear in daha önce saç dökülmesine karşı olan şampuanunı kullanmıştım bir faydasını görmemiştim .
Ama bu iddialı gibi duruyor deneyenlerin yorumlarını mutlaka bekleriz.

temürmelik

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 16 Haziran 2023, 22:09:09 »
Bugün elime ulaştı, yarın kullanmaya başlıyorum, süreci paylaşırım. Bu arada sadece şampuanı aldım, saç serumunu almadım. Zaten kullandığım bir serum var.

kelimsi05

• Sr. Member
« Yanıtla #7 : 17 Haziran 2023, 06:31:13 »
İçeriğinde ne var ki bu kadar iddialılar ve şampuan sonuçta. Aslında iyi temizliyorsa denenebilir
  • Yaşınız 26

Berat

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #8 : 20 Haziran 2023, 18:41:07 »
Bugün elime ulaştı, yarın kullanmaya başlıyorum, süreci paylaşırım. Bu arada sadece şampuanı aldım, saç serumunu almadım. Zaten kullandığım bir serum var.
Reis bilgi verir misin

temürmelik

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #9 : 20 Haziran 2023, 19:52:09 »
Reis bilgi verir misin
Henüz birkaç defa kullandım. Şimdilik görüş belirtmek için erken ama saçı kurutma vs yok. Yumuşak yapıyor. Dökülme falan da olmadı. Şimdilik memnunum.

hugo_ramirez

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #10 : 02 Temmuz 2023, 16:11:24 »
Ben aldım bunu arkadaşlar. Kokusu vs güzel. Deli gibi köpürüyor. Saç dökmesi olmadı ama saçları bazen sert bazen yumuşak yapıyor ikisinin arasında bir şey. Silikon var içinde *dimethicone !

Genelde silikonlu ürünler tercih etmiyorum ama değişik bir şampuan. Öylesine günlük kullanırım derseniz olur yoksa iddalı bir yanı yok içerikte işte zinc var piroctone olamine var bunlar kepek egzema önleyici. Ama yağlı saçlara iyi geliyor onu belirtmeden geçemeyeceğim. Gayet yağlı bol sebumlu saçları kurutuyor. O açıdan baya beğendim çözemiyordum bu sorunu ama kurutuyor yani saçı - deriyi. Hangisi iyi ben de çözemedim ama yağlı saç dökülüyor bu sebeple alınır yani. Kuru saçlara yani yağsız çabuk yağlanmayan dostlara tavsiye etmem saçları elinize alırsınız.

Not: bu arada serumu kullanmadım. serumlar genel olarak ben de aşırı dökülme yaratıyor. Dökmeyeceğim saçı dökmüştüm mesela loreal serioxly dava açsam yeridir uyguladığım yerler kel kalmak üzere. Bu sebeple serum saçmalıklarından uzak duruyorum. Kişisel görüşüm yani tartışılır serum bence vichy falan kullanabilirsiniz ampulleri. Bunun dışında clear’ın serumu falan hikayedir yani elin şampuancısı me anlar serumdan. Şahsi görüşüm asla ssürmem.

muroreis

• Hero Member
« Yanıtla #11 : 02 Temmuz 2023, 23:39:01 »
serum ve şampuanı aldım , serumu boşuna aldım diyebilirim yukarıdaki arkadaşa katılıyorum , bı kere uyguladım serumu bı iki saat sonra tüm kafa derimde yanma ve kaşıntı vardı saatler sonra geçti , şampuana gelicek olursak memnun kaldım güzel bı his bırakıyor saçta ama tamamen ilizyon , şampuanın saç koruyacağına inanmamak gerekiyor kokusuda güzel bu arada
Her gün 1/4 proscar 
Alpecin C1 şampuan ( her gün )

Virtüöz

• Hero Member
« Yanıtla #12 : 06 Temmuz 2023, 00:51:46 »
15 gün daha geçsin incelemesini yapıcam.Şuan 20 günü devirdim.Serum bitsin ona göre değerlendiricem.Bu ürünlerde büyük bir problem olduğunu düşünüyorum o da kokusu.Evet kokusu güzel ve tanıdık bir erkek parfümü.Fakat sık sık yıkayıp serumu sürüyorsanız illahlah ettiriyor.Kusucam neredeyse o derece boğdu.Basmışlar parfümü.
Bioxcin Forte Şampuan

Tedavi Sürecim

Berat

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #13 : 29 Temmuz 2023, 22:30:25 »
15 gün daha geçsin incelemesini yapıcam.Şuan 20 günü devirdim.Serum bitsin ona göre değerlendiricem.Bu ürünlerde büyük bir problem olduğunu düşünüyorum o da kokusu.Evet kokusu güzel ve tanıdık bir erkek parfümü.Fakat sık sık yıkayıp serumu sürüyorsanız illahlah ettiriyor.Kusucam neredeyse o derece boğdu.Basmışlar parfümü.
Reisi serum fln iyi geldi m

Virtüöz

• Hero Member
« Yanıtla #14 : 04 Ağustos 2023, 03:11:05 »
Reisi serum fln iyi geldi m

Hayır tamamen çöp.Şampuanı güzel.
Bioxcin Forte Şampuan

Tedavi Sürecim

Facebook Twitter Instagram