Gönderen Konu: Ankarada Saç Ekimi ve Saç Durumum Hakkında Yardım??  (Okunma sayısı 3422 defa)

0000zero0000

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Herkese iyi günler diyorum.

Yaşım 24.Yaklaşık 4 yıl önce  dökülmesi yaşadım ve yaklaşık 1-1.5 yıl kadar sürdü.Sonra saçımı sık sık kazıtmam ve kullandığım şampuanların sayesinde dökülmem durdu.Son yıllarda herhangi bir dökülme problemi yaşamadım.

Son olarak saç ektirmeye karar verdim.Operasyonda genel olarak alın açıklığımın giderilmesi ve alın çizgisinin aşığaya inmesini, tepedeki seyrelmiş olan yerlerin sıklaştırılmasını talep edeceğim.

Bütçem 20000 tl civarı.Saç ekim merkezi olarak Hlc'yi düşünüyorum.

Sizden de saç durumum ve saç ekim merkezleri hakkında bilgi ve yardım talep ediyorum.

Legolas35

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Ankarada Saç Ekimi ve Saç Durumum Hakkında Yardım??
« Yanıtla #1 : 26 Kasım 2017, 16:31:59 »
Hlc ile görüştünüz mü çünkü en son bildiğim greft başı 2,5 Euro ya ekim yapıyorlar

0000zero0000

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 26 Kasım 2017, 16:36:27 »
Hlc ile görüştünüz mü çünkü en son bildiğim greft başı 2,5 Euro ya ekim yapıyorlar

Şu an ön bilgi, tavsiye arıyorum yazın ekim yaptırcam.Hlc ile görüşmedim; ancak ben de fiyatını sizin gibi biliyorum.

Legolas35

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 26 Kasım 2017, 17:27:09 »
O fiyat aralığında Hakan Doğanayı da araştırabilirsiniz

0000zero0000

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 26 Kasım 2017, 18:17:40 »
O fiyat aralığında Hakan Doğanayı da araştırabilirsiniz

İlgilendiğiniz için teşekkür ederim, ama Ankara 'da yaptırmayı düşünüyorum.

Legolas35

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 26 Kasım 2017, 18:39:09 »
Donör yapımız benzer ama benim saçlar sizinkine göre biraz daha iyi bizim için öncelik hedef Manuel alım Hlc çok iyi bi yer forumda bi ara gerçekten çok meşhurdu o zamanlar fiyatları iyiydi ama daha sonra greft başı 2.5 Euro olduğundan önemini kaybetti çünkü o paraya Koray hoca varken Hlc girmek pek mantıklı değil belki fiyatlarını güncellemiş olabilirler ben de size o yüzden sordum Hlc ile görüştünüz mü diye çünkü eski fiyatla size olan Ekim bütçenizi baya bi aşıyor

0000zero0000

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 26 Kasım 2017, 19:01:54 »
Donör yapımız benzer ama benim saçlar sizinkine göre biraz daha iyi bizim için öncelik hedef Manuel alım Hlc çok iyi bi yer forumda bi ara gerçekten çok meşhurdu o zamanlar fiyatları iyiydi ama daha sonra greft başı 2.5 Euro olduğundan önemini kaybetti çünkü o paraya Koray hoca varken Hlc girmek pek mantıklı değil belki fiyatlarını güncellemiş olabilirler ben de size o yüzden sordum Hlc ile görüştünüz mü diye çünkü eski fiyatla size olan Ekim bütçenizi baya bi aşıyor

Yazın ektireceğim için henüz bir klinikle görüşmedim.Önce forumdan ön bilgi tavsiye alıp ona göre rotamı çizmeyi düşünüyorum.Hlc'nin fiyatını şu an ben de bilmiyorum.Eğer konuyu görüo yakın zamanda hlc'ye saç ektiren arkadaşlar yardımcı olur umarım :)Duruma göre hlc olur başka bir yer olur bakacağız. Doktorlarla bir görüşeyim, ona göre bütçeyi de artırırım.
« Son Düzenleme: 26 Kasım 2017, 19:09:13 Gönderen: 0000zero0000 »

Fehmierkan

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 26 Kasım 2017, 20:02:37 »
Hocam madem Ankara'da ektireceksin git yüz yüze görüş bol bol örneklerine bak iyicene sor sorustur bu sitede e bir çok örnek var zaten sac yapın kaliteli duruyor sitedeki ekimler den aşağı yukarı birşeyler çıkartmış sindir kendine bi liste yap hepsiyle görüş bence

0000zero0000

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #8 : 27 Kasım 2017, 01:26:13 »
Hocam madem Ankara'da ektireceksin git yüz yüze görüş bol bol örneklerine bak iyicene sor sorustur bu sitede e bir çok örnek var zaten sac yapın kaliteli duruyor sitedeki ekimler den aşağı yukarı birşeyler çıkartmış sindir kendine bi liste yap hepsiyle görüş bence

Hocam işte hlcyi düşünüyorum.Onun dışında serdar gökrem vardı onu eledim(ama bir muayene olabilirim), birde konhair var aklımda olan onun dışında bilmiyorum, hangi merkezlerle görüşeyim

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #9 : 27 Kasım 2017, 15:48:38 »
Öncelıkle var olan saçlarında dokulme yok demıssın ama incelmıs ve cansız bir halde güçlendirmen gerek ortalama ön orta ve tepe bölgesı olmak üzere yaklasık 120/cm2 bir alanda sıklastırma 5000 greft gibi ekımle gayet guzel bır sonuç alıp hiç dökülmemis haline getirebilirsin bu saçı önlere ortalama Cm/2 ye önlere 45/44 geriye dogru 38/40 arası bi gereft düşer var olan saçlarınıda güçlenırse gayet güzel olur  doğru doktor ve merkezi tercih ederek tabiki.  büççen de 20 bin tl iyi bir büççe birazdaha yükseltebilirsin Donör bölgenın de kapasitesini biraz zayıf buldum fotodan kaynaklı olabilir benım tahmınım 7 bin 7,500 civarı oyüzden ince eleyip sık doku seçiminde iyi araştır. Donör ortalamanda iyidir diye düşünüyorum.

Bu arada kusura bakma yogun bi kaç gün geçirdim özel mesajını yeni gördüm benim düşüncelerim bu sekılde.
« Son Düzenleme: 27 Kasım 2017, 15:58:56 Gönderen: Hintell »
Global Moderator

0000zero0000

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #10 : 27 Kasım 2017, 15:54:25 »
Öncelıkle var olan saçlarında dokulme yok demıssın ama incelmıs ve cansız bir halde güçlendirmen gerek ortalama ön orta ve tepe bölgesı olmak üzere yaklasık 120/cm2 bir alanda sıklastırma 5000 greft gibi ekımle gayet guzel bır sonuç alıp hiç dökülmemis haline getirebilirsin bu saçı doğru doktor ve merkezi tercih ederek .  büççen de 20 bin tl iyi bir büççe birazdaha yükseltebilirsin. Donör bölgenın de kapasitesini biraz zayıf buldum fotodan kaynaklı olabilir benım tahmınım 7 bin 7,500 civarı oyüzden ince eleyip sık doku seçiminde iyi araştır.

Bu arada kusura bakma yogun bi kaç gün geçirdim özel mesajını yeni gördüm benim düşüncelerim bu sekılde.

Çok teşekkür ederim, ilgilendiğiniz için.İnşallah bakalım araştıracağım baya.Saçımı güçlendirmek için neleri önerirsiniz?

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #11 : 27 Kasım 2017, 15:56:27 »
Finasterid kullanabılırsın. Bu arada yazıya bıraz eklemeler yaptım. Büççene göre ekimi 2 ye bölüp önce ön orta 3800 sonra +1200 gibi yada 1500 tepeyide yaptırabılırsın 1 sene arayla yada hepsını tamamen yaptırabılırsın bır anda okadar para veremem diyorsan  ama bikerede yaptır kurtul derım geç olsun temız olsun bu sure zarfında da saçlarını finasla güçlendir kullanıcaksan.
« Son Düzenleme: 27 Kasım 2017, 16:03:01 Gönderen: Hintell »
Global Moderator

0000zero0000

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #12 : 27 Kasım 2017, 16:00:14 »
Öncelıkle var olan saçlarında dokulme yok demıssın ama incelmıs ve cansız bir halde güçlendirmen gerek ortalama ön orta ve tepe bölgesı olmak üzere yaklasık 120/cm2 bir alanda sıklastırma 5000 greft gibi ekımle gayet guzel bır sonuç alıp hiç dökülmemis haline getirebilirsin bu saçı doğru doktor ve merkezi tercih ederek .  büççen de 20 bin tl iyi bir büççe birazdaha yükseltebilirsin. Donör bölgenın de kapasitesini biraz zayıf buldum fotodan kaynaklı olabilir benım tahmınım 7 bin 7,500 civarı oyüzden ince eleyip sık doku seçiminde iyi araştır.

Çok teşekkür ederim, ilgilendiğiniz için.İnşallah bakalım araştıracağım baya.Bu kadar işin içinde bizimle ilgileniyorsunuz, cidden çok faydalı oluyor çok sağolun gerçekten.Saçımı güçlendirmek için neleri önerirsiniz?

0000zero0000

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #13 : 27 Kasım 2017, 16:02:15 »
Finasterid kullanabılırsın. Bu arada yazıya bıraz eklemeler yaptım. Büççene göre ekimi 2 ye bölğm önce ön sonra arkayıda yaptırabılırsın 1 sene arayla yada hepsını tamamen yaptırabılırsın bır anda okadar para veremem sersende ama bikerede yaptır kurtul derım geç olsun temız olsun bu sure zarfında da saçlarını finasla güçlendir kullanıcaksan.

Duruma göre 30000 tlye kadar çıkabileceğim, inşallah tek seferde halledilir.Finansı da şu an kullanablirim sıkıntı olmaz değil mi?

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #14 : 27 Kasım 2017, 16:04:52 »
Finasterid kullanabılırsın. Bu arada yazıya bıraz eklemeler yaptım. Büççene göre ekimi 2 ye bölğm önce ön sonra arkayıda yaptırabılırsın 1 sene arayla yada hepsını tamamen yaptırabılırsın bır anda okadar para veremem sersende ama bikerede yaptır kurtul derım geç olsun temız olsun bu sure zarfında da saçlarını finasla güçlendir kullanıcaksan.

Duruma göre 30000 tlye kadar çıkabileceğim, inşallah tek seferde halledilir.Finansı da şu an kullanablirim sıkıntı olmaz değil mi?
kullanabilirsin  tabi bir doktorla iletişime geç istersen forumda consültasyon bolumu var yukarda koray erdoğan a  mail atabılırsın önerırse kullanırsın saçınıda istediğin yere ektirirsin sonucta ben doktor degılım ılaç kullan diyemem:) daha net olur senin için http://www.onlinesacekimikonsultasyon.com/konsultasyon/index.php
« Son Düzenleme: 27 Kasım 2017, 16:07:41 Gönderen: Hintell »
Global Moderator

Facebook Twitter Instagram