Gönderen Konu: MC HAİR CENTER / 19 EYLÜL 2017 / 3000 GREFT  (Okunma sayısı 9143 defa)

Fenerlim1907

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: MC HAİR CENTER / 19 EYLÜL 2017 / 3000 GREFT
« Yanıtla #15 : 04 Aralık 2017, 22:55:36 »
Hocam biraz daha ayrıntılı bilgi verebilir misiniz.
Ekimi yapan doktor mu
Kaç kişilik ekip ekim yapıyor.
Alımlar Manuel mi Micro motorla mı?
Alım işlemi kaç saat sürdü vb. Gibi

hocam hastane ortamında oluyor doktor mu diye sormadım açıkcası ben ekimin kalitesine ve referanslara baktım ama televizyona çıkan bir kişi ekimi yapan melike çolak ortalama 8 saat sürdü benim işlemim rabia hoca saç köklerini aldı melike hoca ekti micro motorla alıyorlar kökleri ekim sırasında duydugum 0,6 mm lik punch alabilirmiyim dedi asistana çok temiz bir ortam herkes maskeli eldivenli toplam 4 kişi ile ekim yapıyorlar herkesin görevi ayrı ve ekip ortalama 7 yıldır aynı ekipmiş işlemim bittikten sonra lokantada karnımı doyurdum sonra hotele yerleştirdiler yanımda kardesimde vardı onunda masraflarını karşıladılar havaalanından alım bırakma işlemi hotele yerleşim olsun hep pozitif güler yüzlü insanlardı 2.gün hotelde sargı açıldı pansuman yapıldı 3.gün hastanede ilk yıkama yapıldı sonra kullanacagım sampuanlar ilaçlar köpükler losyonlar verildi ücretsiz ortalama 3 ay gidecek dedi bunlar sonra havaalanına bıraktılar işte bu ayın 20 sindede prp için tekrardan gidecem şu an şok dökülmeyi atlattım 76.gündeyim gidişata bakılırsa memnun gibiyim tabiki herşey 90 günden sonra belli olacak
Teşekkürler verdiğiniz bilgiler için.
İnşallah istediğiniz neticeyi elde edersiniz

keladam61

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #16 : 04 Aralık 2017, 23:12:33 »
Hocam biraz daha ayrıntılı bilgi verebilir misiniz.
Ekimi yapan doktor mu
Kaç kişilik ekip ekim yapıyor.
Alımlar Manuel mi Micro motorla mı?
Alım işlemi kaç saat sürdü vb. Gibi

hocam hastane ortamında oluyor doktor mu diye sormadım açıkcası ben ekimin kalitesine ve referanslara baktım ama televizyona çıkan bir kişi ekimi yapan melike çolak ortalama 8 saat sürdü benim işlemim rabia hoca saç köklerini aldı melike hoca ekti micro motorla alıyorlar kökleri ekim sırasında duydugum 0,6 mm lik punch alabilirmiyim dedi asistana çok temiz bir ortam herkes maskeli eldivenli toplam 4 kişi ile ekim yapıyorlar herkesin görevi ayrı ve ekip ortalama 7 yıldır aynı ekipmiş işlemim bittikten sonra lokantada karnımı doyurdum sonra hotele yerleştirdiler yanımda kardesimde vardı onunda masraflarını karşıladılar havaalanından alım bırakma işlemi hotele yerleşim olsun hep pozitif güler yüzlü insanlardı 2.gün hotelde sargı açıldı pansuman yapıldı 3.gün hastanede ilk yıkama yapıldı sonra kullanacagım sampuanlar ilaçlar köpükler losyonlar verildi ücretsiz ortalama 3 ay gidecek dedi bunlar sonra havaalanına bıraktılar işte bu ayın 20 sindede prp için tekrardan gidecem şu an şok dökülmeyi atlattım 76.gündeyim gidişata bakılırsa memnun gibiyim tabiki herşey 90 günden sonra belli olacak
Teşekkürler verdiğiniz bilgiler için.
İnşallah istediğiniz neticeyi elde edersiniz

rica ederim hocam bir faydam dokunduysa ne mutlu insallah herkes istediği sonuça ulaşır peki sana göre resimlere baktığında sonuç nasıl gidiyor 76 cı güne göre

Fenerlim1907

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #17 : 04 Aralık 2017, 23:17:32 »
Ben o kadar tecrübeli değilim ama bana göre süreç biraz geç ilerliyor sende ama moralinizi bozmayın 6-7 aya kadar sabredin.
SİZ yine de Hintell sloocer kadıköy ve ruhi mücetretin yorumlarını isteyin

keladam61

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #18 : 04 Aralık 2017, 23:21:00 »
@Hintell hocam bu konuda deneyimli biri olarak yorumlarınızı bekliyorum  :)

hazar

• Hero Member
  • ADANALI...
« Yanıtla #19 : 04 Aralık 2017, 23:33:42 »
Finansi arastir bu saç çok cansız haberin olsun
ALLAH"ın adamıyık...

hazar

• Hero Member
  • ADANALI...
« Yanıtla #20 : 04 Aralık 2017, 23:41:28 »
Ve biotin kullan donör alanın hırpalanmış iyi gelir toparlaman için şampuan %5 bile etkisi bulunmaz sadece deri kısmı için mantar şu bu için iyidir geçmiş olsun ve hayırlı olması temennisi ile kardeşim
ALLAH"ın adamıyık...

keladam61

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #21 : 04 Aralık 2017, 23:56:47 »
Ve biotin kullan donör alanın hırpalanmış iyi gelir toparlaman için şampuan %5 bile etkisi bulunmaz sadece deri kısmı için mantar şu bu için iyidir geçmiş olsun ve hayırlı olması temennisi ile kardeşim

hocam öncelikle çok teşekkür ederim güzel yorumun için donör evet biraz hırpalanmış gibi ama doktor zamanla toplayacak dert etme diyor ilaç olarak birşey kullanmamı önermiyor zaten kullanacagın ilaçlar biotin olsun diğerleri olsun şampuanın içinde var diyor her gün yıka ve bol bol su iç diyor arada corasprin alabilirsin diyor kan cıvıtıcı alta kullandım şampuanı ekledim içindekilerde yazıyor üstünde hocam bir bak bakalım işe yarayan şeylermi içindekiler ben pek anlamıyorum.

hazar

• Hero Member
  • ADANALI...
« Yanıtla #22 : 05 Aralık 2017, 09:16:45 »

hocam öncelikle çok teşekkür ederim güzel yorumun için donör evet biraz hırpalanmış gibi ama doktor zamanla toplayacak dert etme diyor ilaç olarak birşey kullanmamı önermiyor zaten kullanacagın ilaçlar biotin olsun diğerleri olsun şampuanın içinde var diyor her gün yıka ve bol bol su iç diyor arada corasprin alabilirsin diyor kan cıvıtıcı alta kullandım şampuanı ekledim içindekilerde yazıyor üstünde hocam bir bak bakalım işe yarayan şeylermi içindekiler ben pek anlamıyorum.

kardeşim elimizden gelen bilgiyi aktarırız bildiğimiz kadarıyla şampuan hikaye tamam fayda sağlarmı sağlar ama %5 bile etkisi olması mucize ikitane fdadan onaylı ilaç var birisi finans birisi minox finans dht saç dökülmesini engeller minox ise işleyişi tam olarak anlaşılmasada kan dolaşımını hızlandırdığı ve saç ta kan ile beslendiğini belirtmek isterim o yüzden bunları araştır manı isterim bol su içle onla bunla olacak bir şey değil bu konuda karalama niyeti değilim sadece bol su içmen kafana uyuşturucu iğne vuruldu onları idrar yoluyla çabuk atmana yarar başka da saçla ilgili bir şey yapmaz o verilen ilaçlar dediğim gibi sen yine benim dediklerimi bir araştır faydasını görürsün emin ol
ALLAH"ın adamıyık...

61_soner_61

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #23 : 24 Haziran 2018, 15:38:40 »
Merhaba hocam buralardaysan senin sonuç nasıl acaba paylaşırmısın

blue_mail

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #24 : 27 Ocak 2019, 23:21:01 »
herkese merhaba. ben yaklaşık 1 yıl önce mc hair center a saç ekimi için kuzenimle gittim. sağolsunlar dr murat çolak ve dr melike çolak çok ilgililerdi ve güler yüzlülerdi. uçakla iniyorsanız sizi atatürk havaalanından alıp otele yerleştiriyorlar ve 2 gece otelde kalıyorsunuz. ekip de güler yüzlüydü ve ilgilendiler. yorum yazmak için özellikle 1 yıl bekledim. zaten son 3 aydır bir değişiklik yok, sanıyorum yüzde 95 saçım son halini aldı. malesef saçlarımdan memnun değilim. bana 3900 kök ekildiği söylenmişti. kronik bir hastalığım yok, sigara içmiyorum, alkol kullanmıyorum ve saç ekiminden sonra gereken tüm bakımı ve özeni gösterdiğimi düşünüyorum. sonrasında 5 kür prp de başka bi merkezde yaptırdım. başka merkezlerde benim verdiğim ücretin daha aşağısında ücret veren ve çok iyi sonuçlar alan çevremde bir sürü insan var. kuzenimin de memnun değil. evet çok iyi insanlar ama aldığınız sonuç da önemli

Ercan07

• Full Member
« Yanıtla #25 : 12 Mayıs 2019, 05:14:03 »
Merhabalar son haliniz nedir memnunmusunuz

Konku

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #26 : 11 Mart 2020, 22:14:10 »
Bende orada yaptıracaktım muayene olmaya gittim adam dedi ki kal bu gece yarın hemen yapalım . Kabus gibi çöktü adam peşime bir kız diktiler resmen kaçarak kurtuldum. Adama diyorum iş yerinden okuldan izin almam lazım anlamıyor. Resmen kaçtım iyiki de kaçmışım sonuçları instagramdaki gibi değil

keladam61

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #27 : 13 Nisan 2020, 02:10:53 »
Arkadaşlar baya uzun bir süre oldu yazamadım. Kusura bakmayın  :-\

Memnuniyet konusuna gelirsek açıkcası pek memnun kalmadım tepe bölgeme ekilen saçlar neredeyse hiç çıkmadı tüy gibi, üst bölge ise çok seyrek ama başka 3000 greft ekilen ekimlere baktığımda ve onlarla kıyasladımda yani komple kafamın üst tarafı keldi ve 3000 greft o bölgeyi kapamak için bence yetersizdi sonuçta bu yüzden hüsran oldu buradan önce bir kaç ekim merkeziyle görüştümde bana çok abartı greftler söylediler 5000-6000 gibi ama ense bölgemde zaten saçlarımın ince telli olmasından kaynaklı seyrek duruyordu ve  kesinlikle o kadar grefti saglamazdı buna emindim. O yüzden bu kadar çok sayıda greft almaları için ensemi maf etmelerini istemedim. Böyle ekim merkezlerinden uzak durmayı tercih ettim.

Geçenlerde istanbula yolum düştü ve tekrar ekim merkezine görüşmeye gittim. Bana ensemin topladını hiç alım izi kalmadını belirtiler ikinci bir ekim için uygun olduğunu söyleyerek en kısa zamanda tekrar bir ekim işlemi gerçekleştirmek istediler. Tabiki bunun içinde ikinci bir ekim ücreti talep ettiler.

Şu an saç tellerim çok inceldi zayıfladı ekilen saçlar kaşıntıda dökülüyor yakında kafayı komple kazıtmayı düşünüyorum. Tekrar bir ekim düşünüyormuyum derseniz şu anda kafam çok karışık şu anki durumdan memnun değilim ama enseme güvenemiyorum bu ekim merkezi veya başka ekim merkezide olsa üst tarafı iyi yapacaklar diye ensemi maf etmelerinden korkuyorum sonra saç kıran olmuş gibi gezmek istemiyorum.

yakında inşallah önceki halini ve son haliyle ilgili resimleri ekliyecem tekrardan sizde değerlendirirsiniz. 

Facebook Twitter Instagram